Оценете темата:
  • 1 гласа - средно 5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Някой с LG V10 за споделяне на мнения?
#1

Ако има колеги с V10-ки да пишат тук, че друга тема не намерих. Аз лично съм очарован от телефона. Единствения, който намерих на нашият пазар е h961n, който е с две сим карти, но аз така или иначе не ползвам втора. Та, до тук съм ааааадски доволен от фаблета /големичък си е/, като изключим батерията, но все пак мога да си взема втора и да си ги сменявам.

Huawei P40 Pro+
Цитирай
Аксесоари
#2

Камерата как е? Има ли смисъл да питам дали се усеща лаг, защото не мисля, че се усеща.. Big Grin Батерията обаче много не си пасва на такъв телефон..

iPhone XR 128GB Black
iPhone XS Max 64GB Black
Samsung Galaxy S9+ 64GB DS Midnight Black
Цитирай
#3

Камерата е отлична, има адски много ръчни настройки, което за мен лично е предимство. Снимките са детайлни, без мазане. Лаг - това какво е??? Big Grin  Никакъв лаг няма, въпреки шест-мозъковия СД808 се движи много пъргаво и стабилно. Има доволно място за снимки, клипове, програми и игри 64ГБ  Bu  Да батерията е гола вода, но все пак с тоя "малък" дисплей, може би е трябвало да вметнат някой друг милиампер отгоре. Няма пълно щастие и на фона на останалото, няма място за недоволства относно батерията.

Утре ще направя няколко снимки, че ми капна акумулатора сега /не ми дава да пусна снимачката/ и ще постна няколко.

Huawei P40 Pro+
Цитирай
#4

И аз получих моят днес.
Същата модификация H961N.
Сменил съм доста модели на LG и никога не са ме подвеждали.
Телефона е чук. Smile

LG G3 16GB Titan
Цитирай
#5

Много съм доволен от телефона.. Имам го от 5 дена от Виваком (заедно с едни не лоши блутуут слушалки).

Бърз, страхотни камери (и главната и предните..)  много функции и на видеото, сензорът за отпечатаци работи много бързо и без засечки.
Корпусът предполага, че няма да слагам никакви калъфи.. просто няма нужда. Само проектор... което е чудесно. Други иначе красиви телефони постоянно са скрити зад калъфи.. и каква файда, че са красиви (идвам от М7).


А да.. батерията.. при мен държи към 36 часа (2 дни) при нормална употреба.. на края на втория ден имах 4%. Засега е подобрение от М7.. при еднаква употреба ХТЦто не изкарваше толкова.

Единствен отчасти минус.. ами да.. огромен е. Трудно се борави с една ръка.. Въпреки, че има много тарикатска функция да се смали съдържанието на екрана до 4 инча за удобна работа с една ръка..трябва да свикна да я ползвам.
Правих едни дълги клипове и буквално ми омаля китката да го държа :Smile От друга гледна точка, както одъртявам, по-големия екран и е и плюс :Smile  

Втория екран.. не е чак толкова голям плюс. Вярно е, че не включвам телефона, за да видя колко е часа.. и понякога използввам бързото набиране без да включвам главния екран (въпрос може би на свикване). Обаче нотификациите там изчезват прекалено бързо, за да са полезни.. Като цяло - не е лошо, че го има, но не е и някакъв "уау" фактор.

Сега съм пред дилема дали да не забраня всякакви софтуерни ъпдейти.. за какво да ъпдейтвам нещо, което си работи перфектно?!.. за да го направят по-бавен и бъгъв?


И.. още ми липсва блинкфийда.. скоро ще гледам да намеря време да си го инсталирам..

Поздрави!
Цитирай
#6

https://www.youtube.com/watch?v=02bwjypBwj4
Що ли избързах и взех Г4

LG G4 Leather/Kingston microSDXC UHS-I U3 90R/80W 64GB
Цитирай
#7

От 2 дена има root за H961N и Xposed.
Сега нещата са още по-хубави Wink

(2016-02-09, 22:50:16)Earendil написа:  Много съм доволен от телефона.. Имам го от 5 дена от Виваком (заедно с едни не лоши блутуут слушалки).

Бърз, страхотни камери (и главната и предните..)  много функции и на видеото, сензорът за отпечатаци работи много бързо и без засечки.
Корпусът предполага, че няма да слагам никакви калъфи.. просто няма нужда. Само проектор... което е чудесно. Други иначе красиви телефони постоянно са скрити зад калъфи.. и каква файда, че са красиви (идвам от М7).


А да.. батерията.. при мен държи към 36 часа (2 дни) при нормална употре*а.. на края на втория ден имах 4%. Засега е подобрение от М7.. при еднаква употре*а ХТЦто не изкарваше толкова.

Единствен отчасти минус.. ами да.. огромен е. Трудно се борави с една ръка.. Въпреки, че има много тарикатска функция да се смали съдържанието на екрана до 4 инча за удобна работа с една ръка..трябва да свикна да я ползвам.
Правих едни дълги клипове и буквално ми омаля китката да го държа :Smile От друга гледна точка, както одъртявам, по-големия екран и е и плюс :Smile  

Втория екран.. не е чак толкова голям плюс. Вярно е, че не включвам телефона, за да видя колко е часа.. и понякога използввам бързото набиране без да включвам главния екран (въпрос може би на свикване). Обаче нотификациите там изчезват прекалено бързо, за да са полезни.. Като цяло - не е лошо, че го има, но не е и някакъв "уау" фактор.

Сега съм пред дилема дали да не забраня всякакви софтуерни ъпдейти.. за какво да ъпдейтвам нещо, което си работи перфектно?!.. за да го направят по-бавен и бъгъв?


И.. още ми липсва блинкфийда.. скоро ще гледам да намеря време да си го инсталирам..

Поздрави!
Ако имаш Root, времето за появяване на нотификациите на втория екран може да се удължи. Теглиш нова лънчър. От добавяне на уиджети избираш activities и го поставяш на екрана. След това отваряш уиджета и намираш signboard. Влизаш в менюто и там можеш да промениш тайминга.

[Изображение: 7638290bcafa3af77a3aae5b1fe8527b.jpg][Изображение: 1fa11881acc89e345194e90dd793456d.jpg][Изображение: ba84294eeb79e37b8af37973b9dd9999.jpg][Изображение: bac52f0b92f229caabb4528db2d2d39e.jpg][Изображение: 3e98fdf55816ab78b5d80af0b5d3ce37.jpg]

LG G3 16GB Titan
Цитирай
#8

От днес и аз съм с V10 Black. Извратена машинка, работи толкова мазничко, че не е истина! Камерата е един път.

LG KM900 Arena 8GB+8GB
LG Optimus P990  v30b 2X  Android Version 4.0.4 8GB+16GB  Geekbench 2 score: 961
LG G3 32GB Black Gold 32GB+16GB Android Version 5.0
LG V10 Black 32GB+32GB microSD
Цитирай
#9

От днес и аз съм с LG V10 H960A - Black
Уникален фаблет! Единственото слабо място е батерията, но така мисля от изписаното до сега, в-ху моята още нямам впечатления.


Samsung Galaxy A54 5G и LG V20/G8s
Цитирай
#10

Да ви кажа, и аз се чудя за предложения от Виваком модел.
Но ми се струва че той е по-различен: само 32GB, само една СИМ карта.
А ми се ще и личната, и служебната карти да са ми на един телефон.
Цитирай
#11

Прави ми впечатление, че телефона нее много популярен и търсен пък е жесток на дизайн и работа. В магазина на Виваком беше единствен само една бройка в зора не го зареждат в технополис беше само този на витрината в техномаркет не са го докарвали до преди седмица... По магазините не се зареждат аксесоари за него поне не както за според мен малко прехвалените S7 edge и водещи модели. Дали това се дължи на 5.7 инчовия монитор или на рекламите по телевизора Smile Колегата ми си купи s7 edge същия ден когато и аз LG то поиграх си разцъках и изобщо не ме грабна неговия с моя си спя Smile

LG V10 32Gb - H960A root + LG G2
Цитирай
#12

Ами аз когато го купувах от технополис имаше няколко бройки и ми дадоха запечатан. Цената му е прекалено висока, а е с почти същия хардуер като на G4 и хората предпочитат да се сдобият със същия хардуер на почти половин цена. Според мен това е причината, но и като цяло аз не съм виждал да се рекламира по някоя телевизия.


Samsung Galaxy A54 5G и LG V20/G8s
Цитирай
#13

Включвам се и аз с черен H960A 32GB от техномаркет от днес. Уникално добър телефон. Камерата е най-добрата, която съм виждал. Hifi DAC-a също ми харесва много макар, че quad beats 3 слушалките поне на мен не ми дават достатъчно бас и си предпочитам сонитата. Много гладко работи всичко. По отношение на батерията - като си инсталирах приложенията цъках на него 4 часа непрекъснато на wifi плюс половин час слушане на музика със загасен екран и накрая пак имах още 25% батерия. За мен това хич не е зле за телефон с такъв дисплей. Ще видим след седмица как ще са нещата. Дано скоро има и marshmallow за 32GB вариант (турския фърмуер 20b е за 64GB и ме е страх да го флашна за да не си брикна телефона).
Цитирай
#14

Както направих с G3-та, така направих и с V10-та - най-голямото възможно! 64GB черен. Вече месец и половина съм с него и съм доволен. Преди ми се струваше, че G3-то е голям, но сега е като някой смешен айфон в ръката. Харесва ми One-Hand функцията колко лесно се работи с нея и е доста удобна. Камерата е поколения над 3-та. 2-рия дисплей е много удобен и можеш да си пишеш псувни там, което го прави изключително полезен. Слушалките в комплекта изглеждат уникално, НО не бях впечатлен от звука им и си останах с Ground Zero-тата. Имам едни Razer Kraken 7.1 но ми трябва преходник от USB към 3,5мм и смятам да ги пробвам. Малко трудно успях да си намеря стъклен протектор за екрана, но с приятел и срещу 5лв вече си имам такъв. Преместих си картата с памет от стария телефон та кега съм 64+32 и имам място за филми.

Какво НЕ ми харесва в телефона - в случая е строго конкретно и не е от някакво значение, но го забелязах - на Need For Speed No Limits се случва от време на време играта да върви на забавен кадър. Не знам защо е така, не е фатално и без това я пускам 1 път седмично за 5 минути.
Липсата на безжично зареждане. Сега ще трябва да си поръчвам друга антена за задния капак и да си играя да я сменям. Нямам такова зарядно, но искам да имам тази функция.
Не можах да разгадая как да сложа снимка към контакт. В смисъл слагам я, давам да чете контактите от апарата и пак не ми излиза, когато набирам или ме набират. Подозирам, че аз нещо бъркам, но с G3та нямах такъв проблем.

Кога да очаквам 6,0 да излезе, защото на брат ми S6-та в момента се ъпдейтва и той си умира от кеф да ми дразни?

LG KM900 Arena 8GB+8GB
LG Optimus P990  v30b 2X  Android Version 4.0.4 8GB+16GB  Geekbench 2 score: 961
LG G3 32GB Black Gold 32GB+16GB Android Version 5.0
LG V10 Black 32GB+32GB microSD
Цитирай
#15

@NOSleto преди малко пробвах на моя телефон да добавям снимки на контакти и се получи без проблеми. 
Не правя кой знае какво по особенно - натискам върху контакта, на който искам да сложа снимка и от моливчето в горния десен ъгъл редактирам. Виж дали контактите ти са се сихронизирали както трябва, защото при vargala81 имаше такъв проблем.
След почти 2 дни ползване мога да кажа, че телефона се държи перфектно. Малко ми бе странен втория дисплей, но свикнах бързо. Колкото до големинта му това не е проблем за мен, удобен ми е. Единственото което ми липсва от G3 са лед уведомленията, защото с цел икономия на батерия съм задал при в спящ режим втория дисплей да не е активен. Друго нещо което ми бе удобно но тук не го отркрих е функцията "умен екран" - телефона да не заспива докато гледаш в него. Батерията е добре, нямам кой знае какви забележки към нея, имал съм доста по лоши случай.
Колкото до брат ти кажи му, че ние направо ще скочим на 7.0, а те с умрялата S6 ще  си останат само с 6.0  Rofl_mini

LG V10, Huawei P20
Huawei MediaPad T3 9.6 LTE AGS-L09
Цитирай
#16

Аз втория екран го държа винаги включен. Много е удобно за бързо проверяване на час, температура, дата и известия.

LG KM900 Arena 8GB+8GB
LG Optimus P990  v30b 2X  Android Version 4.0.4 8GB+16GB  Geekbench 2 score: 961
LG G3 32GB Black Gold 32GB+16GB Android Version 5.0
LG V10 Black 32GB+32GB microSD
Цитирай
#17

Хмм как изкара да се вижда температурата при изключен главен екран аз виждам само облаче слънце Smile

LG V10 32Gb - H960A root + LG G2
Цитирай
#18
Wink 

Weather & Clock Widget

[Изображение: 036745921.jpg?r=0]

LG KM900 Arena 8GB+8GB
LG Optimus P990  v30b 2X  Android Version 4.0.4 8GB+16GB  Geekbench 2 score: 961
LG G3 32GB Black Gold 32GB+16GB Android Version 5.0
LG V10 Black 32GB+32GB microSD
Цитирай
#19

Здравейте на всички. Въпроса ми към всички вас е един ДА ВЗИМАМ ЛИ И АЗ ЕДНА ---V10--- Много ми хареса и искам вашите мнения. БЛАГОДАРЯ ВИ

dodo07
Цитирай
#20

Не се замисляй. Телефонът е страхотен. Работи супер мазно. Няма засекчи и лаг. Страхотен дисплей и камера. Само батерия идва малко слаба но винаги можеш да си вземеш резервна. Smile От два месеца го ползвам и съм много доволен.

Motorola Defy+ > LG Optimus Back > Sony Xperia P > LG G2 > Meizu MX4 > LG V10 > Iphone SE > Xiaomi Mi9t Pro > iphone 7 > Poco F3 256/8gb

Lenovo A3000 > LG G Pad 8.3 > Huawei M5 lite
Цитирай
#21

Здравейте от ново. Мнението ми за този телефон е НЯМАМ ДУМИ. Трябва сами да се докоснете до него и да усетите и видите сами. Визия, изпълнение, качество и мощ. Според мен,лично мое мнение. Благодаря на всички за описаното във форума и не сгреших със закопуването му.
Цитирай
#22

здравейте Smile АЗ ИМАМ един въпрос относно телефончето Smile спрях се на него но има излизат 3 версии. H961N- 400 долара ,H900-290 долара и H901 -299 долара... каква е разликата между 3те версии Smile мисля да си го взема от алиекспреса Smile

siemens c55,siemens a60,samsung s500,sony erikson t630,nokia 6230,nokia 6288,htc wildfire,htc hd2,htc desire 500,inew v3 ,lenovo vibe x2 cu,Oneplus one,Lenovo vibe Z2 Pro
Цитирай
#23

H961N е за  Hong Kong, H900 е за AT&T и H901 е за T-Mobile
Първия е двусимов. Всичките са 64 GB версии.
H961N (двусимовия) гледам, че се продава от онлайн магазини в България, значи би трябвало да работи безпроблемно тук.
Това са честотите, които поддържат, сравни ги с нашите оператори. До колкото видях поддържат всички честоти.
H961N Supported Frequency Bands

H900 Supported Frequency Bands

H901 Supported Frequency Bands


Samsung Galaxy A54 5G и LG V20/G8s
Цитирай
#24

(2016-08-14, 22:37:54)vargala81 написа:  H961N е за  Hong Kong, H900 е за AT&T и H901 е за T-Mobile
Първия е двусимов. Всичките са 64 GB версии.
H961N (двусимовия) гледам, че се продава от онлайн магазини в България, значи би трябвало да работи безпроблемно тук.
Това са честотите, които поддържат, сравни ги с нашите оператори. До колкото видях поддържат всички честоти.
H961N Supported Frequency Bands

H900 Supported Frequency Bands

H901 Supported Frequency Bands

Двусимов не ми трябва а и цената е доста различна :Smile двоумя се между LG to  и vibe x3 ...Какво ще споделиш за това LG ,аз основно ми хареса заради дизайна и размерите въпреки че сега съм с z2 pro Smile

siemens c55,siemens a60,samsung s500,sony erikson t630,nokia 6230,nokia 6288,htc wildfire,htc hd2,htc desire 500,inew v3 ,lenovo vibe x2 cu,Oneplus one,Lenovo vibe Z2 Pro
Цитирай
#25

Ами какво да ти кажа, дизайна ми харесва много. Здрава сглобка, добър и не хлъзгав захват, метални странични рамки, няма да се притесняваш, че може да се надраска като го оставяш на маса, няма отпечатъци от пръсти по гърба. Страхотна камера, страхотен звук на слушалки (същото не мога да кажа за високоговоритела, по-слаб е от на G3), страхотен GPS. Работи бързо и без лаг, много добър мултитаскинг -  30-35% е свободната рам памет. И въпреки, че моя ходи в сервиз за смяна на дисплей, съм много доволен от телефона и за момента не виждам с какво мога да го сменя защото Note 7 ще е с извит от двете страни дисплей, а на мен просто не ми харесва този дизайн. Единственото слабо място за мен е батерията, но щом се прибирам от работа с 60-65% и около 2 часа екран, за мен не е проблем.Това е със синхронизации, GPS на висока точност и 4G постоянно пуснати. На WIFI правя минимум 5:30-6:00 часа дисплей, като максимума ми е 7:43 часа, а на 3/4G 4:30-5:00 часа без игри и без слушане на музика. Това за около 16-17 часа ползване. Това се сещам само, ако има нещо друго питай. А ако се чудиш м-ду Vibe x3 и LG V10, най-добре си пусни тема в кой телефон таблет да избера.


Samsung Galaxy A54 5G и LG V20/G8s
Цитирай




Потребители разглеждащи темата: 1 гост(и)