Оценете темата:
  • 0 гласа - средно 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Ще купувам SP втора употреба, някакви съвети?
#1

Здравейте Smile За Нова Година реших да си подаря един SP , макар и втора употреба. Ще пристигне с еконт, какво да му гледам на този модел? Самия телефон е запазен от това, което видях на снимките, но не съм го имал лично, и ще се радвам ако някой, който го има и ползва да ми каже кои са му слабите и силни страни, къде евентуално може да има някакви дефекти, за какво да гледам най-вече и т.н.
Също как се държи батерията, как е работата на телефона като цяло, къде са му най-големите плюсове и минуси (според реално ползване, иначе така на хартия лесно).
Цитирай
Аксесоари
#2

Освен коментари от потребители, би могъл също да погледнеш и тази тема, където също става въпрос за това, какво да провери потенциален купувач на устройството:
https://forum.androidbg.com/showthread.php?tid=68328

Samsung Galaxy S23 Ultra Green
Galaxy Buds Pro
Galaxy Watch 6 Classic 47mm-Silver
TicWatch Pro 3
Цитирай
#3

Благодаря за линка, не бях виждал тази статия, а е много полезна.

Накрая се отказах. Huawei-я още си го харесвам, на живо ги сложих един до друг-въпреки,че 540x960 на китайчето не са HD-то на японеца, пак не ми хареса. Аз и на моя не виждам кусури, някак си това TN екранче не ми харесва, IPS-а ми си ми харесва повече, а и не виждам пиксели и подобни, много гладка и приятна ми е картината. Моя е и някак по-гладък и бърз, единствено GPU/CPU при XPERIA-та са по-добри, но при моето ползване музика и facebook няма значение. А и си харесвам процесора-A7 ядрата са по-икономични и батерията ми е най-големия плюс пред тази XPERIA. За 15-минутно цъкане падна с 10%, това е тъпо. Моя и с 5 не пада за толкова време.
Иначе е с по-силна колонка и лентата отдолу е яка екстра, свети много готино, в тон с песните и картинките, но една лента няма да ме привлече, някак батерията си ми е ценна. Така,че...оставам на китайска вълна, поне докато не видя нещо, което да държи часове наред на писане във facebook без да умира, засега май е само моя.
Цитирай
#4

Попаднал си на кофти бройка. Моя е с постоянно включен мобилен интернет, автоматична настройка на яркост и включен стамина мод и спокойно го използвам по два дни преди да го включа в зарядното. Като минус мога да кажа че зареждането от 0 до 100 отнема 3 часа и много често омазнявам обектива на камерата, понеже пръста ми попада точно там, като го държа в ръка. Иначе е перфектен телефон като за 100-130лв втора ръка!

SE WT19i, SGS II, SGS IV, XPERIA SP, LG G2, Xiaomi Redmi note 4x
Цитирай
#5

Моят се държи добре. Нито лагва, нито забива.
Единствения недостатък е, че батерията му държи по 15часа, но и аз не съм се грижила много добре за него. Скоро му върнах фабричните настройки, и батерията подобри производителността си.
Смених го, защото исках нещо ново, с по-добра камера, повече вградена памет, и повече рам, защото играя няколко игри на телефона, и Сонито не ми позволяваше да ги имам всички, и да ги играя.

Samsung Galaxy GT-I5500 - - -> Sony Xperia SP (C5303) White - - -> Lenovo VIBE P1 - - -> Lenovo A7010
Цитирай




Потребители разглеждащи темата: 1 гост(и)