Оценете темата:
  • 0 гласа - средно 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Премахване на рекламите от PixelPhone
#1

Използвам PixelPhone за контактите и набирането.Уж съм изтеглил Pro версията на програмата и пишеше Cracked, но понякога като отворя контактите или dialer-a и ми излиза че Про версията на програмата е с отстъпка и неможе да се махне има само бутон продължи и ме праща директно в плей стор да я купувам.Пробвах c Lucky Patcher, но по всевъзможни начини опитвах и не успя да се справи.С друга програма която да опитам сещате ли се вместо Lucky patcher ? Или наистина кракната версия на пиксел фон откъде да намера ?
Цитирай
Аксесоари
#2

PixelPhone е може би най-добрата програма от този вид.
В момента е на разпродажба - 1,99 лв.

Частична алтернатива е True Phone. Пробвах я преди време, но няколко пъти ми направи проблем. Сама връщаше СМС като отговор на входящи повиквания. Вярно, това беше преди време - пролетта на тази година.
Оттогава съм съм с PixelPhone. Цената ѝ беше почти 8 лв.

По зададените въпроси.
Търсената друга програма, която да премахне рекламите в PixelPhone, се казва "Play Store".
Цитирай
#3

(2015-12-28, 15:36:44)marto7 написа:  Или наистина кракната версия на пиксел фон откъде да намера ?

Има я в 4pda. За да я изтеглиш трябва регистрация. Версията, която аз ползвам е 3.9.9.10.

Xiaomi Mi Note 10 Lite, Realme 7, Acer Iconia One 10
Цитирай
#4

Заповядай линк  към форума в който се появяват най-напред кракнатите програми. Също така съм ти я свалил версията и можеш да си я свалиш от тук ако не ти се прави регистрация
Цитирай
#5

Едно питане по темата,купил съм я но на новите телефони с андроид 7 не мога да я направя по подразбиране,набирам с нея а излиза вградения диалер,има ли начин да набира директо с пиксела.На леновото с андроид 6 нема грижи.

Оправих си Нота....най-после...>>>>>
Galaxy nexus......>>>Galaxy tab || 7.0^^^^Xperia Z3...И други неща вече...
Цитирай




Потребители разглеждащи темата: 1 гост(и)