Оценете темата:
  • 1 гласа - средно 5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Някой с LG V10 за споделяне на мнения?
#26

Потвържавам, единственото слабо място в сравнение с "НЯКОИ" други марки флагмани -това е батерията, просто държи една идея по-малко, но пък е сменяема за разлика от много от "ДРУГИТЕ", така че рещение и тук има. Все още няма къстъм девелопмънт в хда... ама като го гледам той и така си работи бързо, т.е. не е нужно да се пипа каквото и да е, поне засега. 4гб рам ще са напълно достатъчни за доста дълъг период от време -мисля че това е една от причините да работи доста пъргаво -след рестарт доста често има свободни над 2гб рам.
Цитирай
Аксесоари
#27

Зравеите от ново. Телефона е перфектен, уникален абе с две думи(извинявам се за израза) ЕБАТИ ТЕЛЕФОНА. Много си е як и мощен. И батерията си държи и звукът е звук и камерите са камери. Много съм доволен, не мога да се оплача от нищо. Няма бъг,няма лаг няма за какво да се оплача. Дори и малко описан в саитовете и тук ви БЛАГОДАРЯ. Направих точният и избор. Ще закупя и V20 по на татък.
Цитирай
#28

И аз съм с LG V10 от август и не мога да се оплача, наистина уникален телефон. Смених Samsung Note 3 Neo с този, мислех си че ще ми липсват писалката и амолед дисплея, а дори не се сещам за тях вече. Камерата е най-добрата която съм виждал (за сравнение играл съм си с Nexus 6P, Note 3 и 4, които ги водят много добри в това отношение). А като добавим и ръчни настройки за снимка и видео, винаги е интересно на мрачни условия да си поиграеш с тях.
Батерията наистина е слаба за мен, с Самсунга успявах с рут и изчистен ром да изкарвам 1 цял ден, с този рядко успявам. Добрата новина е че намерих решение което мога да препоръчам на всеки - 3 резервни батерии и 3 външни зарядни. Поръчах си ги от ибей (линкове тук в края) и веднъж като свикнеш да не зареждаш телефон на кебел и да чакаш, а просто сменяш батерията с нова, пускаш телефона и имаш 100% заряд за 2 минути, няма връщане. Мислех си че е туткаво да се изключва телфона, да се отваря капака, да се слага нова батерия, да се включва пак, да чакаш да зареди, но след 2 дена и си е навик вече. Изтощената просто слагам в дока и забравям - след 3-4 часа е заредена. Батерията е достатъчно плоска да нося в отделен джоб в портмонето и да не пречи.
Когато е необходимо може да се дозарежда - телефончето си има quickcharge и за 15-20 минути пълни половин батерия, че и повече.
Отказах се от Самсунга основно заради софтуера им - грозен ми е, бавен ми е, пълен с излишно, затова и рутвах. С LG V10 не виждам нужда то рут.
-----------------
Док за телефон и батерия, който идва с нова батерия (прилича на оригинална с една единствена липсваща лепенка - белия детектор за влага до контактите на батерията, май си и издържа като оригинална).
Дока стои вкъщи и си ми зарежда и телефона и батерията, поддържа си и quickcharge, включвате си оригиналното зарядно в него:
http://www.ebay.com/itm/311513188881?_tr...EBIDX%3AIT

Външно зарядно за батерията, което нося с външен batterybank и зареждам в раницата когато съм на път:
http://www.ebay.com/itm/282093329926?_tr...EBIDX%3AIT

Док само за батерия, който стои на работа:
http://www.ebay.com/itm/222075875926?_tr...EBIDX%3AIT

Допълнителна оригинална батерия, която ми се струва държи дори повече(пласебо, може би):
http://www.ebay.com/itm/201628660417?_tr...EBIDX%3AIT

LG V10 Black 32GB H960A Android 6.0
Цитирай
#29

Как е дисплея на дневна светлина-в частност слънчево време?В gsmarena-та дават тази характеристика:
"Display Contrast ratio: 1490 (nominal), 2.744 (sunlight)"
Като посоченета стойност е ниска доколкото знам.
Цитирай
#30

Не е от най видимите, но съм нямал проблем до сега, вижда си се. 457 нита максимална яркост е. За сравнение Galaxy S7 е с 484


Samsung Galaxy A54 5G и LG V20/G8s
Цитирай
#31

(2016-11-12, 16:30:21)droid_sense написа:  Как е дисплея на дневна светлина-в частност слънчево време?В gsmarena-та дават тази характеристика:
"Display Contrast ratio: 1490 (nominal), 2.744 (sunlight)"
Като посоченета стойност е ниска доколкото знам.

Аз, го ползвам на автоматичен режим и на слънце, бих казал, че всичко е перфектно!
Цитирай
#32

И аз избързах с G4, сериозно обмислям да си купя V10.
Намерих една добра оферта, но внос от САЩ. Нещо хич нямам доверие като чуя САЩ.
Бях гледал едно ревю на G4 USA версия срещу такава за EU и човекът показа,че имаше огромна разлика в качеството на екраните-US версията беше с далеч по-лош и блед от европейската версия екран. Даже тоя се питаше дали нарочно за Европа ги правят перфектни екраните, а за САЩ лоши.
Освен това ако го купя, то ще е и без никаква гаранция. Не знам как стоят нещата с дисплей и дъно, но ако положението е като при G4, то няма смисъл да се купува и да се дават след това стотици левове за смяна на дисплей и дъно.
Някакъв съвет ако може да ми дадете?
Цитирай
#33

За жалост проблемите са същите. Има го проблема с екрана, има го и с дънната платка. Като, че ли за дънната платка проблемите не са чак толкова много, но гледай серийния номер да започва с 600, а не с 510-11-12, които са от самото начало на производството. Дисплея се оправя с програма и не мисля, че е голям проблем. Та ка го ползвам няколко месеца вече. Американската версия обаче може да се окаже, че в България ще ти работи само на 2G.


Samsung Galaxy A54 5G и LG V20/G8s
Цитирай
#34

Задължително значи трябва да питам за серийния номер на платката. И като че ли това е най-важното.
Оk, мерси за отговора.
Цитирай




Потребители разглеждащи темата: 1 гост(и)