Оценете темата:
  • 0 гласа - средно 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Преправяне/пускане на приложение
#1

Здравейте момичета и момчета,
Честита 2016 година.

Искам да поясня преди да са ме оплюли - Не искам да крада интелектуален труд, нито идеята, но нещо което сума ти пъти ми е помагало е хубаво да продължи живота си. От друга страна в маркета подобен продукт няма.

Имам нужда от наставление за това как мога да си пусна неработещо вече за жалост приложение Само и Единствено за мое ползване в Моя телефон. Приложението е спряно от разработчика вече от няколко месеца и изтеглено от маркета, но на мен ми трябва. В апаратът ми приложението си смени цвета и стана на черно кубче.
От клипчета видях как мога да изтегля сурс кода, после как да компресирам, но след това какво да правя за да подкарам софтуера да работи? Как мога да променя някои функции? Сигурно има още много неща които не съм уточнил, но моля за извинение. И пак казвам имам нужда от помощ стъпка по стъпка не от хокане.
Благодаря.

Китаец HD7,MTK6573 - сполучлива имитация на HTC. Android 2.3.5 от братушките.
Цитирай
Аксесоари
#2

Би ли уточнил какво имаш предвид под това, че е "не работещо"?

LG OPTIMUS ONE P500  - Cyanogenmod 7 (2.3.7) DEATH => Samsung Galaxy SIII Neo 5.1.1 (Resurrection Remix LP v5.5.9) rooted TWRP => Xiaomi Redmi Note 4 Snapdragon - MIUI Global Stable 9.2.1.0 => Samsung Galaxy S20 FE - Android 12
Цитирай
#3

Пробвай тук >> http://nau4i.me/mobile/%D0%B0%D0%BD%D0%B...0%B8%D0%B4

Поправям, Преинсталирам, Модифицирам Android и Windows
Цитирай
#4

Защо не изтеглиш apk-то на някоя версия която работи и да си го инсталираш на телефона?
И за кое приложение става въпрос?

Nexus 5/ OnePlus 3T/ OnePlus 8T
Цитирай
#5

Ако не разбираш малко от малко програмиране (в случая разработване на андроид приложения) няма кой да ти напише стъпка по стъпка как да си направиш приложението от сваления сорс. Прекалено много неща могат да изкочат като проблеми: ако ползваш андроид студио може да ти изкочи на първо време проблем със gradle, ако ползва външни библютеки те също да не се импортнат защото има грешки и при тях и така.

Отделно няма приложение което да е уникално и да няма заместител (по-лош или по-добър) във маркета, че да се чудиш как се прави приложение от сорс код.
Цитирай
#6

Най добре изпрати сорса на някой който разбира от форума да ти го направи.
А има и друг варянт , поръчай на някой да ти напише подобно приложение.
Какво е толкова гениалното в приложението което ползваш че няма аналог в google play ?

📱 | HTC ONE M9 | HTC Desire 500 | HTC Wildfire S |
Цитирай
#7

Здравейте,
Закъснях с отговорът ми за което се извинявам. Под не работещо приложение имам пред вид, че наистина не работи и не се поддържа вече официално от разработчика. При мен иконата си смени цвета и т.н..
Става дума за приложението Сметка - то е българско и ми вършеше идеална работа. Имаше възможност  в реално време да проверява сметките ми като битов потребител за ток, вода, телефон и пазеше старите данни за вече проверените такива. Лично аз в маркета подобно нещо не намерих.

Ако някой може да го подкара ще съм му много благодарен.

Китаец HD7,MTK6573 - сполучлива имитация на HTC. Android 2.3.5 от братушките.
Цитирай
#8

Една смяна на цвета на иконка не е не работещо приложение.

Обаче за това приложение ще ти трябват знания не само за андроид. Приложението чете информация от различни сайтове чрез парсване на съдържанието и подаване в подходящ формат към андроид приложението. При всяка промяна от страна на въпросните сайтове (ток, вода, телефон и т.н.) то трябва да се променя и въпросното парсване. Това е голямо главоболие на всеки девелопер при липсата на подходящ интерфейс API от страна на въпросните сметки за ток,вода,телефон. Съмняваме някой да иска да му се занимава със всичко това, и точно това е накарало и предишния разработчик да се откаже от поддръжката.

все пак може да споделиш линка към сорса на това приложение може да се намери някой, който реши да се пробва
Цитирай
#9

https://play.google.com/store/apps/detai...obile.ipay

инсталирай това и ще ти върши същата работа. Аз го ползвам от много време и показва всички сметки които ми трябват без сметката на овергаз.

📱 | HTC ONE M9 | HTC Desire 500 | HTC Wildfire S |
Цитирай




Потребители разглеждащи темата: 1 гост(и)