Оценете темата:
  • 0 гласа - средно 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

''Приложението не е инсталирано'' на custom rom-ове
#1

Здравейте,инсталирал съм доста ром-ове на различни устройства със различна версия и често съм попадал на тази грешка когато се опитвам да инсталирам апк файлове.Например на скоро си инсталирах един 5.1.1 ром на Htc One X и като се пробвам да му инсталирам майнкрафт и още една игра (bridge constructor или нещо такова) само ми излизаше тази грешка.Пробвах да преместя апка в системна папка и след рестарт играта беше инсталирана но като я пусна само дава черен екран за по-малко от секунда и крашва.Други приложения като гта сан андреас и лъки пачър се инсталират без проблем.Пробвах и с апк на различни версии на майнкрафт-пак същия проблем. Bu Преди време на друг телефон бях сложил един 4.2.2 ром на който нищо ама НИЩО не можеше да се инсталира през апк.Има ли начин да се оправи проблема като например се смени инсталаторът за приложения ако е възможно?

Lenovo Z6 Pro LOS18| Xperia XZ1 Compact LOS17| и други..
Цитирай
Аксесоари
#2

Ако го прави само на "custom rom-ове" то отговорът е ясен.

Storstark
Цитирай
#3

(2015-12-29, 14:27:24)ianpav_4444 написа:  Ако го прави само на "custom rom-ове" то отговорът е ясен.
Как така?На някои ромове не го прави...а и не разбрах кое е ясното Big Grin

Lenovo Z6 Pro LOS18| Xperia XZ1 Compact LOS17| и други..
Цитирай
#4

Искам да кажа , че ако го прави на всички къстъм ромове а на стоковия не , значи е от къстъм ромовете. То по принцип няма къстъм ром , който да работи на 100% при всички . Все нещо куца . Но при теб щом не го прави при всички не знам.

Storstark
Цитирай
#5

Най-после го оправих Big Grin било няква простотия с signatures на apk фаиловете.Махнах я с лъки пачър.

Lenovo Z6 Pro LOS18| Xperia XZ1 Compact LOS17| и други..
Цитирай




Потребители разглеждащи темата: 1 гост(и)