Оценете темата:
  • 1 гласа - средно 5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Батерията в Android 6.0 (Marshmallow)
#1

ОС Android ми държи 21 % това не е ли много колеги? Никога преди това не е бил толкова. Като отворя пише, че wi-fi е виновника за това.... При вас така ли е ? Сток 6.0 съм

За много години, живи и здрави всички

        
Цитирай
Аксесоари
#2

В момента съм на 2:20 часа дисплей и оставащи 66% батерия. Ос Андроид и Система Андроид ми са по 3 %.


Samsung Galaxy A54 5G и LG V20/G8s
Цитирай
#3

Добре Варгал на мен защо така ми държи високи нива ОС Адроид? Чиста инсталация направих, ресет след това и пака същата работа ?


Прикачени файлове Миниатюри
           

        
Цитирай
#4

Колега, тегли един рестарт на телефона и не обръщай внимание до довечера на батерията, ако и тогава е така значи нещо не е в ред. По принцип му е нужно време в зависимост от това как се ползва, какво ползваш и т.н. да се "нагоди" системата.

При забелязано нарушение на правилата на форума , моля ползвайте бутона " Докладвай " !
Цитирай
#5

Благодаря за съвета, вече правих веднъж ресет. Батерията ми пада всяка секунда. Този телефон никога не се е държал по този начин преди....
Дано се нагоди, че иначе голяма греда с тази 6.0

        
Цитирай
#6

РеСТАРТ колега, не ресет. Ресет само веднъж и то ако има проблеми, ти вече си го направил и не е нужно повече. Просто го остави да се нагоди, 99% съм сигурен, че след маневрите които си му направил му трябва просто малко време да влезе в час всичко Smile

При забелязано нарушение на правилата на форума , моля ползвайте бутона " Докладвай " !
Цитирай
#7

Дано и аз на това се надявам......

        
Цитирай
#8

3:23 часа дисплей и оставащи 50% батерия


Samsung Galaxy A54 5G и LG V20/G8s
Цитирай
#9

Много добре върви батерията за сега .Ще чакаме крайния резултат.

Samsung Galaxy S23 Ultra & Realme GT2 & LG Wing
Цитирай
#10

Ето моя резултат, нама нищо общо с този на Vargla81


Прикачени файлове Миниатюри
   

        
Цитирай
#11

Варгал,  намирисва ми, че си го зареждал цяла нощ Big Grin

iPhone SE2 64GB White + Apple Watch 4
Цитирай
#12

Ами снощи от 2:00 та до 8:00 тази сутрин. Почти винаги се зарежда цяла нощ. В момента съм на 4:01 часа дисплей и оставащи 36%.


Samsung Galaxy A54 5G и LG V20/G8s
Цитирай
#13

Аз съм на 37% с 1:57 дисплей.... !!

        
Цитирай
#14

Еее аз и 5 като зареждах цяла нощ, държеше много. Big Grin
Аз го изключих веднага като изписа. Сега съм на 40% 2.37ч дисплей.

iPhone SE2 64GB White + Apple Watch 4
Цитирай
#15

Това е резулта от мен днес, слабичко, но се надвам утре да е по добре


Прикачени файлове Миниатюри
   

        
Цитирай
#16

В момента съм на 83% и имам 1.28 мин дисплей.Много добре за сега .

Samsung Galaxy S23 Ultra & Realme GT2 & LG Wing
Цитирай
#17

Аз сложих да зареждам да видим как ще е след втория заряд. Чудя се дали да не го щлафна на ново????

        
Цитирай
#18

Извади го сутринта от тока да видиш че ще издържи много повече. Smile

iPhone SE2 64GB White + Apple Watch 4
Цитирай
#19

Снощи беше така, цяла нощ в ел.мрежата. Мисля сега като се зареди да го извадя и да видя колко ще падне до сутринта. CLOUNDY 2.5 не мърдаше от 100% за цяла нощ на wi - fi

        
Цитирай
#20

Крайния резултат е много добър с Marshmallow, от 100 до 4% - 5:46 дисплей. До 5:50 щеше да стигне сигурно. Не си спомням с Lollipop дали съм стигал повече от 5:30 ч. и то до 3%, но скоро такъв резултат над 5 часа съм нямал. Да отбележа, че съм на 4G мрежа, но съм ползвал само WIFI. А яркостта ми е на авто, която в Marshmallow е направена така, че на светло екрана да е по-ярък в сравнение с Lollipop, а на тъмно по-малка яркост - уж така пишеше де, но аз разлика не забелязвам вкъщи.


Samsung Galaxy A54 5G и LG V20/G8s
Цитирай
#21

Определено съм по-доволен от батерията на телефона.Преди като играех игри изкарваше до към 3 часа на дисплей, а сега клони към 4 часа. Да кажем, че подобрението е с около 30 %. Това не е малко.

Samsung galaxy S Advance I9070- CM 12.1 ROM; LG G3 16Gb stock
Цитирай
#22

(2016-01-01, 19:53:06)ganchev написа:  В момента съм на 83% и имам 1.28 мин  дисплей.Много добре за сега .


83% и имам 1:40 часа дисплей

[Изображение: Screenshot_2016-01-02-10-18-57wUM3pOH_thumb.png]


Samsung Galaxy A54 5G и LG V20/G8s
Цитирай
#23

Добре е .Малка е разликата .Сега съм на 43 % и съм на 3,43 мин. Обаче цяла нощ е спал и не съм го ползвал до преди малко.

Samsung Galaxy S23 Ultra & Realme GT2 & LG Wing
Цитирай
#24

Май и при мен ще се случат нещата. След 3-ри пълни цикала на заряд се пооправиха нещата. Ще споделям за напред, дано и аз стигна до заветните пет часа SOT

        
Цитирай
#25

Има една програма ,която почти веднага след изключване на екрана вкарва телефона в режима "Doze" .В XDA има няколко мнени мнения за нея и казват ,че вършела страхотна работа.А и самия човек не е кой да е ,който я разработва.Лошото е ,че иска руут достъп.Ето я и нея -  https://play.google.com/store/apps/detai...ranco.doze
Ще я пробвам и ще кажа дали има ефект от нея.

4.40 мин и 22% .Много добре да не кажа супер.

Samsung Galaxy S23 Ultra & Realme GT2 & LG Wing
Цитирай




Потребители разглеждащи темата: 1 гост(и)