Оценете темата:
  • 1 гласа - средно 2
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Закупуване на G4
#51

С една програма на хардуера е достатъчно. Примерно репликата в клипа най-малкото е с 512 РАМ. Даже и екрана като видиш винаги ще познаеш ниската резолюция.
Цитирай
Аксесоари
#52

За телефони LG има чудесна програма за проверка по IMEI оригинален ли е или не - LG Phone from
Дори не ви трябва SIM карта в телефона. Достатъчно е да го вържете през Wi-Fi мрежа, каквато има свободна в Еконт и във всеки един от 3-те мобилни оператори, да свалите програмата за 5 секунди и да я стартирате. Дори не трябва да въвеждате вие IMEI кода и да се чудите оригинален ли е или умишлено сменен с измислен такъв - програмата автоматично го зарежда. 
След като стартирате приложението още на първия ред срещу Origrinal стискате палци да ви изпише ОК в електриково зелен цвят. Изпише ли в червено NOT оставяте телефона и не ви интересува реплика ли е, краден ли е и с измислен IMEI или каквото и да е.
Освен това програмата ще ви даде инфо и за серийния номер, кога е произведен, за кой регион е брандиран и последна версия на фирмуера.


Huawei Mate 20 Pro Midnight blue & Twilight®
Цитирай
#53

Здравейте,
Има ли някой закупил телефона от online търговец? Има много добра оферта на двусимовия вариант:
http://www.smartfonbg.com/Phones/LG-Phon...32GB-H818N

Имат магазин в центъра и ходих да видя на място телефона. Всичко му изглежда наред. Били внесени от Германия според тях.
Притеснява ме единствено гаранцията, която е към техния сервиз, а не към оторизиран такъв.
Цитирай
#54

То едното е за сметка на другото.
Винаги има риск.
Ама който не рискува, той не пие шампанско. Smile
Успех!

LG G4
Цитирай
#55

(2016-02-15, 15:27:16)Lubao написа:  Притеснява ме единствено гаранцията, която е към техния сервиз, а не към оторизиран такъв.

Звънни утре в Мост и ги попитай какво се случва, ако си купиш апарата с всички прилежащи документи от търговца и покрива ли се гаранцията от официалния сервиз.

Аз лично бих попитал търговеца за това:

Цитат:Цена: 749,00лв. Без данък: 749,00лв.
Какво значи "Без данък"?
Цитирай
#56

В повечето случаи- без касов бон.
Питай преди да пазаруваш !
Ако е така бягай- аман от измамници.
Ще стане нещо и после не можеш да си потърсиш правата...

LG G4
Цитирай
#57

Моят LG G2 e закупен от тях. И също бе внесен от Германия. Заедно със Скайфон са едни от онлайн търговците с най-добра репутация и барнидрани като "Коректен магазин" от потребителите. 
Сервизът им, доколкото съм чел, също се ползва с добра репутация. Хубавото е, че имат реален адрес и са в твоя град. Дето се вика - под ръка са ти. ЛГ Г2 веднъж ходи на ремонт и го върнаха за 1 седмица. Сега пак е при тях, защото му изби прословутото жълто петно няколко месеца преди края на 2 годишната гаранция и трябва да сменяват дисплея. 
А в темата за ЛГ Г2 имаше колега, който се бе оплакал, че не са му залепили добре дисплея в официалния Мост. Един друг си бе пращал телефона при тях 3 пъти за едно и също нещо. Та официални, официални...колко да са официални?
Обърни внимание, че ако направиш поръчка през мобилното им приложение ще получиш ваучер за 20лв. отстъпка от цената, а имат и ваучер за безплатни аксесоари към телефона (в случая за 70лв) и можеш да си поръчаш кейс, стъклен протектор или кожен гръб. Каквото си избереш.
Това "без данък" не знам какво е, но цената е тази, която пише и издават фискален бон заедно с гаранционната карта. Казвам го от опит. Питай ги какво означава "без данък" и в никакъв случай от никъде не взимай телефон без фискален бон (касова бележка).


Huawei Mate 20 Pro Midnight blue & Twilight®
Цитирай
#58

Без данък, по принцип означава цената без ДДС. В случая тази цена е еднаква с крайната, защото магазина не издава данъчна фактура. Ако държиш на фактура ти издават опростена фактура, т.е. такава без начислено ДДС.
Иначе цената е за апарат с кожен гръб, като в комплекта няма пластмасов. Наистина през мобилното им приложение има още 20 лв отстъпка.
Цитирай
#59

А чували ли сте за професор Мошен Ник? Що за ненормален комплект е с кожен гръб без пластмасов?
Има и друго-не може да се пише само цена без данък(ДДС). Може да се пишат двете цени, крайната, но не и само тази без. Вижте си закона още от 2006г.!

LG G4 Leather/Kingston microSDXC UHS-I U3 90R/80W 64GB
Цитирай
#60

Обадих се да ги питам за пластмасовия капак - казаха че има такъв в комплекта. Колежката им в магазина, която ми каза че няма, не била запозната Smile
Издават и касов бон.

Май ще рискувам...
Цитирай
#61

Дали не е запозната, дали е на принципа ако мине номера... Дано не е така, че такива кокошкарски истории ме изкарват от нерви.
А после дали биха спазили закона да върна стоката до две седмици седмици без обяснения? Една от основните причини да пазарувам онлайн?
Това само като тема за размисъл...
Цитирай
#62

@Lubao

Не е до рискуване - Скайфон и СмаргфонБГ са едни от най-надеждните онлайн магазини.
Няма начин да няма пластмасов капак щом има кожен. Може да няма кожен, а само пластмасов, но за обратното не съм чувал.
Поръчай телефона през мобилното приложение, за да спестиш още 20лв., но иди в магазина им да си го вземеш. Освен това се възползвай от промоцията за СВ. Валентин за безплатни аксесоари за 70лв.
Аз лично съм доволен и ако не предлагаха ЛГ Г4 с 50лв. по скъпо от друг онлайн търговец, от който закупих моя, щях да си го взема пак от тях.
Виж ако искаш в темата за ЛГ Г2 има доста писано за тези 2 онлайн търговеца от мен и други колеги, пазарували от тях.

@arrogant

Връщал съм именно при тях 16ГБ ЛГ Г2 след 3 дни и поисках да ми го заменят за 32ГБ версията. Мислиш ли, че не са им връщали телефони и други клиенти. Ако откажат това означава да си плюят по реномето. А тези 14дни са записани в закон и няма какво и как да увъртат. И не биха посмели.


Huawei Mate 20 Pro Midnight blue & Twilight®
Цитирай
#63

(2016-02-16, 17:37:39)Mondiso написа:  @Lubao

Не е до рискуване - Скайфон и СмаргфонБГ са едни от най-надеждните онлайн магазини.
Няма начин да няма пластмасов капак щом има кожен. Може да няма кожен, а само пластмасов, но за обратното не съм чувал.
Поръчай телефона през мобилното приложение, за да спестиш още 20лв., но иди в магазина им да си го вземеш. Освен това се възползвай от промоцията за СВ. Валентин за безплатни аксесоари за 70лв.
Аз лично съм доволен и ако не предлагаха ЛГ Г4 с 50лв. по скъпо от друг онлайн търговец, от който закупих моя, щях да си го взема пак от тях.
Виж ако искаш в темата за ЛГ Г2 има доста писано за тези 2 онлайн търговеца от мен и други колеги, пазарували от тях.

@arrogant

Връщал съм именно при тях 16ГБ ЛГ Г2 след 3 дни и поисках да ми го заменят за 32ГБ версията. Мислиш ли, че не са им връщали телефони и други клиенти. Ако откажат това означава да си плюят по реномето. А тези 14дни са записани в закон и няма какво и как да увъртат. И не биха посмели.

Благодаря за съветите. Ще се възползвам и от допълнителните 20 лв отстъпка и аксесоарите.
Ще пиша след покупката дали всичко е наред.
Цитирай
#64

Бягайте в технмаркет - днес утре имат 20% намаление, а цената на която е посочен Lg G4 с кожа е 719лв.
Сега незнам от тази ли ще се извадят още 20% или поне 10% ако е в промоция, но и така е добре
Цитирай
#65

Точно и аз затова влязох да пиша, но си ме изпреварил.  Smile
Иначе относно отстъпките - ползваш само 20%, без онези 10 и без карти с намаления и прочие.
Цитирай
#66

Да 20% са, ако не вече обявен в промоция на тази цена от 719, която ми се струва промоционална.
Та, ако е вече в промоция се полват 10%
Бе пусто съм на работа и няма как да ида да проверя.
Има и други доста на далавера като SGS 6 и този който ползвам сега новият Самсунг А5 (2016). От него, ако се извадят 20% става 480лв!!!
Аз го взех преди 10 дена на 730лв

Tова сега на 800лв ли ще излезе..
http://www.technomarket.bg/telefoni/lg-v...k-09149195

Ц промо е цената на всички- демек само 10% отстъпка, нопак е мн. добре - G4 с кожен гръб на 647лв си е без пари
Цитирай
#67

Няма ги тези допълнителни 10%, крайната цена е 719 лв.Тази сутрин се видях с познат който работи в маркета, даже продава продукти на Lg и ме разпитва за телефона понеже днес бил на 719 лв и иска да си го вземе.
Цитирай
#68

Като се сетя, че в края на декември го взех от вива за 1000 лв. с две кожи ми иде да скоча от терасата. Big Grin
Цитирай
#69

Аз взех двусимов вариант H818P с черна кожа от Смартфонбг за 730 лв с бонус карта памет 16 гб и стъклен протектор. В техномаркет двусимовия е 775 лв на промоция, но не е с кожа. За сега съм супер доволен от телефончето.
Цитирай
#70

(2016-02-27, 12:39:01)rumo написа:   
Tова сега на 800лв ли ще излезе..
http://www.technomarket.bg/telefoni/lg-v...k-09149195 

Не, разбира се.
3 часа изгубих в магазина им в Ринг мол и исках да взема V10 черен и един ТВ.
Отивам с листчето при тия с телевизорите - пишат модела и крайната цена.
Отивам после на щанда с телефоните и един калмук пише собственоръчно "LG V10 - 1199 - 20%" под тия, където писаха ТВ.
Оправям се с Уникредит за изплащането, дават ми на щанда гаранционна карта на LG-то, като оставят апарата на касата, че бил такъв реда им.
Стигам до касата, влачейки ТВ и дрън, дрън, пляс, тряс - касиерката вика "Ама не ми излиза същата сума, а по-висока".
Започват се едни разправии...един час.
Тая от щанда с телефоните 3 пъти ходи до офиса (явно баровците) и последния път се връща и вика "Елате да ви покажа" и държи една брошура.
Няма какво да ми показвате, казвам и, искам си стоките и да си ходя.
Оная обяснява, че етикетите с жълт цвят били само с 10 процента отстъпка.
Момент - отивам до техния щанд, взимам етикета (който е бял, разбира се и с цена 1199) и им го нося: "- Заповядайте - той е бял".
Тая го взима и четвърти път се връща до офиса им...

Както и да е.
Накрая им казах да си го взимат и да си го продават на който искат и си тръгнах без него, за съжаление.
Скандала, който им спретнах след като тая пача ми каза "Е, добре де, сто и няколко лева идва по-скъп, защо не го вземете?" няма да преразказвам.

Неграмотници и селяци работят в този магазин.

Smile
Цитирай
#71

В електронните магазини е по 680 лв. В Техномаркет е на 719, защото е с червен печат "Промо цена" и не важи нито 10, нито 20% отстъпка http://prntscr.com/a8oks0


Huawei Mate 20 Pro Midnight blue & Twilight®
Цитирай
#72

Като ви слушах оня ден ентусиазираните речи за Техномаркет, доста ме засърбя езика, ама хайде като вече бивш служител да си затрая...

SM-G975F Prism Black + 64 GB SanDisk Ultra® microSDXC™ UHS-I Card 

Цитирай
#73

Е като ще си траеш, защо изобщо коментираш?
Цитирай
#74

За да каже че го е засърбял езика и че е бил служител.

Sony Xperia 1 II, black
Цитирай
#75

Колега, точно като бивш служител трябва да споделиш с нас кириите, за да се предпазим!
Нали затова е форума ?
Така казваш нещо, ама нищо не казваш...
Айде разкажи на всички, нека знаем, или те притеснява нещо ?

LG G4
Цитирай




Потребители разглеждащи темата: 1 гост(и)