Оценете темата:
  • 0 гласа - средно 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Спиране на приложения (viber, whats app....)
#1

Здравейте, скоро си купих моторола мото х плей, разгледах всичко в телефона и доста неща липсват или поне аз така си мисля. Искам примерно да спра viber, whats app ili line но в меню - апликации, няма такава опция примерно disable, има само за деинсталиране или принудително спиране при което обаче след определено време пак си тръгват. Пробвах с приложения но те са само за телефони с ROOT. Има ли някакъв начин да се спират пускат и какъв е той, както и примерно да се махне иконата от меню.
Цитирай
Аксесоари
#2

Ми логаут

 Sony Ericsson experia X10I LG OPTIMUS 3D Samsung Galaxy Note 2. Note 3. Note 5. Samsung galaxy S8+, S10+ S20 Ultra S21 Ultra. S23 Ultra 1Tb
Цитирай
#3

Логаут добре viber i facebook, ми WHATS APP и LINE как???
Цитирай
#4

Искаш да се криеш от гаджето ли? Big Grin knox на самсунга решава тия проблеми ама при теб не знам потърси програма която крие и заглушава приложения

 Sony Ericsson experia X10I LG OPTIMUS 3D Samsung Galaxy Note 2. Note 3. Note 5. Samsung galaxy S8+, S10+ S20 Ultra S21 Ultra. S23 Ultra 1Tb
Цитирай
#5

Абе да не бързам много, но телефона е пълно дърво от към настройки и екстри. Иначе работи бързо не се замисля. Но htc e светлинни години напред, сега вече кой е по надежден с времето и кой е стабилен не знам. Все пак ще съм благодарен на всеки който даде каквато и да е за този телефон.
Цитирай
#6

Просто пробвай с външно приложение
Цитирай
#7

Пробвах поне 30, или трябва да е rott телефона или може само приложенията които са били в телефона тези които аз съм инсталирал не става, много тъпо.
Цитирай
#8

Greenify пробва ли? Може да ти помогне.
Добавяш му в списъка приложения за авто хиберниране. Днес ми се наложи да "вадя" някои, за да ме известяват.
Работи малко по- различно от таск килърите.

"NEW: Auto-hibernation now works in non-root mode, (need to be enabled in experimental features setting, Android 4.1+ required). "
Цитирай
#9

Принудително спиране и Забрана нали са за това. А ако не искаш да получаваш само съобщения махаш тикчето.

Поправям, Преинсталирам, Модифицирам Android и Windows
Цитирай
#10

Принудителното спиране да но след определено време пак тръгват приложенията сами. За кое тикче говориш, ма само едно но то е за известията за актуализации само?
Цитирай
#11

Ами трябва рут и приложението 3C Toolbox Pro,  в настройките на приложението махаш отметката да се стартира с OС, когато ти потрябва го пускаш, когато не ти трябва убиваш процеса и няма да работи докато не го пуснеш ти.
Без рут забрави!!!

SAMSUNG Galaxy S23 Ultra 5G
HUAWEI Watch 3 Pro


Цитирай
#12

(2016-01-01, 10:28:07)chaneto80 написа:  Принудителното спиране да но след определено време пак тръгват приложенията сами. За кое тикче говориш, ма само едно но то е за известията за актуализации само?

Стартират след рестарт, но това е начина. Тикчето говоря за съобщенията на приложението примерно, ако не искам viber да ме притеснява махам тикчето.


[Изображение: 1_2016_115925_GMT_0100.jpg]

Поправям, Преинсталирам, Модифицирам Android и Windows
Цитирай
#13

Благодаря много, ще пробвам, аз си мислех, че това е само да не ти показва ъпдейтите на приложението ако има такива не знаех, че се отнася за съобщения и т.н.. Мерси
Цитирай
#14

Ъпдейтите на потребителските приложения ги настройваш от Play Store >> Настройки

Поправям, Преинсталирам, Модифицирам Android и Windows
Цитирай
#15

Да това знам но все пак като ги спреш горе в лентата имаш известие за налична актуализация и вече ти решаваш ръчно дали да я направисх че именно за това известие в лентата мислех че е тази отметка
Цитирай




Потребители разглеждащи темата: 1 гост(и)