Оценете темата:
  • 0 гласа - средно 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

брикнат телефон(поне аз мисля така)
#1

Здравейте на всички и честита нова година.За новата година моята дъщеря се сдоби с P8 и аз като добър баща,наследих p6 ,реших да го модернизирам с нов фърм,свалих нещо от суйта,инсталирах го и вече няма p6.Проблема е в това,че стига до логото и така докато падне батерията.Не може да се изключи,екрана загасва,телефона извибрира и пак до логото.Ако някой може да даде акъл как да го съживя,ще съм много благодарен.
Цитирай
Аксесоари
#2

Напиши точно модела и дай линк към темата от която си свалял и инсталирал Smile

Поправям, Преинсталирам, Модифицирам Android и Windows
Цитирай
#3

Здравейте.Модела на телефона е Acsend P6.А това което се опитах да инсталирам,го направих през hi suite за модел G6
Цитирай
#4

Искаш да кажеш, че на Acsend P6A >> http://www.phonearena.com/phones/Huawei-...-P6_id7892 си инсталирал софтуер за G6 >> http://www.gsmarena.com/huawei_ascend_g6-6136.php така ли? Провери добре моделите...

Поправям, Преинсталирам, Модифицирам Android и Windows
Цитирай
#5

Ами нещо такова се получи.
Цитирай
#6

Тоя телефон не може да се брикне, флашни си го с негов ром.

SAMSUNG Galaxy S23 Ultra 5G
HUAWEI Watch 3 Pro


Цитирай
#7

Ами,от вчера пробвам и с даунгреид,и с оригинален,всичко това през SD картата,ама без резултат.При свързване с юесби-то,лаптопа не открива устройство за да мога да направя нещо през суйта.Отдавна не бях се заигравал,ама такова нещо не ми се беше случвало.Трябваше малко да почета ама....
Цитирай
#8

Това ли ти е цялото име на телефона P6-U06/U00?

Поправям, Преинсталирам, Модифицирам Android и Windows
Цитирай
#9

На кутийката му пише:HUAWEI P6 -U06. Това му е модела
Цитирай
#10

Бил е с 4.4.2 Кит Кат последно нали?

Поправям, Преинсталирам, Модифицирам Android и Windows
Цитирай
#11

Мисля че да.Нищо неофициално не му е правено,до онзи ден.В смисъл,не е руутван,не му е отключван буутлоадера.
Цитирай
#12

Теглиш си фърмуера 4.4.2 Кит Кат от тук >> https://cloud.mail.ru/public/2Faw94kq7qp...WARE_4.4.2

Източник >> http://4pda.ru/forum/index.php?showtopic=542524&st=0

А това видео би трябвало да ти помогне с инсталацията.



Поправям, Преинсталирам, Модифицирам Android и Windows
Цитирай
#13

Искам да благодаря за указаното съдействие на всичи до тук.Опитах нещата от последния пост,но уви.Нищо не се получи.Само да кажа,че нямам достъп до вътрешната памет на телефона,опитвам всичко през външната SD,на времето така успях да съживя един асус и едно сони ериксон.Но тогава софтуера беше на компютъра,вкарвах телефона в воркклокмод и им качвах каквото си искам.Тук нещо не ми се получава.Ако някой има идея как да го събудя "отвън",очаквам предложения.За сега лека и спокойна вечер и още веднъж,благодаря.
Цитирай
#14

Изчел ли си цялата тема? На SD картата , имащ ли папка dload ? Там се слага оригинален фърм , а след това  с клавишната комбинация от трите бутона -инсталираш . Не ти трябва компютър за това . Като изчетеш форума , поне на три места има линкове за официалните ромове и поне още толкова писано за проблеми , като твоя. Моя телефон е "убиван " поне три пъти по същия начин.. Ей на, ползвам си го и до ден днешен...Иска малко четене на целия форум за P6 .
Руски разбираш ли ?
http://4pda.ru/forum/index.php?showtopic...ry23399329
Мен , благодарение на колегата sanchopal , това ме изкара от свредел . Изисква регистрация и...отново четене. Дано този път сме ти помогнали .

| Phone : Mi 10 note lite  |  
  smart watch HONOR GS pro
Цитирай
#15

Здравейте отново.С удоволствие искам да съобщя,че проблема вече ми е реше.Искам да благодаря на всички които се включиха да помогнат.Вече съм в готовност и аз да бутам по едно рамо.Живи и здрави всички и успех.
Цитирай
#16

Здравейте, от няма месец се сдобих с нов Huawei P6 внесен от Китай, всичко беше добре до втората седмица след която телефона започна да се саморестартира до-като, се изхаби батерията. Направих му рестарт с комбинация от 3-те бутона и след около 2 дена пак същото. Не съм много компетентен но въпроса ми и е ако се качи на ново андроид дали ще се оправи. Може ли за съдействе някой от вас или ако ми препоръчате къде мога да го занеса, нямам и нищо напротив да си заплатя.
Цитирай
#17

@jivanov, а с ресет не става ли?Smile

 
Цитирай
#18

оправя се за ден два и после пак
Цитирай
#19

(2016-01-19, 11:45:41)jivanov написа:  Здравейте, от няма месец се сдобих с нов Huawei P6 внесен от Китай, всичко беше добре до втората седмица след която телефона започна да се саморестартира до-като, се изхаби батерията. Направих му рестарт с комбинация от 3-те бутона и след около 2 дена пак същото. Не съм много компетентен но въпроса ми и е ако се качи на ново андроид  дали ще се оправи. Може ли за съдействе  някой от вас или ако ми препоръчате къде мога да го занеса, нямам и нищо напротив да си заплатя.

Сложи нов ROM и би трябвало да се оправи,ако ти е трудно да се оправяш пиши на личен.

Xiaomi redmi note 7   4/64
Цитирай
#20

Как се слага новия РОМ?
Аз също имам брикнат P6 изписва E:Unable to mount /system
E:Unable to mount/ data
E:Unable to mount /cache
E:Unable to mount /cust
E:Unable to mount / storagе.
Цитирай
#21

(2016-01-26, 17:54:17)desko_92 написа:  Как се слага новия РОМ?
Аз също имам брикнат P6 изписва E:Unable to mount /system
E:Unable to mount/ data
E:Unable to mount /cache
E:Unable to mount /cust
E:Unable to mount / storagе.

Не ти разпознава картата ли ?Това кое ти го изписва тела или TWRP рекавърито ?

Xiaomi redmi note 7   4/64
Цитирай
#22

(2016-02-03, 11:06:55)Bupyca написа:  Не ти разпознава картата ли ?Това кое ти го изписва тела или TWRP рекавърито ?

Stock Recovery го изписва...разпознава картата щом намира файловете в нея през рекавърито.
Цитирай
#23

(2016-02-04, 15:33:20)desko_92 написа:  Stock Recovery го изписва...разпознава картата щом намира файловете в нея през рекавърито.

Телефона явно няма никакъв РОМ и имам чувството,че не слагам правилния.Пробвам и със стара версия,но не става.
Цитирай
#24

Иначе как се получи цялата работа,че се "брикна" ?Някакви опити за смяна на РОМ правил ли си преди това?

Galaxy S10+ Prism Black
Huawei Watch GT2 Pro
Цитирай
#25

Аз имам същия проблем.Някой няма ли да нпише решението му.

Note2,Huawey P6
Цитирай




Потребители разглеждащи темата: 1 гост(и)