Оценете темата:
  • 0 гласа - средно 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Сервиз за смяна на дисплей
#1
Lightbulb 

Здравейте колеги! Наскоро счупих дисплея на телефона си. Телефонът си работи само че се вижда много малко. Освен че се счупи дисплея и рамката се огъна леко. Ако някой знае добър сервиз моля да сподели понеже не знам къде да го нося, а искам и да си остане водоустойчив. От Добрич съм и нямам голямо доверие на онлайн сервизите, понеже не съм ползвал подобни услуги. Благодаря предварително и весели празници!

Samsung Galaxy S2 >> SONY XPERIA Z2 >> NOKIA 6 >> NOKIA 7 plus
Цитирай
Аксесоари
#2

Сервизът на Стара къща, phonefix, отиди там.

Xiaomi 11T Pro 256GB Moonlight White
Xiaomi Mi 11 256 GB Midnight Gray
Honor View 20 128GB Sapphire Blue + Honor MagicWatch 2 42mm Agate Black
Цитирай
#3

(2015-12-27, 14:02:55)[15]Peshew написа:  Сервизът на Стара къща, phonefix, отиди там.

аз нямам добро впечатление от него, много кинти взима и ,като цяло има и още 2 сервиза където беше Ропотамо и там са много зле, един карточетец не можаха да сменят на едно htc 501 ....


 аз бих ти предложил от кръговото на центъра, хващаш за автогарата и там в дясно има една нова кооперация и има сервиз за телефони там ..., доволен съм работят добре, и взимат по- малко от всички останали Smile

иначе имах прези Z пратих го за надут заден капак, върнаха ми го още по- зле, после го върнах, върнаха ми го пак  с дефект, после ми го върнаха с пукнат тъч, после ми го връгнаха с жълтеникав дисплей и пак надут отзад и го отписах и имам вече Z2, имам един колега който има също Z но той го е ремонтирал в Добрич и месец след ремонта новия му десплей се прежака, и задния панел също е неточно залепен ...
....
за 80$ поръчах на майка ми едно Xiaomi Redmi 2 който никак не е лош, така, че дали си струва ... Smile

Максимално допустимия размер е 400 символа, разположени на максимум 2 реда
Цитирай
#4

Аз съм ползвала доста пъти услугите на този сервиз http://apple-service.biz/kontakti/. Изключително доволен съм. Хубавото е,че поправят почти всички модели телефони, работят бързо и са коректни.
Цитирай
#5

На мен в този сервиз преди време ми смениха дисплея на таблета и също съм много доволен от тях.
Цитирай




Потребители разглеждащи темата: 1 гост(и)