Оценете темата:
  • 1 гласа - средно 2
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Закупуване на G4

(2016-07-20, 22:46:03)nani написа:  Взех си телефона и се чувствам прецакана. Телефона е много хубав, но батерията му е много зле, каква е ползата да имаш як телефон на който можеш да правиш всичко, НО само за няколко часа преди да се изключи.
Преди да си го взема, прочетох много мнения и коментари в който се споменаваше само колко е добър и нищо за това че е със свръх слаба батерия, тези форуми не са ли за да се пише истината за устройството или само за "ей така". Всеки пише как си взел телефона преди два дни или че ще си го вземе, но никой не пише истинско мнение за телефона след като го е ползвал, та излиза че форумите не бива и не трябва да се посещават от нормални хора, а само от хора без работа дето се чудят къде да споделят че ще си вземат нещо или че вече са си го взели.
Коментара ми не е към тези хора, а към хората който са влезнали в сайта за читаво и нормално мнение, с което искам да ги предупредя, да не го правят, защото тук няма да го получат.

Толкова си чела...
Цитирай
Аксесоари

Честно издразних се. Никой не и бил казал. Нямало читаво или нормално мнение. Регистрирала се само, за да ни напише свръхемоционалното си мнение. Ми то тук пише на дълго и на широко за батерията та чак прекалено. То не са скрийшоти и SoT-та и т.н. тя не била прочела. Не било написано истинско мнение. То прелива от такива мнения, но трябва и да се чете. И батерията изобщо не е "свръх слаба". На моя телефон батерията изкарва съвсем прилично време. Само един път и сцепих задника като от 8 сутринта до 1 и нещо след обяд не спрях да се занимавам с телефона докато пътувах с автобус и след това с влак, като през цялото време съм бил на 3G или 4G, браузвал съм здраво, чатил съм, снимал съм (с ъплоудване на снимките) и съм говорил по телефона. Тогава изкарах около 3 часа и малко SoT като загряваше доволно. В къщи редовно си правя по около 5 часа SoT на WiFi с умерено ползване.
Цитирай
Heart 

Май някой търси да си измие ръцете.....
Първо "госпожа" първите 1-2  седмици кажи речи, ще е така, след това живота на батерията ще се подобри.
Второ  "госпожа"  има излезли ъпдейти на software-a на телефона, които също подобряват  живота на батерията.
Трето  "госпожа" май сте прочели само темите за мнения на телефона и до там. Услужливо Ви предоставям линк към ЦЕЛИЯТ форум относно LG G4 .
В него можете на намерите разнообразие от теми, в който е описано какви аксесУари да си вземете, галерия от снимки направени с невероятната камера на G4,
къде да закупите този прекрасен продукт и т.н.

Четвърто "госпожа" хващам се на бас, че специално в този форум за този модел телефон, нищичко не му е спестено на горкия и дори и най-върлите фенове признават за недостатъците на "този прекрасен продукт". Докато на други места оплюването на дадена  "S"ветия, води до Анатемосване от интернет пространството.

Така че, госпожа в заключение желая лично да ви поздравя за закупуването на "този прекрасен продукт" и да си го ползвате със здраве. Angel









Post Scriptum.
Всяка прилика със сарказъм и ирония са напълно случайни. При написването на поста не са влагани лоши мисли и усилия. Smile

LG  OPTIMUS L9 II >> LG G4 H815 (Space gray)/Samsung A50
Цитирай

Мале, мале, подпалихте момичето, верно че не е права ама...
Както и да е, по темата- дай още някой лев за втора батерия и си свиркай.
Сигурен съм, че в чантата си носиш далеч по- ненужни вещи. Smile

Sent from my LG-H815 using Tapatalk

LG G4
Цитирай

(2016-07-04, 17:57:39)bodonance написа:  ...
За 5 месеца (много се задържа вече) от как го ползвам с изключение на едни гугъл сървиси които малко ми бутаха батерията в началото, телефончето ми носи само радост и наслада (при това не е самсунг) ...

ще споделиш как си се справил с гугъл сървисите, на жена ми в телефона постоянно са най-горе в използването на батерията.
Цитирай

Той ще сподели ама на лични, защото темата е за съвсем друго.

Sent from my GT-I9301I using Tapatalk

Samsung Galaxy S23 Ultra & Realme GT2 & LG Wing
Цитирай

(2016-07-20, 22:46:03)nani написа:  Взех си телефона и се чувствам прецакана. Телефона е много хубав, но батерията му е много зле, каква е ползата да имаш як телефон на който можеш да правиш всичко, НО само за няколко часа преди да се изключи.
Преди да си го взема, прочетох много мнения и коментари в който се споменаваше само колко е добър и нищо за това че е със свръх слаба батерия, тези форуми не са ли за да се пише истината за устройството или само за "ей така". Всеки пише как си взел телефона преди два дни или че ще си го вземе, но никой не пише истинско мнение за телефона след като го е ползвал, та излиза че форумите не бива и не трябва да се посещават от нормални хора, а само от хора без работа дето се чудят къде да споделят че ще си вземат нещо или че вече са си го взели.
Коментара ми не е към тези хора, а към хората който са влезнали в сайта за читаво и нормално мнение, с което искам да ги предупредя, да не го правят, защото тук няма да го получат.

Хах ... много мнения прочела, ама явно в грешната тема. А и нормалните хора преглеждат по 2 -3 форума, не само една тема в един форум, нямаща нищо общо с батерията ... Спомням си, че лично аз съм писал, как батерията първия месец се държи зле (поне при мен, което логично е да е при повечето), след това всичко влиза в норми и ако нямаш нещо, което да те тормози (гугъл сървис или заседнал фейсбук апп) и си с читав фирмуер, то не виждам какъв е проблема да си изкарваш 2 дни с 5 до 6 часа екран. Справки ... последното ми мнение в темата за батерията, т.е. темата която е трябвало да прочетеш, както и темата за дисплея, както и темата за "не се включва" ... Та не обвинявай нас за своята компетентност по въпроса. Щом аз мога да постигна 30 часа стенд бай с 5 часа екран и оставащи 10-15% бе да се лишавам от нищо + смарт гривна и т.н. ... то не трябва да е проблем и за теб ...

Като споменах последното ми мнение в темата за батерията ето и малко насоки ... там се вижда, че има колеги, които пишат, че с 20h батерията им се е подобрила, докато при мен се вижда колко е плачевно положението ... Сега сложих 20i ... и така докато не намеря най доброто за моя телефон ... Явно проявяват индивидуалност машинките, та редно е да проявиш малко търпение, най малкото докато се сработите с машинката и намериш най доброто за нея/теб. Също обръщай внимание на кое консумира енергия и колко, кое държи телефона буден и т.н. ... Всичко е възможно с търпение, дисциплина и знания, които ще натрупаш ... 
Не се давай, но не реагирай и така остро ...

Мнение -две над това има питанка за гугъл сървисите ... отговорил на лично, но да спомена, да го има ... keep awake се забранява с пермишън мениджър за сървиса/ите и спира да държи телефона буден. Без рут става малко по сложно, но не е невъзможно и трябва да се прави след всеки рестарт, но работи ...
Цитирай

Здравейте Колеги! Някой може ли да каже от кой сериен номер са доказано изчистени всички дефекти и проблеми , че обмислям покупка тези дни ?
Цитирай

Търсиш със сериен номер започващ с 60...
Това пак не е гаранция,че няма да имаш проблеми , но поне ще знаеш,че има надежда и да не умре ,както телефоните започващи с 50..

Sent from my LG-H815 using Tapatalk

Samsung Galaxy S23 Ultra & Realme GT2 & LG Wing
Цитирай

Дори бих добавил от 607 нагоре.
Цитирай

Мисля да закупя втора ръка G4 и изчетох доста притеснения и проблеми относно този телефон.Тъй като има собственици на този телефон и имате наблюдения над него , ще ме посъветвате ли какво да гледам като пристигне? Задължително ще го взема с гаранция , но все пак с какво да се съобразя главно като го оглеждам преди да го закупя ?
Цитирай

(2017-01-17, 16:32:19)Stavkata написа:  Мисля да закупя втора ръка G4 и изчетох доста притеснения и проблеми относно този телефон.Тъй като има собственици на този телефон и имате наблюдения над него , ще ме посъветвате ли какво да гледам като пристигне? Задължително ще го взема с гаранция , но все пак с какво да се съобразя главно като го оглеждам преди да го закупя ?

Най-важното,набий му един рестарт(изключване/включване).По време на стартовия екран,горе на дисплея обърни внимание дали изписва,че буутлоадъра е отключен.Ако е,бягай като ужилен от този апарат,защото ако(когато) някой ден телефончето умре,се оказва,че гаранцията е невалидна.Много наблегни и на това дали гаранцията е коректна/валидна и от кой магазин е дадена.
Това е от мен,успех с новата евентуална машинка и да и се радваш.
Едит:Модератора да премести последните постове в другата тема моля,да не спамим иначе важната и следвана от много хора тема.

SM-N9000 > SM-N960F/DS > SM-N975F/DS > SM-N986B > SM-N975U1>SM-S918B/DS
Цитирай

Също така гледай серийния номер. Трябва да започва с 602 или нагоре.
В противен случай, шанса да се сблъскаш с описаните проблеми е значително по- голям.

Sent from my LG-H815 using Tapatalk

LG G4
Цитирай

Информацията е доста полезна и някой неща наистина не ги знаех.Това с буутлоадера и серийния номер ще го запомня.
Цитирай

Ако е отключен , може ли да се заключи пак и да важи гаранцията или е необратим процес ?
Цитирай

Телефонът за по-сигурно да е от 607 серия нагоре. Има данни, че и 603 има с изгорели платки.
Цитирай

Здравейте, 
Предстои ми да си купя LG G4 само заради възстановяване на архив от LG G3 D855 модел. Искам да попитам дали е възможно това нещо и с каква програма евентуално. LG G3 умря дъното но преди това успях да направя 15GB архив на всичко, което имах в него и за това сега ми се иска да взема LG G4 за да си възстановя всичко ако е възможно. 
Благодаря на всички предварително!
Цитирай

Възможно е, но не всичко се прехвърля. Аз прехвърлих от G4 (който между др. се продава) на G5, снимки, музика, клипове и контакти, но не всички приложения се прехвърлиха като хората, поради различните версии на дроида в телефоните. Около 80% от приложенията се прехвърлиха, а на повечето даже им се запазиха и настройките и кеша.
Цитирай

(2018-02-24, 00:26:56)DxV_pRo написа:  Възможно е, но не всичко се прехвърля. Аз прехвърлих от G4 (който между др. се продава) на G5, снимки, музика, клипове и контакти, но не всички приложения се прехвърлиха като хората, поради различните версии на дроида в телефоните. Около 80% от приложенията се прехвърлиха, а на повечето даже им се запазиха и настройките и кеша.

Благодаря за отговора, на мен са ми по важни снимките приложенията са ясни, че могат да се изтеглят на ново Smile
Цитирай




Потребители разглеждащи темата: 1 гост(и)