Оценете темата:
  • 0 гласа - средно 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

M2 включване чрез usb кабела е интернет под уин xp ?
#1

Пичове търсих, но не намерих пробвах какво ли не и не става и не става. Как мога да включа чрез usb кабела интернет на телефона под уин xp ? Тела е сони м2.. Благодаря за помоща Ви!
Цитирай
Аксесоари
#2

Устройството с руут ли е, защото за този тип процедура, това е сред едно от описаните необходими неща?
С Reverse tethering приложението пробвано ли е, също изискващо руут на устройството?
Вероятно си пробвал повечето от вариантите, като не мисля, че причината може да е само версията на Уиндоус.
Методите са подобни, но с различни приложения и програми, които се инсталират на компютъра и телефона.
Също и този метод:
http://forum.xda-developers.com/showthre...?t=2065010

Samsung Galaxy S23 Ultra Green
Galaxy Buds Pro
Galaxy Watch 6 Classic 47mm-Silver
TicWatch Pro 3
Цитирай
#3

(2015-12-31, 12:16:23)Monipeev написа:  Устройството с руут ли е, защото за този тип процедура, това е сред едно от описаните необходими неща?
С Reverse tethering приложението пробвано ли е, също изискващо руут на устройството?
Вероятно си пробвал повечето от вариантите, като не мисля, че причината може да е само версията на Уиндоус.
Методите са подобни, но с различни приложения и програми, които се инсталират на компютъра и телефона.
Също и този метод:
http://forum.xda-developers.com/showthre...?t=2065010

Не без рут е телефона,  киткат 4.4.4 даже на уин 7  знамкак става, но стига до едно положение и бъгва програмката и не става баси...
Цитирай
#4

Считам, че именно липсата на руут, предотвратява нормалното функциониране на приложенията и програмите за тази цел, които иначе описват необходимостта от такъв.

Samsung Galaxy S23 Ultra Green
Galaxy Buds Pro
Galaxy Watch 6 Classic 47mm-Silver
TicWatch Pro 3
Цитирай
#5

(2016-01-01, 08:11:12)wuizrod написа:  Не без рут е телефона,  киткат 4.4.4 даже на уин 7  знамкак става, но стига до едно положение и бъгва програмката и не става баси...

Не е така колега. Преди време съм го правил, но с друг телефон, даже и с айфон на същия комп със същата ОС.. Проблема е точно в този модел. Не може никой да не го е правил. Моля ако някой има всички драивери за XP на M2  да ги сподели! Благодаря ви!
Цитирай




Потребители разглеждащи темата: 1 гост(и)