Оценете темата:
  • 1 гласа - средно 2
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Закупуване на G4
#26

Е то ква гаранция, телефона идва от Китай.
Аз дори от ebay не смея да си взема, макар да живея вUK.
Цитирай
Аксесоари
#27

@climb, защо да ни е страх, някои също си имат гаранция, не е проблем.Smile

@Ghost, гаранцията е стандартна  - 1 година.



 
[url=https://forum.androidbg.com/member.php?action=profile&uid=6939][/url]

 
Цитирай
#28

@NoMaD ами може нещо да има проблем, както в случая който споменах аз, или пък ще е кофти докато го изпратите за ремонт после връщане и поне месец без телефон.
Цитирай
#29

Искам да попитам нещо.Мисля да си закупя ЛГ Г4 от технополис искам да знам дали като не е от магазина на оператора нали не е реплика защото се притеснявам да не попадна на някакво менте.
Цитирай
#30

От Технополис/маркет със сигурност няма да е реплика.

D_coffee
Цитирай
#31

Е как може според теб магазин като Технополис да продава реплики на каквото и да е?
Цитирай
#32

(2015-12-30, 23:39:18)Joro777 написа:  Как ви струва тази оферта? Чисто нов за 270 паунда.
http://www.ebuyer.com/712230-lg-g4-32gb-...815-agbrvk
Колебая се между черния кожен гръб и сив метален Titan Grey, като чисто черен повече ми допада, но се притеснявам след време кожата да не се повреди нещо. Някакви съвети относно избора и въобще някой има ли опит с този сайт?

Не че нещо, но от тук ако си го купиш е 769лв нов. Има ли полза въобще ?
Цитирай
#33

(2016-01-13, 09:46:14)aladin написа:  Не че нещо, но от тук ако си го купиш е 769лв нов. Има ли полза въобще ?

В Англия съм, вече го купих за 270 паунда. Около 700-705 лв. по текущия курс...
Цитирай
#34

Здравейте. Предстой ми да си купя LG G4, което е внос и не е купено от България и искам да попитам, какво да гледам. Главните неща които трябва да се проверят. И има ли начин да се провери колко време е ползван телефона? Благодаря!

Sony Xperia Tipo => Sony Xperia SP 8GB => LG G3 x 2 =>Iphone 5 64GB => Samsung Galaxy S5 16GB => Huawei P8 16GB => Iphone 6 x 3 => Galaxy A5 2016 => Galaxy S7 Edge => Huawei P20 lite => Galaxy S8 => Xiaomi MI 9 SE 128GB Black
Цитирай
#35

Да можеш:НАСТРОЙКИ-ОТНОСНО ТЕЛЕФОНА-ИНФОРМАЦИЯ ЗА ХАРДУЕРА-ПИКОВ ЧАС.С уточнението,че това е на 5.1.1.,но предполагам и на 6.0 ще е същото.

Huawei P30 Pro Aurora Blue + LG V35 for music and concert record
 LG VS995-Verizon .LG G4
 ,SG N7000,SG S2,se k810
Цитирай
#36

Пиков час се нулира при изключване и рестарт на телефона.
Цитирай
#37

Значи пиков час няма да свърши работа, а какво да гледам като цяло?

Sony Xperia Tipo => Sony Xperia SP 8GB => LG G3 x 2 =>Iphone 5 64GB => Samsung Galaxy S5 16GB => Huawei P8 16GB => Iphone 6 x 3 => Galaxy A5 2016 => Galaxy S7 Edge => Huawei P20 lite => Galaxy S8 => Xiaomi MI 9 SE 128GB Black
Цитирай
#38

Чакай сега, уточни втора употреба ли е или чисто нов. Неофициален внос правят повечето онлайн и квартални магазини, това не значи, че телефонът е ползван...
Цитирай
#39

Ами аз го видях днес и не ми хареса на външен вид, изглеждаше ''доста'' ползван и се отказах, благодаря за отговорите все пак. Ако пак реша нещо, ще пиша. Smile

Sony Xperia Tipo => Sony Xperia SP 8GB => LG G3 x 2 =>Iphone 5 64GB => Samsung Galaxy S5 16GB => Huawei P8 16GB => Iphone 6 x 3 => Galaxy A5 2016 => Galaxy S7 Edge => Huawei P20 lite => Galaxy S8 => Xiaomi MI 9 SE 128GB Black
Цитирай
#40

То си личи ако е ползван. Трябва да има фабричен протектор на екрана, фолио на гърба, на копчетата отзад и найлончета по всички странични лайсни.
Цитирай
#41

Внимавайте от къде и какво купувате!


Huawei Mate 20 Pro Midnight blue & Twilight®
Цитирай
#42

Да ... и тези жълтури, до сега поне LG не фалщифицираха.

SM-G975F Prism Black + 64 GB SanDisk Ultra® microSDXC™ UHS-I Card 

Цитирай
#43

Най -добре е да се обадите и да издиктувате IMEI на БГ супорта на ЛГ. В момента са Мост Компютърс. Те веднага ще ви кажат за кой регион е телефона и дали въобще е ЛГ и дали подлежи на гаранция в БГ. Това що се касае за менте или нелегален внос. От там нататък - божа работа. Колко и как е ползван може да се съди само и то донякъде, по външния вид.
Но такъв скъп апарат без официална гаранция си е котка в чувал. Мощен хардуер, прегрява - изстива... винаги има риск след някой месец нещо да се умори , а ремонтите са сравнително скъпи.

Телефоните са преходни, особено в моите ръце !
Цитирай
#44

Е чак до ЛГ да звъниш, за да ти кажат дали е реплика телефонът...
Цитирай
#45

Здравейте,
да купувам ли телефона LG G4 за 600 лв. от Теленор. Единия казват, че е пускан за клиент, но не е зареждан и после му е извадена батерията и сложен в кутията. А другия е изложен на стената. Някой купувал ли е от Теленор - имал ли е проблеми? Или да изчакам да му падне цената в smartfonbg.com и rvmobile.net, не ми е толкова спешен, но ако го купувам от Теленор трябва да е утре, защото в неделя изтича промоцията.
Цитирай
#46

Стига да има гаранция и да няма следи от употреба го взимай.
Дет се вика к'во толкова.

LG G4
Цитирай
#47

Ако е само пускан за клиент го вземай, аз за моя дадох 1000 лв. във Виваком, свободна цена. 600 лв. е идеална цена ако те устройва договорът!
Цитирай
#48

(2016-02-11, 18:16:11)Evgenis написа:  Здравейте,
да купувам ли телефона LG G4 за 600 лв. от Теленор. Единия казват, че е пускан за клиент, но не е зареждан и после му е извадена батерията и сложен в кутията. А другия е изложен на стената. Някой купувал ли е от Теленор - имал ли е проблеми? Или да изчакам да му падне цената в smartfonbg.com и rvmobile.net, не ми е толкова спешен, но ако го купувам от Теленор трябва да е утре, защото в неделя изтича промоцията.
Мострена бройка по-добре не взимай. Този, който казват, че е пускан за клиент, го разгледай и ако му няма нищо, го взимай.

D_coffee
Цитирай
#49

Мостра на телефон или телевизор не бих взел, освен ако цената не е оферта
В случая, ако телефонът ще го взимаш от Теленор на изплащане и/или е обвързан с добър тарифен план и ще платиш накуп 600лв. може да рискуваш. Ако тарифният план не те устройва или не искаш да се обвързваш с договор за 2год. може да помислиш да дадеш още 100 лв. отгоре и да си купиш от някой от електронните магазини - нов, с 2год. гаранция, без условия и договори. Но и ако можеш да заделиш още 100лв. Просто трябва да прецениш всички плюсове и минуси.


Huawei Mate 20 Pro Midnight blue & Twilight®
Цитирай
#50

(2016-02-10, 14:56:45)arrogant написа:  Е чак до ЛГ да звъниш, за да ти кажат дали е реплика телефонът...

Те затова са Съпорт, за да помагат на настоящи и бъдещи клиенти.Ако имаш по-добра и сигурна идея - сподели!
Мен така ме спасиха от Самсунг, ама историята беше малко по - трикова. Диктувам IMEI ама го гледам от разписката на ЕКОНТ (че по лесно).От кол центъра казват че такъв номер няма на Самсунг изобщо. Не менте, оказа се краден телефона и вписан измислен IMEI,пък Еконт не проверили при приемането.Щеше да остане контрата в мен.
Проверката е висша форма на доверие!!!

Телефоните са преходни, особено в моите ръце !
Цитирай




Потребители разглеждащи темата: 1 гост(и)