Оценете темата:
  • 0 гласа - средно 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

как да си отлюча телефона с неработещ touch screen.
#1

Здравейте ,колеги .Въпроса ми е как мога да си сваля файловете от телефон Alcatel one touch idol mini 2 след като touch screen не работи и не иска да се отключи телефона ,защото има код .А за свалянето на файловете телефона трябва да е отключен .Или накратко казано как да си отлюча телефона с неработещ touch screen. 
Цитирай
Аксесоари
#2

https://accounts.google.com/ServiceLogin...authuser=0

Като цъкнеш на линка и се логнеш с акаунта на телефона пробвай да си звъннеш през това време. Телефона го включи в компютъра и дано се отвори и да си видиш папките. Това ми дойде като идея и не съм го пробвал Smile

Поправям, Преинсталирам, Модифицирам Android и Windows
Цитирай
#3
Sad 

Пробвах ,но не става
Цитирай
#4

Самото позвъняване се бави....може и след 5 мин да дойде стига да имаш пуснат интернет на телефона изчака ли го достатъчно?

Поправям, Преинсталирам, Модифицирам Android и Windows
Цитирай
#5

Опитай с OTG кабел и мишка. Най - чистият вариант е.

Леле, на това чудо тъч ии дисплей струват 90 лева в България, колко струва тоя телефон?

☜ПаднаЛ АнгеЛ☞
ЕСъМъ  за светъл живот. 
Цитирай
#6

Мисля, че не поддържаше OTG точно този. Аз имах първия-животното му искаха 110 лв. за смяна на тъч и дисплей. Той телефона е толкова де... Big Grin
Цитирай
#7

Цената на тъча е между 12 и 14 долара в ибей. Можеш да инсталираш приложението на Моторола за компютър и да се надяваш да ти даде достъп до файловете при включване в USВ-то.

Xiaomi Redmi 9C NFC [Android 10]
Xiaomi Redmi 4 PRO/PRIME [Android 6.0 Marshmallow]

Huawei HONOR 3C H30-U10 WCDMA, EMUI 3.0 [KitKat 4.4.2]
MID7 Tablet, UBEROID v12.1, Year 2011,  Still working
Цитирай
#8

Не съм сигурен при коя от програмите имаше опция да се изтегли съдържанието на телефона съответно и да се отключи ( не знам и за цифров или графичен код става дума). Кода си го знаеш, пробвай да си изтеглиш Mobiledit! или MobileGo правил съм го с някоя, но дали е от тези двете или друга просто не се сещам в момента. Мобиледита да не е форенсик версията там няма да мине. или краен вариант но с доста рискове за хора без опит са тулчетата за сваляне на кода, ама са трудни за намиране за съответния телефон и рисковете са много.

Sony M4 Aqua
HUAWEI Nova 5T
Цитирай
#9

(2015-12-30, 22:59:38)Pavlova93 написа:  Здравейте ,колеги .Въпроса ми е как мога да си сваля файловете от телефон Alcatel one touch idol mini 2 след като touch screen не работи и не иска да се отключи телефона ,защото има код .А за свалянето на файловете телефона трябва да е отключен .Или накратко казано как да си отлюча телефона с неработещ touch screen
В същия филм съм, със същия телефон. От септември започнаха да му умират участъци по дисплея, но не ми се занимаваше с ремонт и се справях някак до снощи, когато отказа едно парче, което е част от "фигурата за отключване" на телефона. Искам поне да си изтегля незаписаните неща.
Някакви идеи?
Цитирай




Потребители разглеждащи темата: 1 гост(и)