Оценете темата:
  • 4 гласа - средно 5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Инсталиране на Marshmallow 6.0
#26

Разбира се колега, но не вярвам да има следваща версия на андоида за нас.

        
Цитирай
Аксесоари
#27

Следваща може да няма, но фиксове на 6.0 може би ще има. Въпреки, че не виждам да има нещо за фикс.

Корейците вече имат V30d, та нищо чудно и ние да получим някоя буквичка.


Samsung Galaxy A54 5G и LG V20/G8s
Цитирай
#28

(2016-01-07, 14:00:17)OliQueenBG написа:  Имам един въпрос: Ако флашна с този KDZ файл за в бъдеще ще получавам ли ОТА ъпдейти?

Да, ще получаваш.

HTC Desire HD/ Lg G3 32gb/ Lg G6
Цитирай
#29

с windows 10 съм и на 60% ми изкарва съобщение, че няма връзка с телефона и да свържа кабела, чаках доста време и няма промяна, какво да правя?
БЛагодаря
Цитирай
#30

При мен беше същото!
Правих сумати гимнастики,кабели,други програми,драйвъри и не успях.... Накрая си преинсталирах уиндолса 7 и всичко се оправи за 5мин.

         Samsung i9000 Galaxy S------Asus Memo Pad HD 7-------LG G3 16GB TITAN Marshmallow 6.0 [stock 30n+Xceed kernel]
Цитирай
#31

Стартира ли FlashTool като admin, драйвърите инсталира ли ги, рестартира ли компютъра? В друг порт включи кабела, ако си с настолен включваш в задните портове  Smile

Поправям, Преинсталирам, Модифицирам Android и Windows
Цитирай
#32

И при мен така но като си свалих драйварите от ЛГ сайта и ги инсталирах всичко мина гладко
Цитирай
#33

Здравейте, възможно ли е телефона да не се стартира след инсталирането, макар и да съм изпълнил всички стъпки както трябва ? И другото което е, гаранцията ще отпадне ли ? Телефона не е руутван и т.н.
Цитирай
#34

Offtopic Добре де, не разбрахте ли че това е ОФИЦИАЛНА версия от LG. Просто инсталирането става през компютъра, а не през OTA...
Винаги има шанс да се обърка нещо, но според мен шанса е 0,01%....

Xiaomi 12X 8/256gb
Цитирай
#35

(2016-01-07, 21:18:03)techo_87 написа:  И при мен така но като си свалих драйварите от ЛГ сайта и ги инсталирах всичко мина гладко
това се оказа решаващо, БЛАГОДАРЯ!
Цитирай
#36

(2016-01-05, 23:13:33)ganchev написа:  Поздравления за темата .Само искам да допълня ,че след актуализация до MM ,ако някои от вас желаят да се върнат на по-стара версия на Android, няма да могат да направят това  използвайки тази програма.
Връщането става чрез програмата LG UP, но за нея ще се направи отделна тема .

Първо да потвърдя, че "методиката" действа без проблемно.... /макар, че аз "префлашнах" друг модел (LG G Flex 2) и със друга венсия на андройд....но това не е от значение...

към колегата ganchev: В XDA е описано, че при "чиста инсталация" (cse) може да се инсталира както възходяща така и низходяща на съществуващата версия андроид....такаче по какво съдите че флашналите до ММ няма да могат да се врнат на LP ....ако имат желание...

LG G2 16 GB Whit, Android 4.4.2 + OTG Kingston 16GB >> LG G Flex 2, 32GB/3GB RAM, Blak/Titan/,Andrid 5.1.1.PR + 64 GB SanDisk Extreme® microSDXC™ UHS-I U3 Card >> LG G Pad 8.3 Black, Android 4.4.2.
Цитирай
#37

Може да се върнеш на 5.0 с LGUP не с FlashTool защото няма ТОТ фил от бяла ружа 6.0
Вече има важна тема за тези които искат да се върнат на LP

        
Цитирай
#38

Изключителни благодарности на Автора на темата който се е потрудил доста за да си представи усмивките по лицата ни Smile За 4 минути всичко протече просто перфектно, просто следвайте инструкциите, по-простичко не може да бъде! Ако имате проблеми, те ще са 90% от компютъра и Операционната му система. С оригинален Windows 7 PRO 64 bit и зверска машина всичко просто излетя Smile Плюс още един наистина доволен фен в мое лице Smile

БЛАГОДАРЯ!
Цитирай
#39

И аз благодаря. На уин 10 без проблеми за 4-5 минутки. Но ми лагва телефона. На вас?

2x s22 ultra 128 and 1x galaxy s21 ultra 256 gb
Цитирай
#40

При мен няма лаг, даже напротив след флаша работи много по-добре от преди.

Samsung Galaxy S23 Ultra Cream 512GB
Garmin Forerunner 965 Carbon Grey
Sony WH-XB910N 
Цитирай
#41

Не лагва колкото LP, но пак се усеща спъване. Имам чувството че на Vargala81 рома беше по-добре с правилната настройка на ядрото...

Xiaomi 12X 8/256gb
Цитирай
#42

Настройки -> мрежи -> повикване -> вибриране при свръзване


Samsung Galaxy A54 5G и LG V20/G8s
Цитирай
#43

Колеги има тема за обсъждане на ъпдейта, нека тук се обсъжда само работата с програмата и да се избегнат мнения от рода на ''и аз съм в джаза'', ''ъпдейтнах и много се кефя'' и подобни.
Мнения от този род ще бъдат изтривани и следователно автора прдупреден/наказан.
Моля да запазим темата чиста и лесна за разбиране!

[Изображение: 21693249.jpg]
Цитирай
#44

(2016-01-10, 10:23:45)vader11 написа:  И аз благодаря. На уин 10 без проблеми за 4-5 минутки. Но ми лагва телефона. На вас?

Чел съм, че при слагане на нова версия е добре да върнеш телефона към фабричните настройки ако бави така...

OnePlus 7 128GB, 6GB RAM, Snapdragon 855, Android 9.0
MOTO Z2 Play 64GB, 4GB RAM, Snapdragon 625 8x2.21GHz, Android 8.0
Цитирай
#45

Точно това съм направил. Чиста инсталация.

2x s22 ultra 128 and 1x galaxy s21 ultra 256 gb
Цитирай
#46

Инсталирах, супер е .
Благодаря много.

Motorola DEFY MB525.->Samsung Galaxy SII i9100->Мotorola RAZR XT910->LG 4x HD p880->LG G2 D802->LG G3 D855
Цитирай
#47

Здравейте,
От вчера и Аз съм със LG G3 и ъпдейтнах до андроид 6.0. С Win 10 Enterprise 64 bit съм и всичко стана за приблизително 4-5 мин.


Androidbg Samsung Note 20 Ultra 
Цитирай
#48

С Win 7 и 10няма проблем, обикновено се появява такъв при 8 и 8.1

SM-G975F Prism Black + 64 GB SanDisk Ultra® microSDXC™ UHS-I Card 

Цитирай
#49

Аз съм с win8.1 снощи съвсем случайно се зачетох във форума и след 10 минути и аз бях с М... хахах Нямах никакви проблеми с Winows-a стана от един път. Само дето аз се сетих, че драйверите съм ги инсталирал оста отавна от страницата на LG.

Nexus 5 ----> LG G3 , 32 GB ----> iPhone 6s, 128GB ----> Moto Z---->Moto One Vision ----> Lenovo Z6 PRO----> Huawei P40 Pro
Цитирай
#50

А с Win XP пробвал ли е някой?
Цитирай




Потребители разглеждащи темата: 1 гост(и)