Темата е заключена
Оценете темата:
  • 0 гласа - средно 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

@XeLiX,  за ромовете на xiaomi.eu - има.

 
Аксесоари

(2016-06-29, 12:43:06)XeLiX написа:  Ама за Global Stable Marshmallow излезна ли? Аз още не съм получил ъпдейт.

Не няма още нищо официално,чувам че подготвят заключване на телефона и за това се бавят ,по скоро правни уточнения ги бавят според мен.
Иначе има не официални ромове от xiaomi.eu и при руснаците но те нямат нищо общо с Xiaomi .

@chitalov,  дори не успяха да покрият "норматива" от 2 годни на официална актуализация и поддръжка  на това устройството откъм поддръжка на Global ROM за него.

 

Nomad цял живот ревеш за тия пусти ромове на 4-ката дай вече да взимаме Ми5 и да се месрим в нова тема.

XIAOMI MI5S..

@vladislavpasha, може и така да стане, MI5 вече го предлагат с Global ROM и OTA ъпдейти поне засега, така че всички рекавърита, TWRP, флашвания, фастбут и останалото ще се забрави като лош сън - поне от мен. Но на този етап бих искал да изкачакам пускането на MI5S заради цената. А второто е, че няма накъде да се местим - отделна тема за MI5 все още няма, явно защото няма и достатъчно притежатели. Странно ми е, че от "феновете" на Mi4 преди година нито един не виждам да е минал на MI5, иначе бяха голями приказки навремето и за двата модела.

 

Няма пари.

Темата е за Мармелоу.. Маршмелоу има и работи много добре, така че няма какво да спамим повече.
Темата е заключена




Потребители разглеждащи темата: 1 гост(и)