Оценете темата:
  • 1 гласа - средно 2
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Закупуване на G4
#1

Здравейте,
искам да си закупя G4 и вече се видях в чудо. В Slot mobile е свършил, там беше 825 лв. Жалкарите от Emag го бяха пуснали за 2 дни с Brown и Red leather, а аз държа да е Black leather edition. На технополис и техномаркет не ми се дават 970 лв, за нещо което би трябвало да го има в нета за 150 лв по-малко. Благодаря много за помощта, защото накрая ще заминат спестяванията за коледен подарък. Big Grin
Цитирай
Аксесоари
#2

Ем вземи си го от емаг, за под 800лв сивия вариант и си вземи един черен кожен панел от техномаркет за 60лв и си готов. Телефона ще дойде към 800-810-820.
Друг е въпросът дали да се взима от емаг-гаранции, предназначен за кой пазар и т.н.

LG G4 Leather/Kingston microSDXC UHS-I U3 90R/80W 64GB
Цитирай
#3

Не искам в никакъв случай да им правя реклама, обаче в теленор апарата струва 799 лв. Друг магазин който гледам, че го има е smartphonebg.

LG  OPTIMUS L9 II >> LG G4 H815 (Space gray)/Samsung A50
Цитирай
#4

Да, за съжаление предлаганият сив от емаг е свършил-към 750лв беше. Има само предлаган от ардес, пак в емаг на 800-и с капака идва на 860.
Тъпото е, че аз го взимам от теленор на 800 и гледам в емага че е на 750. А на черният петък беше на 700. И пак тъпото е че до края на октомври телефона беше доста по-евтин, а ноември и декември скочи с 100-200лв. И ноут 4 и той със стотина.

LG G4 Leather/Kingston microSDXC UHS-I U3 90R/80W 64GB
Цитирай
#5

(2015-12-27, 08:27:28)androidbro написа:  Не искам в никакъв случай да им правя реклама, обаче в теленор апарата струва 799 лв. Друг магазин който гледам, че го има е smartphonebg.
Да но това е цена с тарифен план,предполагам автора неиска този вариант и го търси като мен на свободна цена в момента в smartphone.bg е на доста приемлива цена!!
Цитирай
#6

Ако имаш карта Вива клуб или някой твой приятел има, до края на декември ползва 8% отстъпка в Техномаркет. Аз го взех от там на черния петък беше около 850.
Цитирай
#7

http://gsm-bg.eu/LG-Smartphones/LG-H815-...ther-Black Черна кожа 799 лв.

Samsung Note 10 + , Poco f3 256 GB  &  Huawei watch gt 2 pro 
Цитирай
#8

За сега се спрях на варианта CityTel за 825. И аз мислих това с черния капак, но на сивия бутоните отзад са по-светли за това предпочитах да дам малко повечко, но всичко да е наред. Иначе съм клиент на Mtel, бях си взел с отстъпка от тях G3, но сега като 9 годишен техен клиент ми казаха това ви беше - ако искате 1200 лв. :Big Grin Имам карта на Техномаркет и ще ми стъпи от там на 890, а тук е 845 и се чудя доста.
Цитирай
#9

Аз можех да го взема от емаг за 800 лева с кожа, но гаранцията после...
За това дадох повече пари и от техното.
Цитирай
#10

Във виваком с преподписване на договора е 769лв, а кожения вариант с 2 допълнителни кожени гръбчета е 850лв (това е за план 20-25лв)
Цитирай
#11

(2015-12-27, 12:06:16)divdivak написа:  http://gsm-bg.eu/LG-Smartphones/LG-H815-...ther-Black     Черна кожа 799 лв.

Моя е от тук, но си го взех без кожа. Имат магазини в София и Варна и са доста коректни.
Цитирай
#12

От LG ми бяха изпратили кои са оторизирани вносители и дистрибутори на LG. И те са Техномаркет, Технополис, Техмарт, мобилните оператори. Т.е. ако искате да имате гаранция после към официалния сервиз това са магазините. Ако дай Боже не се наложи да се използва гаранцията или не държите на нея може отвсякъде според мен.
Цитирай
#13

То и за това сигурно цените са с по 100-150 лв. горница там. Според мен щом един магазин ти дава гаранция поема отговорността да ремонтира техниката ако даде дефект.
Цитирай
#14

Моят ще е от Citytel, до сега съм взимал няколко телефона от там на мен и роднини и всичко е било перфектно.

пп - Един приятел си хареса от тук - http://gosmart.bg/%D1%81%D0%BC%D0%B0%D1%...ther-black прочетох доста положителни отзиви за тях, дали са надеждни?
Цитирай
#15

Как ви струва тази оферта? Чисто нов за 270 паунда.
http://www.ebuyer.com/712230-lg-g4-32gb-...815-agbrvk
Колебая се между черния кожен гръб и сив метален Titan Grey, като чисто черен повече ми допада, но се притеснявам след време кожата да не се повреди нещо. Някакви съвети относно избора и въобще някой има ли опит с този сайт?
Цитирай
#16

@Joro777, виж го и на Али, има избор : http://ru.aliexpress.com/af/LG-G4-32GB.h...=y&catId=0

 
Цитирай
#17

Мерси, ама не ми се чака 2 месеца за доставка. А за другото. Кожа или метал? Rolleyes
Цитирай
#18

Аз си взех златист и поръчах отделно кожен калъф. Кожата е яка, но ще се издуха за 2-3 месеца и не е кой знае какво. Но стои красиво наистина. Просто не е много практично.
Цитирай
#19

(2015-12-31, 13:47:07)Joro777 написа:  Мерси, ама не ми се чака 2 месеца за доставка. А за другото. Кожа или метал? Rolleyes
Е как реши, че доставката е 2 месеца?  Моят го получих след 2 седмици. Stolt

 
Цитирай
#20

(2015-12-31, 15:02:03)arrogant написа:  Аз си взех златист и поръчах отделно кожен калъф. Кожата е яка, но ще се издуха за 2-3 месеца и не е кой знае какво. Но стои красиво наистина. Просто не е много практично.

Зависи къде как поставяш телефона според мен. При мен може да се каже, че се слага само в джоб на риза, а не в тесни дънки и кожата не мисля, че бързо ще се скапе. Иначе гледам, че има предложения от NILLKIN Ultra Thin. Чудя се дали да поръчам едно за проба, но кожата придобива съвсем друг вид... Взех телефона заради перфектната камера малкия корпус и стилната кожа...
Цитирай
#21

И аз ги гледах, но не мерси. Smile
Цитирай
#22

(2015-12-31, 15:51:09)NoMaD написа:  Е как реши, че доставката е 2 месеца?  Моят го получих след 2 седмици. Stolt
До УК пише, че ще го доставят за 39-48 дни, ако искам бърза доставка ще трябва да доплатя 3000 и кусур рубли. Много сложно с тия рубли, като конвертирах в паунди максималната цена излиза горе-долу като офертата в ebuyer. That make no sense for me Wink Да разбирам, че кожата не е много добър вариянт, вероятно ще скапе след известно време.
Цитирай
#23

@Joro777, няма нищо сложно, имаш опция за смяна валута с която ще плащаш. Имаш и доставка с DHL ($36) за 7-8 дни.Smile

 
Цитирай
#24

Именно за това говорих, с бързата доставка става по-скъп дори. От ebuyer ще го доставят безплатно до 5 работни дни Wink
Цитирай
#25

Не е ли ви страх с тези онлайн покупки от чужбина, ако недай си боже се опре до гаранционен ремонт?Приятел си купи телефон от али-то от магазин уж официален на марката, който му го достави за 4-5 дена и като опря до гаранция и нямаше обратна връзка с продавача...
Цитирай




Потребители разглеждащи темата: 1 гост(и)