Оценете темата:
  • 0 гласа - средно 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Заключен Huawei P8 Lite
#1

Здравейте! Имам един проблем. Заключих си телефона и не ми приема паролата... Не знам как да го оправя... Дали  с някаква програма да вляза от друго устройство в телефона или.. Не знам. Моля помагайте! Дай те съвет.
Цитирай
Аксесоари
#2

Здравей, можеш да направиш хард ресет за да ти се отключи. НО така ще ти се ИЗТРИЕ всичко от телефона като твои снимки, информация, инсталнати приложения и тн.т. Тоест - след хард ресета ще стане във същия вид, в който е бил точно когато си го закупила от магазина, тоест - като нов. Хард ресет в твоя случай можеш да направиш по следния начин:

1. Изключваш апарата.
2. Когато си сигурна, че вече е изключен, задържаш едновременно бутона за увеличаване на звука + бутона за включване.
3. След кратко зареждане ще ти зареди черен екран с меню с 3 опции.
4. Избираш средната - "wipe data/factory reset" (изчистване на данни/фабричен ресет)
5. На следващия екран потвърждаваш избора на действието, като отново избираш "wipe data/factory reset".
6. Изчакваш малко.
7. Появява се същото меню с трите опции. Този път избираш най-горната (първата) - "reboot system now" (рестартиране на системата сега).
8. Изчакваш. Този път зареждането ще трае малко по-дълго.
9. Нагласяш си първоначалните настройки на апарата, както при първото му включване Smile

Ето в това видео пича изпълнява нагледно стъпките - https://www.youtube.com/watch?v=6gUjpBaI8LI

Надявам се да съм помогнал. Поздрави Smile

Samsung Galaxy S2 > LG Prada 2 > Huawei P8 Lite > Meizu MX4 > LG G3 > Huawei P9 Lite > Samsung Galaxy A50 > Samsung Galaxy A72
Цитирай
#3

Благодаря ти ужасно много! Smile
Цитирай




Потребители разглеждащи темата: 1 гост(и)