Оценете темата:
  • 0 гласа - средно 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Софтуерни бутони P8 Lite
#1

Здравейте,

Преди няколко дни тук се разрази спор за модела и като едно от обвиненията беше, че софтуерните бутони правели екрана по-малък!
Е, да, ама не Big Grin Няма начин да няма начин! прилагам два скрийншота да се види разликата и как екрана си става с пълния размер, без бутоните да пречат!!!

Поздрави!

Цитирай
Аксесоари
#2

Абе дърво са си тия софтуерни бутони.

SAMSUNG Galaxy S23 Ultra 5G
HUAWEI Watch 3 Pro


Цитирай
#3

Колега това от къде го настройваш,на моя телефон го няма.По-принцип зная че има такава опция при някой ромове.Аз съм за сега с В170 стандартиня и при него го няма.

Samsung Galaxy S20+
Цитирай
#4

При моя модел опцията за скриване на бутоните е в "Интелигентна помощ" - "Лента за навигация". Предполагам, че и при Р8 Lite е в същото меню.

POCO F5 12/256 GB





Цитирай
#5

(2016-01-04, 19:07:51)chokoooo написа:  Колега това от къде го настройваш,на моя телефон го няма.По-принцип зная че има такава опция при някой ромове.Аз съм за сега с В170 стандартиня и при него го няма.
Това за съжаление, го няма в опциите на официалните ромове. Трябва рут и се изменят системни файлове, което си е заигравка, ако не знаеш какво правиш. Колкото до "някои ромове" съжалявам да го кажа, ама телефона няма голям интерес от девелопърите и освен официалните ромове има точно един къстъм ром, който е портнат само и единствено за 64 битови приложения и някои програми да не говорим за игри не работят :Sad Чакаме и се надяваме за Android M

(2016-01-04, 19:16:23)ronnie72 написа:  При моя модел опцията за скриване на бутоните е в "Интелигентна помощ" - "Лента за навигация". Предполагам, че и при Р8 Lite е в същото меню.

Няма я опцията при лайт версията на телефона, мисля, че това го има на стандарта P8
Цитирай
#6

GMD Full screen immersive mode. Работи без рут. Скоро не съм я пробвал. На Sony z2 и Nexus 4 ми правеше проблеми, хем си я платих,  но може да са я оправили.
Цитирай
#7

Ето я въпросната програма версия 1,5:
https://play.google.com/store/apps/detai....immersive
и излекувана:



Мод едит: Колеги, ще Ви помоля, "обработени" приложения да търсите и споделяте в раздел "Програми". Благодаря.

Huawei P30 lite, Huawei T5, Huawei GT2
Цитирай
#8

Колега eveel супер си! Дади ми ценна информация сега я пробвах програмата и наистина върши перфектна работа. Да беше казал по рано че прочетох какви ли не глупости. Благодаря ти още веднъж!
Цитирай




Потребители разглеждащи темата: 1 гост(и)