Оценете темата:
  • 3 гласа - средно 3.67
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

#51

Форматирах телефона (тъй като имах и руут и нещата малко се объркаха) и го върнах на 4.4.4.
Вече нямам проблеми с офлайн отчитането на крачки (както си бе при 6.0.1 преди да изключа функцията, при което дори и разработчиците не можаха да ми помогнат)
Цитирай
Аксесоари
#52

Уви при мен отчита само когато съм онлайн .

Smile
Цитирай
#53

И рефералите съкват вече. Вътре съм вече с два реферала.
Цитирай
#54

Глобалната измама Bitwalking
Извинявам се на всички, че съм Ви подвел...В случая се подадох на емоциите си.

Цитирай
#55

Преди някой да почне да чете какво съм написал, нека да не остава с грешно впечатление, че защитавам разработчиците на това приложение.
Възникнаха ми два въпроса:
1) Казват, че са интересуват, но не е задължително магазина да е отворен. Приложението наскоро го отвориха (преди месец) за всички. Хайде месец и половина.
2) Има едно "покани бизнес" - сега вече е написано какво точно представлява, преди нямаше никакво инфо. Чета от там- поканете бизнес (демек магазин) който харесваме, за да приеме bitwalking валутата. Та това може да отговаря до някъде на 1)
3) мислил съм си винаги, че тоя магазин на видеото (официалното) е направен за да привлекат потребители.

Честно казано само времето ще покаже. На скоро се замислих, че така ни продават личните данни и интереси с тея анкети и тоя профил.
Но другото, за което направих асоциация на bitwalking е с bitcoin.

Да не говоря, че това приложение не може да отчете разстоянието.

Друг факт - Борислав Лазаров го свързвам винаги с фантастиката, когато дава интервюта. То май бяха извънземните в Царичина, Междузвездни войни май, сега и bitwalking.

С много смесени чувства съм за това приложение
Цитирай
#56

Освен на Galaxy Gear S2, вече може да се ползва bitwalking и с помощта на Misfit.
Относно партньорството:
https://medium.com/bitwalking/bitwalking....779u7n6uy

А парите, които се събрали от последните дни за дарение с помощта на bitwalking (превърнати във валута от Nokia) са около 17 000$
Цитирай
#57

Въпросното приложение го изтрих отдавна. Докато работеше на телефона батерията издъжраше по 18 -20 часа. След като го изтрих издържа по 2 дни със същото натоварване.

📱 | HTC ONE M9 | HTC Desire 500 | HTC Wildfire S |
Цитирай
#58

Магазина на приложението отвори ли за България или все още не?
Цитирай
#59

(2016-10-26, 21:26:35)sapiora написа:  Магазина на приложението отвори ли за България или все още не?

Не, не е отворил, но има лек завой и развитие по проекта...и Bitwalking се опитва да се нареди до другите легални криптовалути...Все още не мога да гарантирам на 100%, че нещата няма да се окажат фейк, но както казах има раздвижване, и може да си инсталирате отново приложението.
Цитирай
#60

^Същото мнение споделям.
Принципно всеки си избира какво да си сложи на телефона и дали да го ползва. Нещата с bitwalkimg ще станат ясни само с времето, което е тъпотия. Щеше да е по-успешно и изгодно за тях, ако бяха пуснали приложението по-късно във времето, защото вече губят потребители. За да се случи така, явно нещо има (като да е измама)
Цитирай
#61

Както и си мислих, това приложение отчита дори само чрез движение без GPS,интернет и други подобни. Имах  известни проблеми с приложението след ъптейд на андроид системата и руут. Винаги има около ден - два в които просто не работи bitwalking след такива действия. Днес реших да цъкна в настройки-> местоположение-> пестене на батерия. (местоположението се определя според информацията чрез мобилни данни, wi-fi, Bluetooth - аз естествено ги изключих) Повървях малко (до магазина ходих) и се върнах. Пуснах си интернета вкъщи и следмалко гледам - отчело е..

Преди доколкото си спомням трябваше в един от режимите да присъства задължително GPS, сега Май не е така. Някой би ли се опитал да направи експеримент дали и при него е така и дали при едно и също разстояние е еднакво отчело?

Пробвах дори да ръкомахам с телефона, като стоя на едно място. Пак отчита. Давайте варианти да мамим приложението :D
Цитирай
#62

Купуваш си куче, или идваш при мен да ти дам моето, че ми писна да го разхождам и гледам, и в същото време му слагаш на каишката телефона и го пускаш да си пасе на воля с Bitwalking Big Grin
Btw:
Да добавя и този линк: https://www.facebook.com/groups/Bitwalking.Bulgaria/
Цитирай
#63

Нямам куче, не съм се грижил никога.. Ще трябва да ми го пратиш по пощата. Като отворят опцията за пращане (която е махнаха, ако забелязахте от менюто без да функционира) ще ти пращам по 1 w$ xaxa.
Бях гледал една простотия, но не мога да я намеря. Един беше направил система за разклащане на телефон и чийтваше спортни приложения.
Цитирай
#64

Има нова актуализация.
На пръв поглед има опция за пращане на BW$ между потребителите.
Цитирай
#65

http://www.viber.com/bitwalkingbulgaria
Цитирай
#66

Мислих да пиша, но като видях, че не е активна темата и се отказах. 
Сега вече някой по-може да го заинтересува - аз съм бета юзър, бях пуснал нещо като молба. Това с пращането на пари го премахнаха и беше само в бетата (всъщност дори не можеше да се пращат пари, но имаше наченки на създаването на опцията).

Чудя се какво толкова ъпдейтват това приложение? Да го правят 1W$ - 8км и да отварят шопа и готово.. Те само актуализации пускат без видими промени. В момента са на някаква втора фаза mining mode май беше (нито тук, нито в първата имаше някаква промяна..). Факт е само, че от октомври пуснаха стабилна версия, която винаги отчита..Няма ги мизериите от лятото
Цитирай
#67

Търпение му е майката, хубавите работи стават бавно...А най-хубавите не стават или предстоят  Big Grin
Цитирай
#68

Трябваше да не триеш първата група във фейсбук. Беше станала популярна
Цитирай
#69

Не е изтрита, просто я напуснах, можеш да се присъединиш и да раздадеш ред Smile
https://www.facebook.com/groups/Bitwalking.Bulgaria/
Популярността не ми е от любимите занимания, ако ти се занимава популяризирай ти амбициите ти и желанията си в тая група Smile
Уморен съм вече от всичко, и съм решил да си почивам.

Btw:
Ако все пак ентусиазма ти е активиран, писни ми във вайбър да те направя админ във публичния чат Bitwalking България +359 882 49 84 84
Цитирай
#70

На мен ми излиза, че е премахната, затова писах, че е изтрита. Все още ми излиза премахната страницата.
Не е до развиване. Беше ми интересно как ходят да се правят на интересни някои остроумници Big Grin И да им гледам резултатите.
Бях я напуснал, после мисля, че ти я преименува на "глобална измама" и след това си помислих, че я изтри след като писах тук.

"За съжаление това съдържание не е на разположение в момента
Последвали сте връзка, която може би е остаряла или е видима само за аудитория, към която не принадлежите."
Цитирай
#71

Да така е и си прав, послужих си с методи какви ли не начини да накарам, закостенелите и висящи фейсбук Български потребители да започнат да си размърдат задниците и да направят нещо за себе си и за природата, а не да висят в тоя кенеф нета...Дори и мотивацията че ще заработват и печелят от това че се движат се оказа недостатъчна, и им се струваше че малко им се плащало затова че ходят до кенефа с телефона си...Българина е интересно племе, даже и да му даваш част от нещо той ще поиска цялото нещо и то само за себе си.. Е така че мисията се оказа неуспешна, ... Така че, като "че май фаче", кой каквото прави и аз не мога да му го направя и в случая да правят квото си искат с групата...Не знам защо ти изписва това което си ми цитирал като съобщение от фейса: 

Цитат:"За съжаление това съдържание не е на разположение в момента
Последвали сте връзка, която може би е остаряла или е видима само за аудитория, към която не принадлежите."
При мен се отваря групата, от няколко акаунта с който пробвах си се показва...Правя ти и клип да видиш че групата съществува и даже има 40 админа  Big Grin


Btw:
Пробвай с друг фейсбук профил да заредиш линка, може и да те е блокнал някой от тия калъфи дето оставих в групата...Все пак 40 админа са, само Али Баба го няма  Big Grin
Цитирай
#72

Най-вероятно са ме блокнали, понеже на други хора им излиза групата. Така или иначе бяха много зле, аз само за шоуто щях да се присъединя :-D
Честит телефон.
Ти вече колко събра в порфейла от bitwalking?
Цитирай
#73

Благодаря за поздравленията за телефона, ето я и статистиката ми до момента в Bitwalking.

[Изображение: 89c1c15766c6cf3b.png]

Btw:
Черпя те теб и всички в темата със цифрите на часовника ми на телефона, на скрийншота от Bitwalking Big Grin
Цитирай
#74


Само за миг си помислете, че когато правите една крачка, вие използвате над 150 мускула!
Официален сайт: http://www.bitwalking.com/
Публичен чат Viber -  :  https://chats.viber.com/bitwalkingbulgaria
Google Play: https://play.google.com/store/apps/detai...king&hl=bg
Цитирай
#75

Поздравления за клипа Smile
Pри мен след 1,57 W$ сякаш се губят стъпките. При вас така ли е? Особено след 2 W$ .. нещо не отчита..

На какъв пост попаднах Smile  :
www.facebook.com/bitwalking/posts/768775426583165

Започна да ме съмнява приложението. Хем пишат, че маркета, който ще е наличен ще се състои от bitwalking, трети лица, и хем още не е отворен дори от bitwalking.. Да не говорим, че не могат да конвертират парите и да се изтеглят..
Това за 8 km = 1 W$ и 1W$ = 1 $ (последното го премахнаха след няколко месеца) са пълни глупости.
Чудно ми е защо смениха името на валутата (от BW$ на W$). Ключовото е в bit

Може би вече има само една причина да си оставя приложението на телефона и тя е, че разработчиците са имали и друг проект "keepod", който се е осъществил. Поне при него изглеждат по-разумни нещата и по-постижими..
Цитирай




Потребители разглеждащи темата: 1 гост(и)