Оценете темата:
  • 2 гласа - средно 3
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Huawei P8 Lite Тракане
#26

Моя колкото и да го тръсках е като камък, нищо не се чува. Явно е до бройка.
Цитирай
Аксесоари
#27

Здравейте,

Моят нов (само на 3 дни) смартфон също трака странно, но на мен ми се струва от бутоните, които виждам, че не са най-стабилни. От камерата никакъв звук, поклатя ли телефона се чуват бутоните. Изчетох всички мнения и се чудя.. ако отида в магазин на Теленор ще ми се изсмеят в лицето, преди този смартфон имах друг от серията Lumia, който нямаше подобни проблеми... Та мисълта ми е трябва ли да се притеснявам нещо от това, все пак като изключа този проблем - всичко работи супер добре и бързо, няма индикации за проблеми. Нов съм сред Android потребителите и просто търся мнение. Благодаря.
Цитирай
#28

@Mazdrashki, честито нова придобивка и безаварийно ползване!

Тракането не зависи от OS, а от качествената изработка, вложените материали и начина на използване на устройството. За жалост има много производители на устройства с Android, които правят евтини телефони с кофти материали и некадърна сглобка. За щастие Huawei не е сред тях! Независимо, че при P8 Lite е използвана пластмаса, телефонът не трябва да трака! Особено ако е на три дни и ако не си го изтървал/удрял. Не се притеснявай да помолиш Теленор да го обслужат сервизно!

HUAWEI P8 GRA-UL10 - DSFA 
HUAWEI P10 VTR-L29 - Dual stand-by
Цитирай
#29

Mazdrashki и при мен е същото положение,много много ме дразни това вече,имам чувството,че от ден на ден все повече започват да тракат.Само че ме е страх да го оставя в теленор за ремонт,защото имам чувството,че едно ще оправят,друго ще развалят.Ако решиш да го оставиш на сервиз,моля те пиши после какво е станало и дали са го оправили.
Цитирай
#30

Около бутоните има малко, изключително малко (по-малко от милиметър от двете страни на бутончетата) отстояние от корпуса. Мърдат наляво, надясно, но съвсем малко. Не ми се иска да ходя в Теленор буквално ”веднага” след като съм си го взел. Мразя да пращам устройства на сервиз...  Big Grin Щом задържа бутоните и пак поклатя телефона няма звук. Голям ”късмет” имам. За смартфоните на Huawei съм чувал и чел само добри неща и затова реших следващият ми да е именно техен.
Цитирай
#31

Като го чукнеш леко, се чува, предполагам от камерата, но и на Нексуса ми е същото, нормално е.

Huawei P8 Lite | iPad Air 2
Цитирай
#32

Като го почуквате, задръжте леко с пръст бутона за увеличаване и намаляване на звука - трака ли камерата отново?

Samsung Galaxy Y Duos GT-S6102 -> Huawei P8 Lite SS White -> Xiaomi Redmi 4X 3/32 -> Samsung Galaxy A71
Alcatel One Touch Idol 6030X -> Huawei P8 Lite DS Black -> Samsung Galaxy A8 (2018)
Цитирай
#33

^ Трака. Много добре се чува от къде е. Тракането не идва от бутоните.
Цитирай
#34

Горд собственик съм на телефона вече 1 седмица, при мен тракане няма! Телефонът е закупен във Виваком.
Цитирай
#35

Не било от бутоните...Работата е там,че не е само там.Явно при всеки е различно,при мен тракането при камерата е слабо и много по-малко дразнещо,но при бутоните......дрънчи направо Big Grin
Цитирай
#36

Вчера си го купих от Мтел и при мен тракат бутоните и в областа на камера, но повече ме дразнят бутоните ! Ха сега как да ходя да им обеснявам и да ги моля да ми го сменят като знам, че няма да стане и аз съм с един "Късмет" при мен тракат бутоните и ще откача не го забелязах в началото но сега почнах да се ядосвам много !
Цитирай
#37

И моят трака Smile И определено не е от копчетата. Имам го от 08.2015 и чак сега като прочетох темата ми направи впечатление, че трака.
Цитирай
#38

При някой от копчетата, при други като мен при камерата. Важното е, че само трака, а не дава по-сериозни сигнали.
Цитирай
#39

При мен като почукам около камерата трака като не задържам бутони те тракат, вообще си мислех че хуавей са супер марка но явно p8 лайт
е най калпавия като изработка защото е от пластмаса.Не знам вече кофти ми е кво да правя незнам на 4 дена е телефона и от двете места има някво тракане все едно от зрънчо ми се е паднал кво ще стане ако го изтърва сигурно ще стане 5 пъти по зле.
Цитирай
#40

stefan0w, нищо няма да му стане като го изтървеш. Сложи му един хубав силиконов протектор и си свиркай Smile

П.П. Това, че е от пластмаса, не значи, че е калпав. Изработката на телефона е много добра. Или телефона ти е за сервиз, или ти преувеличаваш.
Цитирай
#41

(2016-12-19, 18:39:47)HERUS написа:  ... или ти преувеличаваш.


В големи дози дори Smile

Samsung Galaxy S2 > LG Prada 2 > Huawei P8 Lite > Meizu MX4 > LG G3 > Huawei P9 Lite > Samsung Galaxy A50 > Samsung Galaxy A72
Цитирай
#42

Незнам може и да преувеличавам просто самсунга ми не издава нито звук никъде и за това ще се свиква явно благодаря все пак за коментарите
Цитирай
#43

Смея да твърдя,че това е единствения бюджетен телефон който съм имал от всички и все още не съм го сменил,а и не мисля да го сменявам.Какво тракане,хлопане,скърцане търсите?Единствено се чува тракане от лещата при снимане.
Цитирай




Потребители разглеждащи темата: 1 гост(и)