Оценете темата:
  • 1 гласа - средно 5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Батерията в Android 6.0 (Marshmallow)
#76

Всеки сам си решава. На мен вкъщи 60-65% ми е прекалено много, да не говорим вечер, направо ми вади очите. В момента е на 2% и ми е перфектно. Като го завъртя екрана към лампата отива на 30-35% и пак ми е добре. Не ми се занимава постоянно с плъзгача да го нагласям, защото ми се е случвало на пряка слънчева светлина да не мога да видя плъзгача и 20-30 сек. да се опитвам да му увелича яркостта. А като е на авто сам се наглася. Ако случайно съм на слънце и трудно виждам, за 2 сек. махам чавката от авто и го бутам на 100%.


Samsung Galaxy A54 5G и LG V20/G8s
Цитирай
Аксесоари
#77

Благодаря значи така както си е е перфектно Smile.Мерси колега
Цитирай
#78

http://postimg.org/image/d8024jplt/ При вас паметта така ли е колеги.. Сутринта в 9 и 30 го откачих от западното го извадих към 3 часа следобед беше на 59% при положение че не съм го ползвал много..от 12 до 3 и нещо само часа проверявах и батерията си седеше на 59 % и след това като го ползвах малко падна изведнъж на 55.

Samsung Galaxy S9 
Цитирай
#79

(2016-01-10, 20:40:23)RayX написа:  http://postimg.org/image/d8024jplt/ При вас паметта така ли е колеги.. Сутринта в 9 и 30 го откачих от западното го извадих към 3 часа следобед беше на 59% при положение че не съм го ползвал много..от 12 до 3 и нещо само часа проверявах и батерията си седеше на 59 % и след това като го ползвах малко падна изведнъж на 55.

При мен е подобно но съм с 3GB версията. Иначе батерията при мен се държи уникално при 6.0.


Прикачени файлове Миниатюри
   
Цитирай
#80

Днес , ми се случи нещо интересно излезе ми съобщение ,че Facebook app drain battery to fast when the phone is off или нещо от сорта.Това е чудестна опция за пестене на батерия та въпросът ми е следняит: Да ви се е случвало на други приложения или на някой изобщо, да му изезе такова съобщение
Цитирай
#81

Да, и при мен се е случвало да излезе това съобщение от Smart Notice. Някой път, ако ползваш някое приложение по-дълго също излиза пак.

Samsung Galaxy S23 Ultra & Realme GT2 & LG Wing
Цитирай
#82

Мерси колега този ММ е направо ОГЪН Smile.
Цитирай
#83

Случвало ми се е на Facebook, на игра която съм затворил с Home бутона, на Fluid когато свалям торенти и на др. но не си ги спомням всичките.


Samsung Galaxy A54 5G и LG V20/G8s
Цитирай
#84

То това си го изкарваше още с на въргала ромчето,когато играех ми вадеше че WOT ми смуче 40-45% на час
Цитирай
#85

Колеги взех си батерия нова оригинална за 45 лв, след първото зареждане как смятате че са стойностите като след като стигна 100 % и 20 мин го оставих и го извадих нощта е паднал с 6 % . Добре ли е как смятате? Като съм го използвал и 3G Smile


Прикачени файлове Миниатюри
   
Цитирай
#86

еми засега не изглежда добре,особено да пада 6% през нощта.нека минат няколко цикъла и може да се пооправи
Цитирай
#87

Моя телефон е на година и половина.... Онази вечер го оставих на 54% с пуснат WiFi и сутринта след 8 часа си стоеше на 54% Big Grin

         Samsung i9000 Galaxy S------Asus Memo Pad HD 7-------LG G3 16GB TITAN Marshmallow 6.0 [stock 30n+Xceed kernel]
Цитирай
#88

Надявам се батерията да не се е разредила все още Big Grin
Цитирай
#89

Трябва няколко цикъла да направиш и би трябвало да се оправи! Сподели от къде си я взел Smile

         Samsung i9000 Galaxy S------Asus Memo Pad HD 7-------LG G3 16GB TITAN Marshmallow 6.0 [stock 30n+Xceed kernel]
Цитирай
#90

От емаг (не го казвам с цел реклама!) и ще видя ефекта, забелязах че и на мен ми държи андроид ос 34 %
Цитирай
#91

Съжалявам за двойния пост. Бихте ли ми казали дали 3G-то е нормално да точи с такова темпо батерията и при 2 часа екран да имам 30 %, при Wi fi искарах малко над 4 часа СОТ дори това бе за два дни ако беше за ден може би да бих искарал и 5, като се има впредвид че го пуснах да се зарежда на 8 процента, не на два три.
Цитирай
#92

Съвсем нормално е при използване на мобилни данни да имаш по-голяма консумация на батерия отколкото на WiFi.

★ ММ  &  iOS ★
Цитирай
#93

Този фейс ме дразни много, не съм го отварял а ми точи батерията... Виждам, че не съм единствения с този кусур, някакви идеи как да се справим с проблема ?

        
Цитирай
#94

Няма как nnenno .. мен също ме дразни адски много, но нямаме избор или просто от браузъра, има си опция отново за известия, но лошото примерно е, че аз си имам 2GB специално за FB, a така няма да ги отчита най-вероятно, защото не е от самото приложение.
Цитирай
#95

то аз намерих до някъде решение...
фаце lite, но той е много грозен. разбира се с него няма проблем с батерията. Ще си остана на него за сега

        
Цитирай
#96

И при мен беше същата работа с Фейса.Без да го отварям хабеше яката батерията.Проблема го реших ,като го махнах.

Samsung Galaxy S23 Ultra & Realme GT2 & LG Wing
Цитирай
#97

nnenno. ако искаш пробвай тази версия на Facebook https://forum.androidbg.com/showthread.p...pid1216057
До вчера бях с нея, но от време на време забива и реших да пробвам последната в Play Store. Инсталирах последната и проблема с бързо падащата батерия се появи, Facebook веднага от предпоследно място в статистиката отиде на трето след дисплея и браузъра. Днес го разкарах и отново си инсталирах версията, която ти предлагам и проблема изчезна. Само за целта трябва да влезнеш в настройките на приложението (горе трите хоризонтални черти) ->> app settings ->> messenger location services и махаш отметката от location is on. Не помня дали и в последната версия я има тази настройка, но май я нямаше. А и не съм сигурен дали точно това хаби батерията в новата версия. Ако искаш преди това пробвай следното:
Иди в настройки ->> приложения, намери Facebook, натисни в-ху него ->> разрешения и изключи "Вашето местоположение. Същото направи и с messenger.


Samsung Galaxy A54 5G и LG V20/G8s
Цитирай
#98

Благодаря колега @vargala81, аз реших проблема. Просто го махнах. Ще си влизам през хром и това е. Надявам се за напред да направят каквото е нужно.
Не разбирам защо андрод ОС ми държи такива проценти..... Идей?


Прикачени файлове Миниатюри
   

        
Цитирай
#99

Не знам дали има връзка, но когато съм на мобилни данни, и на мен ми го държи на 20-30 %. Smile
Цитирай

Откакто съм с андроид телефон, не съм виждал толкова батерия. Smile
Гот е като не зареждаш всяка вечер. Big Grin
[Изображение: opt1453320884g.png] [Изображение: cqs1453320923k.png]

iPhone SE2 64GB White + Apple Watch 4
Цитирай




Потребители разглеждащи темата: 1 гост(и)