Оценете темата:
  • 0 гласа - средно 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Филми на телевизор от телефон
#1

Здравейте. Искам да ви попитам има ли как да изтегля някой филм на телефона и да го гледам на телевизора? Имам Hdmi кабел и въпроса ми е, ако купя следния преходник дали ще мога да гледам изтеглените филми на телефона (note 4) на твто? Телевизора е Sony Ex700 32 инча.

http://www.mrejata.bg/micro_USB_to_HDMI
Цитирай
Аксесоари
#2

Купи си смарт телевизор

 Sony Ericsson experia X10I LG OPTIMUS 3D Samsung Galaxy Note 2. Note 3. Note 5. Samsung galaxy S8+, S10+ S20 Ultra S21 Ultra. S23 Ultra 1Tb
Цитирай
#3

@gazibarev Ти сериозно ли??? И един chromecast ще му свърши супер работа, да набива пари в супер безсмислено нещо като "smart" TV...
По темата-преди време и аз мислех да си взема такова(междувременно ми подариха Raspberry Pi  и в момента се play-ва през него), и според инфото в интернет би трябвало да си работи(няма нещо специфично, което трябва да се гледа, имам предвид), та според мен ще си работи.
В краен случай, ако го купуваш от интернет, си имаш 14 дена срок да го върнеш, ако случайно не тръгне..

Samsung Galaxy Note 4 SM-N910C White
Цитирай
#4

Вие сериозно ли? Вградените share приложения/опции няма ли да му свършат работа?
Цитирай
#5

Screen Mirroring, AllShare, Quick Connect, Miracast

Samsung Galaxy S23 Ultra, Samsung Galaxy Note 9
Цитирай
#6

Цитат:@gazibarev Ти сериозно ли??? И един chromecast ще му свърши супер работа, да набива пари в супер безсмислено нещо като "smart" TV...


Ако телевизора не е Smart няма да  да стане
Цитирай
#7

1. Кабел MHL към HDMI + доnълнителна линия за захранване на телефона/таблета!
Нещо подобно на това:http://www.samsung.com/us/mobile/cell-phones-accessories/ET-H10FAUWESTA

2. Miracast/Chromecast и подобни решения за screen mirroring на телефона/таблета.

3. Купуваш си читав Android TV Box, качваш Коди + адони и не се занимаваш изобщо с теглене на филми!

Note 4 SM-910C Rooted, Erobot v.x 6.0.1 ROM.....
NVidia Shield TV
MiBox Pro Enhanced Edition
MiPad 64GB white
Цитирай




Потребители разглеждащи темата: 1 гост(и)