Темата е заключена
Оценете темата:
  • 0 гласа - средно 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

#26

@tolostoi, е какво да се слага, то няма никакви ъпдейти, дори и седмични са спрени отдавна!Smile

 
Аксесоари
#27

Еми има какво да се сложи, има мултиром, има и на ен.миуи.ком последния дев фастбуут ром, също ММ
#28

@tolostoi, предпочитам OTA да изчакам за по-сигурно.Smile

 
#29

Аз изобщо не искам да го слагам, ослушвам се да ми остане време да си върна МИУИ 6, че повече ми допадаше. Сега с новия андроид ше почне едно дялкане ... я блутута ще почне да прави номера, я качеството на разговорите, я звука на слушалки, я записите на разговори ... и т. н. За това съвеъвам да се изчака. Изненадах се, че не го пуснаха тази седмица, може би има проблем някакъв, хората които са ъпдейтнали споменават че става за около 50 минути Smile пък и има промяна в системните дялове, двата системни дяла се обединяват и остава само един с по-голям размер.

(2016-01-23, 18:55:53)vladislavpasha написа:  И какви са визуалните промени?
en.miui.com/thread-213606-1-1.html
#30

То имаше и МИУИ 5. Ако искаш пробвай може да ти допадне повече.
#31

Smile хех, от версия 4 го ползвам Smile
#32

андроид М ще си струва да се тества като пуснат стейбъл. Не случайно е в бета стадий още.

А последния глобъл стейбъл пък си работи в пъти по-добре. миуи 6 няма база за сравнение със 7цата.
#33

Някой вече с Marshmallow? Да сподели мнение?Smile

 
#34

Държи се по-добре от 4.4. Забелязвам забързване. Обаче не знам дали това е породено от 6.0 или от пълния уайп, който направих. Батерията има да я тествам още, за да кажа. С приложенията, които ползвам, не съм имал проблем до сега. Чисто визуално не виждам разлика.

OnePlus 3 64Gb

#35

Батерията определено си държи повечко, а го бъзикам и то доста, като се има напредвид, че играя и доста тежки игрички като Hearthstone и Vainglory, 2 пълни часа разговор на ден, снимане и т.н. От сутринта в 9:30 до момента 18:00 и ми е на 68%

Sony Ericsson Xperia X8  Android 2.1  > Lumia 520 > Lumia 820 > Xiaomi Mi4
#36

При мен впечатленията от батерията са не чак толкова добри. Една идея по-малко държи като че ли. А уж направих пълен уайп.

OnePlus 3 64Gb

#37

Oфициално вече има China Dev: http://en.miui.com/thread-218956-1-1.html
#38

Е, на MI5 мина презентацията, да видим сега кога най-после ще ни зарадват с Marshmallow и нас?

 
#39

То отдавна трябваше да си зарадван, защото го има за вашите телефони !
#40

@anatol06, за официален глобален ъпдейт става въпрос - за сега няма нищо.

 
#41

То ще е сложно, защото трябва да има нещо, което да събере дяловете първо
Така че ще са 1-2 ъпдейта - пак ще има неразбрали
#42

Е, колкото трябва, толкова да пускат, ама все още - нищо.

 
#43

Някаква информация за ъпдейт по OTA?

 
#44

Колеги, някой ина ли инфо за официален стейбъл Маршмалоу или ще си останем със 4.4.4

XIAOMI MI5S..
#45

Със сигурност ще има, но предполагам няма да е скоро докато изчистят бъговете ще мине време.

[Изображение: 21693249.jpg]
#46

Смелост колеги ! Може да ползвате и мултито. Там отдавна е Маршмалоу !
#47

Не знам какви бъгове все оправят, пускането му е обещано още в началото на годината, но на този етап нищо няма.

 
#48

Здравейте, поръчах си ми4 OVERSEAS версията и искам да ви попитам, дали тя получава същите ъпдейти, като нормалната версия? Все пак, докато не са го шипнали да ми върнат парите, ако не получа ъпдейт
#49

Най-нормален Mi4.
[Изображение: IMG_20151114_152052.jpg]

[Изображение: IMG_20151114_152118.jpg]

[Изображение: IMG_20151114_152304.jpg]
#50

Супер. Почетох о всичко е същото, освен това че няма 4г
Темата е заключена




Потребители разглеждащи темата: 2 гост(и)