Оценете темата:
  • 3 гласа - средно 3.67
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

#26

Здравейте,
Въпросът ми е към тези като мен, които живеят в България.
Какво мислите да правите със спечелените W$ при условие, че магазинът не е достъпен в България, пък и не съм чул да имат партньори тук, които да приемат тяхната валута?

Samsung Galaxy S II, Lenovo A3000-H, Meizu MX4, Redmi 4 Prime
Цитирай
Аксесоари
#27

Бих си ги събирал 2 години и накрая да си взема нещо скъпо.
Могат и да се продават, но нали и това е недостъпно...

Тъмна Индия е приложението. Даже 1 W$ не отговаря нито на 10 000 крачки, нито на 10 км
Цитирай
#28

Не се знае дали след време няма да стане достъпен и в България магазина им.
Цитирай
#29

И аз на това се надявам. Но реших все пак да попитам. Благодаря за отговорите.

Sent from my IdeaTab A3000-H using Tapatalk

Samsung Galaxy S II, Lenovo A3000-H, Meizu MX4, Redmi 4 Prime
Цитирай
#30

Току що се регистрирах и имам въпрос към по-напредналите от мен . Ако приложението е оставено да работи във фонов режим и дисплея на телефона е закл. и поставен в джоба тогава отчита ли ?

Smile
Цитирай
#31

Отчита, но не забравяй да си пуснеш и услугата за местоположение (GPS).
Цитирай
#32

Благодаря ! Smile

Smile
Цитирай
#33

Отговор от Bitwalking, а именно кога ще бъдат отворени магазините за България!
Цитирай
#34

Не ми се вярва да съберем 1000 мераклии. Българина като, че ли още е недоверчив към прогреса. От около 20 души на които казах само 4 изявиха желание. Другите смятат, че някой щял да им открадне данните ...
Цитирай
#35

Ще се съберем .... Само трябва още време .

Smile
Цитирай
#36

На всички, които казах - всички го ползват без двама (един недоверчив, на другия му спирало музиката приложението докато бяга.)
Линка ти е развален.
То добре ще се съберат мераклиите, но тея как печелят за да си покриват разходите(бъдещите с магазините). Нещо не виждам логиката
Цитирай
#37

Честно казано изобщо не ме интересува как печелят. Намерили са начин - печелят, ако на мен ми е удобно и ми предлага изгодни оферти, не ме интересува друго. Стискам палци да съберем хора и Ви пожелавам на всички безпроблемно да си трупате средства.
Цитирай
#38

Може и да не са намерили.
То и преди 20Г. са предлагали доста лихвоносни влогове, но накрая са фалирали и всичко у дерето.

Докато не видя с очите си замисъла - няма да повярвам, че това може да е реално. Обещания всеки може да дава..
Цитирай
#39

Редактиран линк на отговора на Bitwalking
Отговор на въпроса как печелят, можете да намерите в самата група Bitwalkig Bulgaria
Цитирай
#40

За какво да ти влизам в групата, като не искам. Напиши на два реда кво представлява.


Прикачени файлове Миниатюри
   
Цитирай
#41

Колко време се чака преди да пратят покана? Сигурно чакам повече от седмица.

📱 | HTC ONE M9 | HTC Desire 500 | HTC Wildfire S |
Цитирай
#42

Вече не ти е нужна покана . Теглиш приложението и започваш да си заработваш...

Smile
Цитирай
#43

Отказах достъп на някакво приложение за местоположение и сега без Интернет не иска да отчита за деня.

С Интернет и gps отчита. Само с gps и после включа интернета за да се обнови - все едно не съм вървял...
Цитирай
#44

Същата работа-без нет и GPS не отчита.Отделно не отчита и коректно ,днес сутринта-S Health-2678 крачки / Google fit-2448 / galaxy neo 2-2830 крачки /Bitwalking-0.10W$ .Как и да го смятам 10000 крачки не правят долар.На ден минавам между 10000 и 12500 крачки и повече от 0,68-0,75W$ не съм правил.Не ми пречи,да си отчита там.Така и така всеки ден разхождам кучето-нищо не губя.

 GALAXY NOTE 9 / GALAXY S 22 ULTRA
Цитирай
#45

Да, но на мен ми отчиташе до преди два дни. До тогава ползвах апп-а само на gps, сега батерията ми да пада по-бързо...
А за крачките - не отговаря както са го написали в репортажите. Мисля, че съм го писал по-рано. Малко е тъпо това

Сега като гледам - с gps и Интернет още по-гейски почна да отчита приложението. Чак ми маха. Все едно го мамя, а аз вървя...
Цитирай
#46

След като го инсталирах го пуснах да работи и не съм го спирал. Направих 0.06 W$
На обяд минах разтояние г/д 1200 метра пеша и над 15 км с кола.
Предполагам когато се движа с коал не отчита?

📱 | HTC ONE M9 | HTC Desire 500 | HTC Wildfire S |
Цитирай
#47

Да @skuller , когато си с автомобил или велосипед не отчита .

Smile
Цитирай
#48

А, отчита. Не ги слушай Big Grin
Наложи се да караме бавно на един селски път (беше засипан с камъни) и ми отчете.
Но в града с по-висока скорост - няма как да стане.
Цитирай
#49

Вече го ползвам втори ден. Вчера имах за деня 0.24 W$
днес имам до момента 0.04. От къде в приложението мога да видя колко общо съм събрал и какво разтояние съм минал :?

[EDIT]
Разбрах го случайно. Когато провлача пръс от ляво на дясно от левия ръб на екрана, там където е баланса за деня.

📱 | HTC ONE M9 | HTC Desire 500 | HTC Wildfire S |
Цитирай
#50

Разстояние не пише все още, но на картинките го има като възможност.
Натискаш горен ляв ъгъл на дисплея, на логото и се появява баланс
Цитирай




Потребители разглеждащи темата: 1 гост(и)