Оценете темата:
  • 0 гласа - средно 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Ъпдейт на Moto G3 З до андроид 6
#1

Здравейте,

   
 
Някои колега получил ъпдейта?
Цитирай
Аксесоари
#2

Аз още не. Някъде четох, че сега ъпдейта е започнал в САЩ. В Европа ще е най рано Януари - Февруари според мен.
Цитирай
#3

Здравейте,
Някои получи ли ъпдейт до андроид 6?
Цитирай
#4

Още преди  около месец ,обаче е купуван в САЩ.

Motorola cd930> v3690> t250> v60i> v525> e398> v3x> zn5> xt720> RAZR xt910>moto g>moto x pure edition /     moto maxx ,moto x4

Цитирай
#5

Моя телефон е от Теско и получих ъпдейта преди час. Още не съм разцъквал и нямам впечатления, дали се държи различно. Ще споделя по-нататък.

Google Pixel 4 XL + Amazfit Bip
Историята ни учи, че нищо не научаваме от историята. ( Георг Хегел )
Цитирай
#6

Вчера ми се ъпдейтна и моя,от сатурн Германия е купуван,Сложих му висок клас карта заради функцията за разширяване на паметта,но телефона стана нестабилен и бавен и я махнах.Иначе телефона лети.
Цитирай
#7

Потвърждавам, направо лети телефона. И преди си беше бързичко всичко, но сега е просто... За толкова евтин телефон е направо озадачаващо. Браво на Моторола!

Google Pixel 4 XL + Amazfit Bip
Историята ни учи, че нищо не научаваме от историята. ( Георг Хегел )
Цитирай
#8

Аз също го получих още в началото на февруари телефона е закупен от Теленор. Интересува ме някой да сподели как стоят нещата със разширяването на паметта как се държи телефона благодаря
Цитирай
#9

Значи телефона се държи много добре въпреки 1ГБ рам с новия Андроид?Чудя се какво да взема на жена ми..в голяма дилема съм,вече и аз не знам дали си заслужават парите тия телефон среден клас или направо нещо по-добре,като ще давам пари поне да е рошава гаргата...

Galaxy S10+ Prism Black
Huawei Watch GT2 Pro
Цитирай
#10

Колеги, след ъпдейта до 6 компютъра на вижда файлове и папки в телефона. Свързва се и намира устройството, но вътре е празно, няма нищо.
Предполагам, че ще се случи и на други, за това поствам описанието как да си оправите проблема. Той самия се състои в това, че като закачите телефона за компютър показва всички папки и файлове във вътрешната памет, но SD картата прави проблеми. Вижда я, като устройство, но като кликнете на нея дава, че е празна или само една папка. Оправя се по следния начин: Disconnect USB, then Go to Settings, Apps, and Show SystemApps, then find External Storage and Media Storage, and clear data and cache on each one and reboot. Give it 5 min after full boot up to rebuild media databases and connect to USB and select MTP, should be good to go.

Google Pixel 4 XL + Amazfit Bip
Историята ни учи, че нищо не научаваме от историята. ( Георг Хегел )
Цитирай
#11

Извинявам се за тъпия въпрос но, нали Леново притежават Моторола, не е ли уместно щом моторола вече получи андроид 6 и леново телефоните да започнат да го получават ?
Цитирай
#12

И аз вече съм с 6-та версия. Още не съм го връзвал към pc-то, за да вида има или няма проблем. Ще го разцъкам ден, два, за да видя как се държи.

P.S. Получи се проблема с картата - не се вижда от компа. Пробвах с метода описан по-горе, но пак я няма.

Moto G8 Power
Цитирай
#13

Колеги, има доста изписано по форумите за проблеми с новата ОС. То е ясно, че няма да се мине без кръпки, но аз за пореден път се убеждавам, че Леново нямат програмисти. Заключението го правя на база друг хардуер, който ползвам, същата боза е и там. За мен е интересно като бързодействие как е, защото за мен 5.1 тромав. Ще се радвам да споделите малко по-подробно.
Благодаря!

- Добър човек е този, който се отплаща на другия с добро /Платон/
Motorola Milestone, XPERIA Arc S, Samsung GALAXY Ace 3 Duos, Motorola Moto G 2014, Moto G 3rd, XAOMI Redmi Note 4X
Цитирай
#14

За двата дена ползване, се държи доста пъргаво спрямо 5.1. Връзката с компа се оправи след второто свързване. За сега няма някакви фрапиращи недостатъци.

Moto G8 Power
Цитирай
#15

В сайта на Моторола пише, че има проблем с входящите. Телефона не звъни и после ти идват като пропуснати. Някой има ли го този проблем?
Аз имам проблем с Viber, от два ъпдейта назад отсрещния го чувам много тихо, трябва да усиля докрай. Мисля, че това не е проблем с телефона, защото по-рано всичко беше наред. Явно Viber пак са смотали нещо, то не им е за първи път този проблем, но вече два ъпдейта и още не е оправен.

- Добър човек е този, който се отплаща на другия с добро /Платон/
Motorola Milestone, XPERIA Arc S, Samsung GALAXY Ace 3 Duos, Motorola Moto G 2014, Moto G 3rd, XAOMI Redmi Note 4X
Цитирай




Потребители разглеждащи темата: 1 гост(и)