Оценете темата:
  • 4 гласа - средно 5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Инсталиране на Marshmallow 6.0
#51

Здравейте!Аз имам LG G3 -D858HK dual sim.За него става ли или ще се чака?!

Motorola Moto G 2014 - KitKat 4.4.4
LG G3 Dual sim 3 GB RAM 32 GB ROM KitKat 4.4.2
LG G4 3 GB RAM 32 GB ROM Android Marshmallow 6.0.1
Samsung Galaxy S7 edge 4 GB RAM 32 GB ROM Android 7.0
Цитирай
Аксесоари
#52

Ще чакаш, ъпдейта е само за D855.


Samsung Galaxy A54 5G и LG V20/G8s
Цитирай
#53

Здравейте! Искам да попитам ако си ъпдейтна  андроида до 6.0 пада ли гаранцията или остава?
Цитирай
#54

Това е официален софтуер, разбира се ако слагаш стоков ROM де. Гаранцията естествено се остава.

SM-G975F Prism Black + 64 GB SanDisk Ultra® microSDXC™ UHS-I Card 

Цитирай
#55

Привет колеги!
Започнах да си ъпдейтвам телефона с  Support Toll и той се счупи, крашна и даде избор единствено да го изключа ( или дебъгвам през VS което няма много смисъл) От тогава телефона седи само на логото ЛГ. Един колега ме насочи на тази тема да направя тези описани стъпки. Обаче за мой късмет пак ударих на камък .... Стигна 60% и никакво развитие. Показва че телефона е дисконекнат. Драйвари инсталирах. Спазих стъпките по- горе.
Поздрави!
Цитирай
#56

Здравей, колега. Пробвай по този начин - https://forum.androidbg.com/showthread.p...pid1117645
Дано да стане.

Samsung Galaxy S23 Ultra & Realme GT2 & LG Wing
Цитирай
#57

Благодаря колега за отговора. След много повторения на стъпките в първият пост успя да стане.
Поздрави!
Цитирай
#58

Някой може ли дами даде линк към 30F за D855 за 32 GB версията.
Цитирай
#59

http://lg-phone-firmware.com/index.php?id_mod=41

флашваш с GRC/GREECE V30F LGD855


Прикачени файлове
.jpg 2016-04-11_02h10_37.jpg Размер: 29.54 KB  Сваляния: 125

 
Цитирай
#60

Здравейте
Може и да е написано по-горе, и ако е така се извинявам предварително.
Ситуацията е следната - имам LG G3 D855 (2GB версия), купен преди месец с гаранция. Версията на Андроид е 5.0 и от актуализацията ми казва че съм с последна версия. Има ли начин да си инсталирам 6.0 без да ми отпадне гаранцията и ако има, как става номера.
Благодаря за вниманието и лек ден.
Цитирай
#61

(2016-07-14, 12:49:36)maniaca написа:  Здравейте
Може и да е написано по-горе, и ако е така се извинявам предварително.
Ситуацията е следната - имам LG G3 D855 (2GB версия), купен преди месец с гаранция. Версията на Андроид е 5.0 и от актуализацията ми казва че съм с последна версия. Има ли начин да си инсталирам 6.0 без да ми отпадне гаранцията и ако има, как става номера.
Благодаря за вниманието и лек ден.

Здрасти. Вчера при мен се случи същото. Има 2 варианта: да следваш инструкциите от тази тема - https://forum.androidbg.com/showthread.php?tid=80453
Или да свалиш LG PC Suite и от там да актуализираш. Ако ползваш 1 вариант трябва да свалиш подходящ .kdz файл за твоя телефон(16гб модел). Провери ако желаеш с програмата LG Phone From(от google play) най-отдолу ти пише коя е последната версия налична за телефона ти и линк за сваляне също(ако е v30 значи е 6.0). Ето от тук също може да свалиш .kdz файл - http://lg-phone-firmware.com/index.php?id_mod=41 (версиите за 16гб модел са били с 6 отпред на името или ако пише 16gb също.) Smile

Samsung Galaxy S24 Ultra Titanium Violet
Xiaomi Poco X3 Pro Gray



Цитирай
#62

(2016-07-14, 13:10:57)krasimiretov написа:  Здрасти. Вчера при мен се случи същото. Има 2 варианта: да следваш инструкциите от тази тема - https://forum.androidbg.com/showthread.php?tid=80453
Или да свалиш LG PC Suite и от там да актуализираш. Ако ползваш 1 вариант трябва да свалиш подходящ .kdz файл за твоя телефон(16гб модел). Провери ако желаеш с програмата LG Phone From(от google play) най-отдолу ти пише коя е последната версия налична за телефона ти и линк за сваляне също(ако е v30 значи е 6.0). Ето от тук също може да свалиш .kdz файл - http://lg-phone-firmware.com/index.php?id_mod=41 (версиите за 16гб модел са били с 6 отпред на името или ако пише 16gb също.) Smile

Благодаря за бързия отговор. Но това с LGUp и с флашването не ми вдъхва доверие, а ме е страх да не си загубя гаранцията. Така че може да пробвам с PC Suite. А някъде бях чел че с LG Support Tool също ставало да си го ъпгрейднеш до 6 без опасност. Случайно да имаш някаква информация по въпроса?
Цитирай
#63

Да с LG Support tool ще стане(то така се наричало не pc suite Big Grin). Относно гаранцията не мисля, че ще има проблем защото все пак това е официален софтуер. Но най-добре и най-сигурно си го актуализирай през lg support tool. Аз вчера през него тръгнах да го актуализирам телефона се свърза, но вече бях свалил .kdz файла на компютъра и не ми се чакаше да ги тегли наново. Smile

Samsung Galaxy S24 Ultra Titanium Violet
Xiaomi Poco X3 Pro Gray



Цитирай
#64

На мен през pc suite не ми се получи, стигаше до 27% и забив тотален, налагаше се да вадя батерията. Пробвах с lgup точно по инструкциите в темата и стана от раз, никакъв проблем.

Sent from my LG-D855 using Tapatalk
Цитирай
#65

(2016-07-14, 13:36:51)maniaca написа:  Благодаря за бързия отговор. Но това с LGUp и с флашването не ми вдъхва доверие, а ме е страх да не си загубя гаранцията. Така че може да пробвам с PC Suite. А някъде бях чел че с LG Support Tool също ставало да си го ъпгрейднеш до 6 без опасност. Случайно да имаш някаква информация по въпроса?

По спомен с LG Support tool, не беше възможно да се вдига до 6.0 а ставаше само с LGUР. Просто тръгва, стига до някъде и спира. Колкото до притесненията ти, това са официални ъпдейти от LG така че никой няма да ти прави проблем за гаранцията. Само чети предварително и действай внимателно, следвайки инструкциите при работа.

SM-G975F Prism Black + 64 GB SanDisk Ultra® microSDXC™ UHS-I Card 

Цитирай
#66

Благодаря за бързите отговори.
Снощи си го ъпдейтнах с LG Support Tool без никакви проблеми и сега телефончето лети.
Лек ден на всички.
Цитирай
#67

Колеги, имим G3 D851 T-Mobile с Android 6. Проблемът е, че имам проблем с мобилния нет - не мога да го подкарам като хората. От Т-mobile нещо съпват нещата. Ако пробвам да кача този чист ром на D851 дали ще стане ?
Цитирай
#68

Естествено, че няма да стане!Това е само за D855 и си го пише в първото мнение.

Sent from my LG-H815 using Tapatalk

Samsung Galaxy S23 Ultra & Realme GT2 & LG Wing
Цитирай
#69

(2016-12-10, 11:57:02)BullRazor написа:  Колеги, имим G3 D851 T-Mobile с Android 6. Проблемът е, че имам проблем с мобилния нет - не мога да го подкарам като хората. От Т-mobile нещо съпват нещата. Ако пробвам да кача този чист ром на D851 дали ще стане ?

Не D855 ром няма да стане на D851  Smile

Samsung Galaxy S24 Ultra Titanium Violet
Xiaomi Poco X3 Pro Gray



Цитирай
#70

Линковете не работят. Може ли някой да даде най-новата версия или v30n за D855? 16GB?

Samsung Galaxy S3 I9300 16GB
Цитирай
#71

това са линкове за 16 и 32:
6GR/GREECE D855 30n : tool.lime.gdms.lge.com/dn/downloader.dev?fileKey=FW8DJH97520JAJE9E3C1L81/D85530n_00_0816.kdz
GRC/GREECE D855 30n : tool.lime.gdms.lge.com/dn/downloader.dev?fileKey=FW8DL4M752X0ATGAB1C19HQ/D85530n_00_0816.kdz
Цитирай
#72

(2016-12-18, 17:02:55)grigata написа:  това е линк за 6GR/GREECE D855 30n : tool.lime.gdms.lge.com/dn/downloader.dev?fileKey=FW8DJH97520JAJE9E3C1L81/D85530n_00_0816.kdz

Като цяло надежден ли е? Пуснах да се тегли.

Samsung Galaxy S3 I9300 16GB
Цитирай
#73

Тука не е мястото да се обсъжда къстъм ромове и кернели.Има си тема за тази цел.Ще преместя мненията ви в нея.

Sent from my LG-H815 using Tapatalk

Samsung Galaxy S23 Ultra & Realme GT2 & LG Wing
Цитирай
#74

На децата на телефоните андроида е 4.4.2.Мога ли да сложа директно 6 или трябва да мина през 5? Останалото що годе го разбрах. Правил съм го на Самсунг 100 пъти, тук е подобно :~

Oneplus 9 Pro 5 G Black 12/256 Gb
Цитирай
#75

Може. Няма проблеми. Само си изтегли правилния kdz файл.

Sent from my LG-H815 using Tapatalk

Samsung Galaxy S23 Ultra & Realme GT2 & LG Wing
Цитирай




Потребители разглеждащи темата: 1 гост(и)