Оценете темата:
  • 2 гласа - средно 3
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Близка среща на телефона със земята :D
#1

Колеги днес направих грешката да сложа телефона си в плиткия джоб на анцунга ми и при излизане от колата го изтрясках по дисплей на цимента Big Grin
Екрана се напука СКАНДАЛНО но се сетих , че отгоре имам стъклен протектор и най-вероятно той се е напукал защото тъча и функциите си работят без проблеми. 
Та въпроса ми е...... каква е процедурата по сваляне на този стъклен протектор , за да установя какви са щетите по екрана и дали има такива или протектора ме е спасил.

ПС: Махнах го ... то било лесно ! За мой късмет щетите са само по протектора , спасил ми е дисплея Big Grin
Сега ме интересува откъде мога да си купя нов стъклен протектор ( или къде могат да ми сложат във Варна ) и откъде мога да си взема калъфче за телефона.
Имам 2-ри шанс и не мисля да го пропилявам ...трябва защита Big Grin

[Изображение: 940972_1303298213019388_4800379135551191...e=57163B60][Изображение: 10151140_1303298329686043_61814223826548...e=57185E4A]
Цитирай
Аксесоари
#2

Колега, ти си доказателството, че тези стъклени протектори наистина помагат! Нов ти препоръчвам "Моколо" на мен такъв ми препоръча един колега от форума, послушах го и го взех от OLX. Има два-три търговеца, които го внасят. Потърси и виж. Цената е около 15 лева. И после след малко игра с отвертка, пасва идеално.

Xiaomi Redmi Note 9s 6/128  Limited edition + Mi 10t Pro Lunar Silver. 
Цитирай
#3

Наистина много ми помогна в случая ! Писах на човека от тази обява ( http://olx.bg/ad/mocolo-yaponsko-zakalen...5HpjO.html ) да ми изпрати 1 бройка утре. Не съм сигурен обаче , че ще успея сам да го сложа протектора така че да няма проблеми след това Big Grin Имам познат в сервиз за телефони освен да отида до там ...

Калъфче откъде мога да си взема ? Български сайтове или по обяви дали предлагат нещо хубаво?
Цитирай




Потребители разглеждащи темата: 1 гост(и)