Оценете темата:
  • 1 гласа - средно 5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Батерията в Android 6.0 (Marshmallow)

Дата на производство има ли батерията от citytel?

iPhone SE2 64GB White + Apple Watch 4
Цитирай
Аксесоари

Направих нулиране на фабрични настроики и пак продължава система андроид да е 13-14%.Някакви идей.Май не трябва да правя възтановяване на приложенията от гоогле а да си ги качвам 1 по 1

SAMSUNG GALAXY S21 ULTRA
Цитирай

Колеги, и мен тази система андроид много ме тормози. Бутна ми 60% батерия докато спя и телефона не се ползва. Някакви идеи ?
Цитирай

При мен, стоков 6.0 j, без роот, Android system стой на 5 %. Изключи google backup и пробвай с включена синхронизация.

Sent from my LG-D855 using Tapatalk

Nexus S > Moto G > LG G3 > Iphone 6S > Huawei p10 + Sennheiser Momentum 2.0
Цитирай

Тия дни,батерията е ужас!? С 30F съм и нова батерия на около 2 месеца. Едвам докарвам 3 часа ? И телефона загрява яко,но всичко това май е от жегата? Възможно ли е ?

(2016-07-23, 11:13:09)nokias3 написа:  При мен, стоков 6.0 j, без роот, Android system стой на 5 %.  Изключи   google backup и пробвай с включена синхронизация.

Sent from my LG-D855 using Tapatalk

Тази версия за Португалия ли е ? Имаш ли проблеми някакви ?

         Samsung i9000 Galaxy S------Asus Memo Pad HD 7-------LG G3 16GB TITAN Marshmallow 6.0 [stock 30n+Xceed kernel]
Цитирай

Здравейте,
Преди време аз имах същия проблем (system android ми точеше най много батерия от всички приложения), докато не разбрах от какво беше - доста често пусках самолетен режим
Та откакто не го пускам нямам никакви проблеми
Моята версия на android е v30c-EUR-XX (D855)
Поздрави

P30
Цитирай

(2016-07-24, 10:58:43)nikysaxo написа:  Тия дни,батерията е ужас!? С 30F съм и нова батерия на около 2 месеца. Едвам докарвам 3 часа ? И телефона загрява яко,но всичко това май е от жегата? Възможно ли е ?


Тази версия за Португалия ли е ? Имаш ли проблеми някакви ?
Да, за Португалия пише, че е. За сега нямам никакви проблеми.

Sent from my LG-D855 using Tapatalk

Nexus S > Moto G > LG G3 > Iphone 6S > Huawei p10 + Sennheiser Momentum 2.0
Цитирай

На 16gb или 32 gb версия си сложил 30j

SAMSUNG GALAXY S21 ULTRA
Цитирай

С 16 gb. съм.

Sent from my LG-D855 using Tapatalk

Nexus S > Moto G > LG G3 > Iphone 6S > Huawei p10 + Sennheiser Momentum 2.0
Цитирай

[Изображение: e166992b58996878ecee8048157427cc.jpg][Изображение: a1b20abd835aa0edbd00b986205fdc47.jpg][Изображение: 6cc12adf450a01eae3dc5f3b0c808b42.jpg]

Трагедия....

Sent from my LG-D855 using Tapatalk

| LG G6 Ice Platinum |
Цитирай

(2016-07-24, 23:13:58)raphustla написа:  Здравейте,
Преди време аз имах същия проблем (system android ми точеше най много батерия от всички приложения), докато не разбрах от какво беше - доста често пусках самолетен режим
Та откакто не го пускам нямам никакви проблеми
Моята версия на android е v30c-EUR-XX (D855)
Поздрави
Кое точно ти точеше батерията и как го спря


Sent from my LG-D855 using Tapatalk
Цитирай

От както взех телефона, батерията му не държи повече от 2:30-45ч. екран, много рядко повече ... Аз ли не го натоварвам толкова или батерията от самото начало е прецакана?
Цитирай

И аз като имах преди G3, по толкова ми правеше на екран. При добра яркост, и доста ръчкане, разбира се. Нормално е - тоя quad hd дисплей гълта ток като ламя. Затова съм се зарекъл никога повече телефон с quad hd. Напълно безсмислено е. Full hd върши същата работа и изглежда по същия начин.

Изпратено от моят D6633 с помощта на Tapatalk
Цитирай

При мен издържа малко повече. Ако е на 4г само 3:30ч екран ги прави. Ако ползвам само wi fi 4ч+ със сигурност. Незнам дали, защото телефона е сравнително нов или заради къстъм кернела и изчистения от излишни приложения ром е резултата, но засега съм доволен. Цял ден батерия имам( според моето ползване) и това ми стига засега(предишния xperia v по 2-3 пъти се зареждаше на ден)

Samsung Galaxy S24 Ultra Titanium Violet
Xiaomi Poco X3 Pro Gray



Цитирай

Стоков 30n + xceed кернел... Почти редовен резултат...


Прикачени файлове Миниатюри
       

Xiaomi Redmi Note 8 Pro
Цитирай

    Това е резултата на батерията при цял ден ползване само на 4G без Wi-Fi. Горе долу около толкова ми държи на мобилни(не ги спирам). На Wi-Fi не съм тествал скоро, ама 4ч. ще ги докара според мен.

Samsung Galaxy S24 Ultra Titanium Violet
Xiaomi Poco X3 Pro Gray



Цитирай

(2017-01-26, 16:17:16)krasimiretov написа:  Това е резултата на батерията при цял ден ползване само на 4G без Wi-Fi. Горе долу около толкова ми държи на мобилни(не ги спирам). На Wi-Fi не съм тествал скоро, ама 4ч. ще ги докара според мен.
Извинявам се предварително, но как се сменя кернел, търсих ама нещо не ми излиза тема

Изпратено от моят LG-D855 с помощта на Tapatalk
Цитирай

Резултати от новата батерия (8000mah) - 55 часа от последното зареждане, 9 часа дисплей. Ползване на wi-fi, 4G, gps...
       

Samsung Galaxy S24 Ultra Titanium Violet
Xiaomi Poco X3 Pro Gray



Цитирай

Преди няколко дена направих малко над 64 часа, с близо 8:30 ч. SOT... 4g - nonstop. Marvellous. Smile

Xiaomi Redmi Note 8 Pro
Цитирай




Потребители разглеждащи темата: 1 гост(и)