Оценете темата:
  • 1 гласа - средно 5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Бавна работа на телефона
#1

Здравейте,"горд" собственик съм на въпросния екземпляр от 1 година вече.Още от самото начало имах проблеми с телефона , но ги оправих. Сега съм отново на прага да го изхвърля през прозореца. Проблема се състой в следното : изведнъж батерията започна да ми пада за по 3-4 часа и телефона да загрява зверски -> установи се,че е от бъгаво приложение и беше направен хард ресет на телефона,след което нещата се оправиха,поне привидно. След като се инсталираха на ново всичките ми приложения след ресета , телефона буквално УМРЯ. Цепи дори при преминаване през началните екрани , цепи при отваряне на папките , цепи при писане , а не искам да коментирам как цепи като играя единствената игра,която ми харесва ( Clash of clans ) , която не цепи на бруталния боклук галакси с3 мини. Моля Ви , добри хорица дайте ми някакъв адекватен отговор и решение на проблема ми , защото стоя на отворен прозорец и всеки момент ще излети.

Китаец повече никога....

Xiaomi Pocophone F1 6/64 GB Red Edition
Цитирай
Аксесоари
#2

(2016-01-06, 17:56:59)Wreckless написа:  Здравейте,"горд" собственик съм на въпросния екземпляр от 1 година вече.Още от самото начало имах проблеми с телефона , но ги оправих. Сега съм отново на прага да го изхвърля през прозореца. Проблема се състой в следното : изведнъж батерията започна да ми пада за по 3-4 часа и телефона да загрява зверски -> установи се,че е от бъгаво приложение и беше направен хард ресет на телефона,след което нещата се оправиха,поне привидно. След като се инсталираха на ново всичките ми приложения след ресета , телефона буквално УМРЯ. Цепи дори при преминаване през началните екрани , цепи при отваряне на папките , цепи при писане , а не искам да коментирам как цепи като играя единствената игра,която ми харесва ( Clash of clans ) , която не цепи на бруталния боклук галакси с3 мини. Моля Ви , добри хорица дайте ми някакъв адекватен отговор и решение на проблема ми , защото стоя на отворен прозорец и всеки момент ще излети.

Китаец повече никога....

Изчисри си кеша! Изключи телефона.  След това задътжаш бутона за включване /изключване и бутона за звука + заедно и едновременно докато не те вкара в сервизното меню. От там местиш с бутоните за звука и даваш да изчисти кеша. Натискаш палър бутина за съгласие. Кеша се намира в менюто най долу а после за рестарта най първото. Не знам дали ще ти помогне за играта но за другото определено ще ти помогне.

GALAXY S,HTC DESIRE 500-> HUAWEI ASCEND G7->HUAWEI P9 LITE white->HUAWEI HONOR 10 BLUE
Цитирай
#3

Колега,благодаря за отговора и идеята.Направих го и не се промени абсолютно нищо. Някой друг да изпитва този проблем? Бих искал да пмоля някои за теста да си инсталира Clash of Clans и да разцъка няколко минутки и да сподели впечатление.

Xiaomi Pocophone F1 6/64 GB Red Edition
Цитирай
#4

(2016-01-07, 01:46:23)Wreckless написа:  Колега,благодаря за отговора и идеята.Направих го и не се промени абсолютно нищо. Някой друг да изпитва този проблем? Бих искал да пмоля някои за теста да си инсталира Clash of Clans и да разцъка няколко минутки и да сподели впечатление.

Доста ми е странно че не се е оправило лага при отваряне на оапките.

GALAXY S,HTC DESIRE 500-> HUAWEI ASCEND G7->HUAWEI P9 LITE white->HUAWEI HONOR 10 BLUE
Цитирай
#5

Щом не става с хардресет май ще трябва да го префлашнеш, ако и това не помогне значи е за серзвис, според мен Smile
Цитирай
#6

Как да го префлашна? Трябва ли да руутвам?

Xiaomi Pocophone F1 6/64 GB Red Edition
Цитирай
#7

Изчакай малко. Сега пускат Лолипоп, до няколко дни ще се получи през ОТА. Ако пак не ти хареса го води в сервиза и не се занимавай.

GALAXY S,HTC DESIRE 500-> HUAWEI ASCEND G7->HUAWEI P9 LITE white->HUAWEI HONOR 10 BLUE
Цитирай




Потребители разглеждащи темата: 1 гост(и)