Оценете темата:
  • 0 гласа - средно 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Блокиране на тъч-а
#1

Привет на всички Smile
От известно време ми се появява един бъг, който разбира се е дразнещ. От време на време когато получавам входящо обаждане, звънне ми алармата или имам напомняне от календара, тъча ми отказва. Все едно нямам тъч скрийн, бутоните си работят, но тъч е напълно блокиран. След като входящото обаждане спре или алармата й писне да звъни и се изключи, тъч-а си заработва напълно нормално.
Някакви идеи имате ли от какво може да е? Мисля да му направя един резет, но си го оставям за момента като backup вариант.
Цитирай
Аксесоари
#2

Направи си backup и един hard reset.Ако не стане значи е бъг в рома,качи му друг.

Lenovo Z6 Pro LOS18| Xperia XZ1 Compact LOS17| и други..
Цитирай
#3

Първо му дадох нулиране на настройките....Проблема се появи след ден. След това направих factory reset, проблема се появи днес, 2-3 дни след резетването. В офиса има още 3 такива телефона и никой няма подобен проблем. MeRtYy    казваш бъг в рома, случайно да имаш БГ стоков ром? 
P.S. Интересното е, че проблема се появи и на телефона на приятелката ми, SAMSUNG  S DOUS 2. Проблема е абсолютно същия.
Цитирай
#4

Колега нулиране на настройките и factory reset е едно и също.За всеки модел на Самсунг може да си свалиш стоков ром от sammobile.com и да го преинсталираш с Один.Виж във важните теми,как става.

Nokia 3310 ---> Siemens S65 ---> NOKIA 8800 GOLD ---> The new ERA (Smartphones) ---> Nokia N95 8gb ---> Nokia 5800 ---> HTC WILDFIRE S ---> Samsung GALAXY S2 & S2+ ---> SAMSUNG GALAXY S3 ---> SAMSUNG GALAXY S5 GOLD ---> SAMSUNG GALAXY S7 GOLD --> SAMSUNG GALAXY S9 -->  SAMSUNG GALAXY S20 FEN EDITION/RED/ --> SAMSUNG GALAXY S22
Цитирай
#5

(2016-01-07, 16:04:02)nikolov89 написа:  Колега нулиране на настройките и factory reset е едно и също.За всеки модел на Самсунг може да си свалиш стоков ром от sammobile.com и да го преинсталираш с Один.Виж във важните теми,как става.

До колкото прочетох от темите, разбирам че няма да ми падне гаранцията, но все пак да попитам за нея?
Цитирай
#6

При флашване на официален ром с Один гаранцията не отпада.И задължително рома трябва да е за твоя модел С3 Нео.

Nokia 3310 ---> Siemens S65 ---> NOKIA 8800 GOLD ---> The new ERA (Smartphones) ---> Nokia N95 8gb ---> Nokia 5800 ---> HTC WILDFIRE S ---> Samsung GALAXY S2 & S2+ ---> SAMSUNG GALAXY S3 ---> SAMSUNG GALAXY S5 GOLD ---> SAMSUNG GALAXY S7 GOLD --> SAMSUNG GALAXY S9 -->  SAMSUNG GALAXY S20 FEN EDITION/RED/ --> SAMSUNG GALAXY S22
Цитирай
#7

Бе няма как да се засече тоз апарат дали е рутван или флашван или квото и да е там...
След флаш на стоков всичко си е 6...няма броячи, няма кноксове, тоест има кнокс ма той е за цвят там...не е както от S4 нагоре

                       
              Xiaomi 13

                
               
                     
Цитирай
#8

Ами преинсталирах му стоковия ром и отново ми дава същия бъг...май трябва да се сбогувам за месец с него и да го нося за гаранция...
Цитирай
#9

И при мене се появи този проблем, пълно блокиране за известно време. Интересно ми е какво е развитието на случая с вашият телефон. Каква беше диагнозата от сервиза за galaxy S3 Neo?

Samsung GALAXY GT i7500
GAOSP-3 Gingerbread 2.3.4
Цитирай




Потребители разглеждащи темата: 1 гост(и)