Оценете темата:
  • 3 гласа - средно 5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

[Ръководство] Ънбрик нa HardBrick-нат LG G3
#51

Всичко мина ОК ,но след флаша ма slb1 телефона не се рестартира.Интересното е ,че компа го намира ,а телефона не иска да тръгне.Да правя ли всичко отначало ?

Моля някой да ми препоръча сервиз в София ,че да отнеса телефона там.Мъчих всичко,но не тръгва и това е.Има някакви признаци ,че е жив и стигам почти до края,но...уви нищо.
Цитирай
Аксесоари
#52

Дойде и моя ред да ми умре телефона G3 16Gb , точно както по-горе го описа един колега , след разговор син екран и после угасна . Никаква реанимация не помогна и понеже не ми се губи време го занесох в един сервиз тъй като вече е извън гаранция . Там също се мъчиха да го съживят и накрая отиде на ново дъно за около 160лв. От сервиза казаха , че това е масово явление при G серията и особено след ъпдейт до 6.0 , при мен обаче си беше още 5.0 . Сега чакам да ми се обадят когато е готов и единствения ми кяр ще е , че новото дъно е 32Gb , което донякъде изплаща ремонта .

LG G3 --- HONOR 10---Xiaomi Redmi Note 11 Pro+ 5G
Цитирай
#53

аз имам проблем и моля за помощ... следвам стъпките но се не ми се получава изписва мина AP done, а на ЕММС fail .
инсталирах си Боот диагностиката и там си мизписва КОМ5
(>> ---------------------------- Start Logging ----------------------------
>> USB Status : Qualcomm HS-USB QDLoader 9008 (COM5)
>> Ready to access the target board...
).... но нещо неможе да пише на еммс чипа ?? изтеглих и друг .тот и пак никакъв напредък Smile
Какво да направя?

п.с. забелязвам че и да не правя мост междо двете пъпки пак сичко се развива по един и същи начин и тази за боод диагностиката това си изписа и тази за флашване пак си дава грешка на еммс чипа ... и то само при писане цъкнах на Дъмп и уж ги чете изписа Пасс ама като пусна дъмпа на запис и згъва :/
Цитирай




Потребители разглеждащи темата: 1 гост(и)