Оценете темата:
  • 0 гласа - средно 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Помощ за брикнат ZTE Blade L2.
#1

Първо искам да се извиня,ако мястото на темата не е в тоя раздел.

  След известно търсене и четене по разни форуми реших да се направя на майстор и да си сменя recovery manager  с CWM за да мога да си инсталирам друг ROM ,ако се изразявам правилно. Но изглежда не съм чел достатъчно или не съм разбрал за да докарам нещата до тук. Проблема се състои в това,че след като инсталирах CWM с програмата Flashify ,като преди това го руутнах,телефона постоянно се рестартира,стига до надписа ZTE и до там,гасне и се стартира сам.
  След,което прекарах доста време по четене ,за да разреша проблема си ,но уви ,изглежда доста съм омазал положението.
Компа не разпознава телефона,пробвах с най–различни драйвери ,но не става.
МТК Tools също греда, пробвах с ADB и Fastboot, но и те не засичат телефона или не знам как да го направя.
Преди да ида в сервиза ,ако все още имам шанс,реших да поискам помоща Ви. Ще ви бъда благодарен ако ми помогнете със съветите и насоките Ви,за което искам да ви благодаря предварително .
Цитирай
Аксесоари
#2

Тези пробва ли ги? С какъв Windows си само не ми казвай 10  Smile


Източник >> http://4pda.ru/forum/index.php?showtopic=647838


Прикачени файлове
.7z MTK65xx_VCOM_driver.7z Размер: 2.13 KB  Сваляния: 5

Поправям, Преинсталирам, Модифицирам Android и Windows
Цитирай
#3

Имам същия проблем,компа не разпознава телефона ми. При опит с Flash Tool след известно време, като дам да свали файовете и спра уж засича телефона,но до там,не ги сваля файловете.Не можах да инсталирам драйвърите дадени от Rado .Ако имате идеи съм готов да ги пробвам ..Ще следя темата .
Цитирай




Потребители разглеждащи темата: 1 гост(и)