Оценете темата:
  • 0 гласа - средно 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Размазани снимки - софтуерен или хардуерен проблем?
#1

Здравейте,телефона го ползвам от месец Май 2015 без никакъв проблем.Бях супер доволен,но от вчера имам проблем с камерата.При снимане,всички снимки са размазани,нямат фокус.Снимките от близо(макро) са си окей.Направих рестарт,рестартирах и snap it share it,свалих Google камера,направих factory reset и все същото.Стъклото го почистих сто пъти и нищо,винаги са размазани.
Мисля,че проблема явно е хардуера.Единственото което остана да направя е да развия четирите винта до камерата,за да изчистя стъклото от вътре,но видимо там няма прах,пък и гаранцията ще падне.Дайте някакъв съвет.Благодаря предварително Smile
Цитирай
Аксесоари
#2

Проблема е софтоерен, направи ъпдеит и ще се оправи Smile
Цитирай
#3

Какъв update?.Нямам никакъв открит ъпдайт up to date съм?
Цитирай
#4

При мен е хардуерен проблем камерата е откачена и трябва от време на време да отварям телефона и да я намествам и се оправя

HTC DESIRE Z>HTC EVO 3D>NEXUS 7 4.4.4 (ROOTED)>LG OPTIMUS G BLACK ([ROM] | ARTMOD v7 | 4.4.2 | E97520A |)>NOKIA 1020(WINDOWS PHONE 8.1 JAILBREAKED)>LG G 3 16GB GOLD 5.0 (ROOTED)(LOST)>LENOVO VIBE Z2 PRO CM14>Huawei P9 lite>Galaxy A3 2017>iPhone 5>iPhone 5s>iPhone 6s>iPhone 6s plus>Huawei P20>Lenovo Z6Pro
Цитирай
#5

Как го отваряш ?
Цитирай
#6

https://youtu.be/SvTXsERCuZ4 Това е клип за смяна на екран но пак ще ти помогне за отварянето на апарата обаче ще ти отпадне гаранцията.Камерата трябва да я натиснеш много леко със пръст и пробвай преди да го затвориш за всеки случай.Ще ти трябва и отверка Т5 май беше мини през железарията и си вземи една не е повече от 2-3лв. и внимавай със болтовете различни са долните са малко по къси от задните и са много меки не ги стягай много защото ще им се прецакат главите и после няма развиване

HTC DESIRE Z>HTC EVO 3D>NEXUS 7 4.4.4 (ROOTED)>LG OPTIMUS G BLACK ([ROM] | ARTMOD v7 | 4.4.2 | E97520A |)>NOKIA 1020(WINDOWS PHONE 8.1 JAILBREAKED)>LG G 3 16GB GOLD 5.0 (ROOTED)(LOST)>LENOVO VIBE Z2 PRO CM14>Huawei P9 lite>Galaxy A3 2017>iPhone 5>iPhone 5s>iPhone 6s>iPhone 6s plus>Huawei P20>Lenovo Z6Pro
Цитирай
#7

Не изглежда сложно,никак даже!
Thanks
Цитирай




Потребители разглеждащи темата: 1 гост(и)