Оценете темата:
  • 1 гласа - средно 5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Батерията в Android 6.0 (Marshmallow)
#51

На колко време е телефонът?

Xiaomi 11T Pro 256GB Moonlight White
Xiaomi Mi 11 256 GB Midnight Gray
Honor View 20 128GB Sapphire Blue + Honor MagicWatch 2 42mm Agate Black
Цитирай
Аксесоари
#52

Телефона е на една годима и осем месеца, но преди не ми е правил тези мизерий, когато бях с cloundy 2.5. Сега без да го пипвам си пада с по 1% на минута .....
Това е от сутринта...


Прикачени файлове Миниатюри
       

        
Цитирай
#53

Ами да ти кажа, честно и моята взе да се държи по същия начин, пък телефона ми е на около 6-7 месеца. Първите 2-3 дена след ъпдейта държеше много добре, но сега започна да пада малко по-бързо. Но като цяло съм много доволен от 6-цата.

Galaxy S24 ultra 512gb
Цитирай
#54

Деактивирайте приложения които не ползвате има 1 тон излишни боклуци, свалете си Battery Doctor Аз поне съм доволен от нея, моя последно е зареждан на 30ти декември и сега е на 41% Big Grin Big Grin

< LG G3 Titan 16 GB Marshmallow 6.0 >
Цитирай
#55

Колега ти ме застреля с това последно зареждане Lol Lol Lol
Май му намерих цаката.... сега поне не пада батерията главоломно
Ще пиша при потвърждение

        
Цитирай
#56

Кажи какво точно си променил, да видя и аз Smile
Цитирай
#57

Ще споделя след наблюдение ден два

        
Цитирай
#58

Here maps нещо се амбицира и почна да държи 50% и повече от разхода. Има ли начин на сток и без рут, да се хибернират приложения? Уж Doze-to действа, ама май не е баш така.

Cognosce te ipsum!
Цитирай
#59

(2016-01-05, 14:52:17)xnuclear написа:   свалете си Battery Doctor Аз поне съм доволен от нея, моя последно е зареждане на 30ти декември и сега е на 41%
Определено това не се дължи на въпросното приложение, което, освен че е излишно, се отразява и зле на живота на батерията като цяло. Visslar

 
Цитирай
#60

Не искам да звучи като заяждане, но за 6 дни батерията ми да падне с 60% го виждам само ако съм пуснал airplane-a и не пипам телефона... и пак не съм сигурен. Някаква тайна, освен тази програма, към която и аз съм доста скептичен ? Wi-Fi, GPS, brightness?

LG G3 D855 16GB Android 6.0 Marshmellow
Цитирай
#61

http://store.picbg.net/pubpic/9A/66/4c7e...a69a66.jpg

http://store.picbg.net/pubpic/59/BC/e82e...3159bc.jpg
 В началото батерията беше добре, но напоследък много бързо пада....някакви идей?

Samsung Galaxy S9 
Цитирай
#62

Колега, мобилния нет я топи май. Докато съм си вкъщи и ползвам само WIFI е супер, правя спокойно по 5:30-5:50 дисплей. Но като ползвам 4G интернета на вън, бързите мб. ми свършиха и един сайт го отваря за около 30 сек. батерията се топи направо. Тогава правя по 4-4:20 екран.

Така като гледам и ти ще докараш до към 4 часа екран.


Samsung Galaxy A54 5G и LG V20/G8s
Цитирай
#63

Те мобилните данни винаги са топяли батерията. И при Лп и Мм смучат кораво ако използваш телефона, но забелязвам, че при покой батерията държи в пъти по-добре от преди с близалката.
Цитирай
#64

Да, и вкъщи с WIFI пада значително по бавно но с мобилния направо се топи..

Samsung Galaxy S9 
Цитирай
#65

То няма телефон , който да не му топи батерията бързо 3G или LTE.Oт снощи съм с ММ и направо е совалка ! Smile
Цитирай
#66

Колеги, аз забелязах, че когато не използвам телефона и съм с включен WI-FI и спра мобилните данни, като оставя телефона и след време тръгна да правя нещо с него, ми е било прекъснало Wi-Fi-а и се връзва автоматично само да светне екрана, дали това е някакво средство за щадене на батерията в ММ ?
Цитирай
#67

Това по принцип го има като настройка в Уайфай, дали да го държи буден при неактивност. Иначе когато съм с пуснат Уайфай и телефона не е пипан вечер, на сутринта нямам промяна в процентите батерия. Добър е засега Локума.
Цитирай
#68

Вече съм доволен от батерията си, държи се нормално както в момента на закопуване на телефона.


Прикачени файлове Миниатюри
       

        
Цитирай
#69

Здравейте колеги. Извинявам се за глупавия въпрос, но да ви попитам за колко време ви се зарежда батерията? Примерно от 2-3-4 процента до 100.... Защото забелязвам, че от както съм с ММ малко по-бавно се зарежда. Преди с 5цата от 4-5 процента до 100 му отнемаше почти 2 часа, а сега от 7% до 100 го гледам, че му е отнело 2 часа и 20 минути почти... като до 67-68 процента доста бързо се е заредил. Не съм го ползвал по време на зареждането.

Иначе като батерия горе-долу е добре май. Със смесено ползване изкарах 4 часа и малко на екран и около 13-14 часа стенд бай. Автоматичен режим на екрана, пуснат мобилен интернет през повечето време (през останалото на wi-fi), около час и нещо играене на игри.
Цитирай
#70

Времето за зареждане е относително и зависи от: типа зарядно у-во(колко е изходния му ток) или примерно го зареждаш на РС през USB, дали се ползва докато се зарежда и т.н.. И един съвет, избягвай да сваляш нивото на заряда под 15-20%, или поне не го прави често и без нужда.

SM-G975F Prism Black + 64 GB SanDisk Ultra® microSDXC™ UHS-I Card 

Цитирай
#71

Колко време ви държи от 100% до 99%, на мен около 10 мин., а докато бях с LP ми държеше до 15мин до 99%.

LG G3 16gb.
Цитирай
#72

20-22-25 мин. зависи какво правя. Няма разлика м-ду 5.0 и 6.0.


Samsung Galaxy A54 5G и LG V20/G8s
Цитирай
#73

При мен е ок.


Прикачени файлове Миниатюри
       

         Samsung i9000 Galaxy S------Asus Memo Pad HD 7-------LG G3 16GB TITAN Marshmallow 6.0 [stock 30n+Xceed kernel]
Цитирай
#74

Според мен батерията е много по-добре със шестицата, ако не беше проблема с неработещите приложения определено нямаше да се върна на близалката.

 
Цитирай
#75

Виждам резултатите за батерията , всички сте на Автоматичен режим на екрана аз съм постояно на 60 % 65 % и вади същитите резутати.Според мене няма смисъл от авто мавто ,да не е ставал телефон или 100 % яркост или 60 70 % . (мое мнение).На какви %  ще ме посъветвате да го държа , като не е на авто.Благодаря предварително.
Цитирай




Потребители разглеждащи темата: 1 гост(и)