Оценете темата:
  • 1 гласа - средно 5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Батерията в Android 6.0 (Marshmallow)
#26

Колега при тези резултати не виждам смисъл от каквато и да е програма за пестене на енергия Smile дано и аз доживея такув СОТ

        
Цитирай
Аксесоари
#27

Напълно съм съгласен с теб.Но все пак ще я тествам с нея да видим .

Samsung Galaxy S23 Ultra & Realme GT2 & LG Wing
Цитирай
#28

Ще дъдеш отзиви после..
Дано скоро има свесен руут и custam rom. Лошо че разработчика на cloundy си е продал телефона, до колкото ми е извесно от xda

        
Цитирай
#29

Така резултата е много добър и за мен - 5.34 мин. сега е на 2 % .Не е както при колегата Vargala81 ,но е близко до неговия. Може би Chrome харчи малко повече ток и за това е така.Гледам , че Въргала е ползвал стоковия браузър.

Samsung Galaxy S23 Ultra & Realme GT2 & LG Wing
Цитирай
#30

И аз вчера свалих програмата Naptime, чиято цел е да можете да си играете със стойностите зададени на Doze. Както и да е, не ми се чете 20 параметъра кой за какво е и ползвам Aggressive Doze, който включва Doze след загасване на екрана(опитва се). Та нарочно не включих телефона в зарядното както обикновено за да видя колко ще падне през ноща. Резултатите са 6% за почти 10 часа(да, спя много Big Grin ). Тази нощ ще опитам без този режим да видим има ли смисъл от него Smile Утре ще споделя.

При забелязано нарушение на правилата на форума , моля ползвайте бутона " Докладвай " !
Цитирай
#31

Не знам колеги, аз никога не съм имал 5часа сот, за мен това е пираж. Ползвам телефона интензивно, но не душмански. Сега съм на 71 с 1:30 сот. Забелязвам, че хрома си похапва доволно....

        
Цитирай
#32

Не знам колега, аз съм стигал и над 6 и с абсолютно едно и също ползване съм изкарвал и 4. Това не е нещо константно, а варира от много фактори, за това не му обръщам внимание от доста време Smile Като падне в зарядното, не е като да няма къде и как да го заредиш в днешно време.

1:30 за 30% е добре според мен, имаш подобрение от вчера ми се струва Smile

При забелязано нарушение на правилата на форума , моля ползвайте бутона " Докладвай " !
Цитирай
#33

Да така е имам напредък, дано все така да е. До сега не съм обръщал внимание на хром, но найстина е много лакум. Ще пробвам с браузера на лг да вимим с него как ще е. Ще пиша след теста

        
Цитирай
#34

Да ви попитам как използвате осветеност на екрана ? Автоматично или custom и ако е автоматично на колко % допълнително осветяване, че аз винаги го карам на 100% с авто Big Grin
Цитирай
#35

Аз авто не ползвам, в повечето случаи е на 40%. За мен няма нужда от повече, защото много ми товари очите.

        
Цитирай
#36

На LP ползвах от 50 до 70% на авто, сега на MM само си сменя % и не съм го разглеждал дали могат да се задават пак по този начин, защото за мен са го направили добре и не ми пречи и не ме дразни изобщо Smile

При забелязано нарушение на правилата на форума , моля ползвайте бутона " Докладвай " !
Цитирай
#37

В Marshmallow автоматичната яркост е променена и плъзгача се мести сам, в зависимост от околната светлина. При мен в момента е на 28%, но вечер като загася лампата и е тъмно в стаята пада до 0%. На вън не съм поглеждал как е.
В Marshmallow Опцията за автоматична яркост беше променена. Екранът ще е по- светъл, когато сте на по-светло място и по-тъмен, когато сте на тъмно място.
Слайдерът за промяна на яркостта ще се приспособява автоматично в зависимост от заобикалящата светлина, когато сте избрали опцията за автоматична яркост.


Samsung Galaxy A54 5G и LG V20/G8s
Цитирай
#38

Това вече е друга работа, 50% и 2:30 СОТ


Прикачени файлове Миниатюри
   

        
Цитирай
#39

Здравейте, колеги! Дали има смисъл да чакам финалната версия, или да се "мятам" на тази за Полша?

Както знаете, тази за Полша е е един вид тестова...
Цитирай
#40

За няколко дни никой не намери бъг, освен не работещия скайп когато телефона е на български. Тук обаче ъпдейта не е виновен, а разработчиците на скайп, които трябва да си го направят да работи коректно с Marshmallow и да пуснат ъпдейт. Имаше още 2 не работещи програми, назад в темата някой беше писал за тях. А и това не е никаква бета, защото почва директно с буквата "b" V30b, което ще рече, че е имало и V30a, но LG са намерили бъг/бъгове, оправили са ги във V30b и са го пуснали в Полша. Почти съм сигурен, че за останалия европейски пазар ъпдейта ще е същия, но дори и да има по-нов, винаги можеш да го флашнеш по същия начин.


Samsung Galaxy A54 5G и LG V20/G8s
Цитирай
#41

Днес съм доволен от телефончето. Нещата се постабилизираха, надявам се за напред да е по добре.


https://youtu.be/kv4rMFAJ42M


Прикачени файлове Миниатюри
   

        
Цитирай
#42

Без Naptime, оставих снощи в 24:00 часа телефона на 79% с включен WIFI, тази сутрин в 9:00 беше на 78%. Не виждам смисъл от такива програми, даже си мисля, че имат обратен ефект.


Samsung Galaxy A54 5G и LG V20/G8s
Цитирай
#43

И аз това щях да пиша вчера след като някой писа, че с тая програма му взима 6% на нощ. При мен или е 1% или 0 без програми и се зачудих. Unknw_mini

iPhone SE2 64GB White + Apple Watch 4
Цитирай
#44

За през нощта аз също го оставих дори с пуснат WI-FI и ми глътна само 1%, от 63 на 62 нещо такова беше. В момента съм на 47% с постоянно включен WI-FI + GPS и с автоматична яркост и съм на 2ч и 42 минути екран. Много съм доволен, а дори още не съм му правил пълно разреждане от 100% до 2-3 ..
Цитирай
#45

При мен глътна 6%, а тази нощ без програмата 8%, Doze изобщо не се включва Big Grin Нещо ми държи телефона буден, но днес не ми се занимава да търся какво е.

При забелязано нарушение на правилата на форума , моля ползвайте бутона " Докладвай " !
Цитирай
#46

След цяла нощ зареждане извадих телефона от зарядното и до обед не го бях пипвал. Сещам се по едно време свтвам екрана 88% ... Викам си какво става пак. Отварям показанията на батерията ОС Android 35%, направо ще се гръмна... Следобед наново флашвах всчико на чисто. Просто не знам какво става, никога преди това не се е държал по този начин....

        
Цитирай
#47

Спри си GPS-а

iPhone SE2 64GB White + Apple Watch 4
Цитирай
#48

Здравейте и при мен батерията започна да не държи по начина по който ми се иска, по 2 часа екран и вече е на 30 %. Съмнявам се, че самата батерия ми прави проблеми понеже я сменявах и тая е някаква китайска, някой може ли да ми даде линк към оригинална батерия дори и на Л.С да е Smile
Цитирай
#49

GPS не ми е бил пуснат колега, ОС Андроид ми прави бела, не мога да разбера защо. Държи много високи проценти. Някакви идеи ? Ето и няколко шота


Прикачени файлове Миниатюри
       

        
Цитирай
#50

След всички полужителни коментари относно батерията, започвам да мисля, че на моята и е дошло времето. Отварях телефона, не е надута, видимо няма разлика от нова. Казвам това защо вчера имах 2 часа СОТ. Според вас колеги, може ли батерията просто да си е заминала ?

        
Цитирай




Потребители разглеждащи темата: 1 гост(и)