Оценете темата:
  • 0 гласа - средно 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Проблем с Xperia E4 Не мога да върна заводски настройки
#1

Всичко започна тези дни след, като бях инсталирал 1Mobile Market.Може да е съвпадение, но не ми се вярва.1Mobile Market ми намери ъпдейти за няколко програми и ми направи впечатление, че Google Play няма обновление за тях, но викам си ок дай да ги видим.Само ъпдейта на YouTube го инсталира повече от 5 мин и на края не искаше да работи.Facebook Massenger също беше обновен и също не искаше да се отваря след това.На края и самия Google Play не искаше да зареди.При стартиране автоматично ме отвежда в страничното меню с осребряването и т.н.
Опитах да върна фабричните настройки, но при натискане на екранното бутонче за започване на процедурата то сякаш не работи, колкото и да го натискам.
Опитах да задържа Power + Volume UP, както четох в няколко сайта за Factory Reset, но не.Телефона извибрира 3 поредни пъти и след това стартира нормално.
Опитах и с кода *#*#7378423#*#*,но при опит да използвам последната опция Factory Customization от това меню (което кой знае защо не се отваря почти всеки път или ако се отвори е след минути) и също не прави нищо, както става от меню Настройки.
Опитах се и да намеря програмка, която да ми свърши работа при връзка на телефона с компютър, но като не знам какво търся само си загубих времето по ровене из разни безполезни сайтове.
Помагайте, че се видях в чудо с тоя телефон
Цитирай
Аксесоари
#2

Repair през Sony PC Companion.

Xiaomi 11T Pro 256GB Moonlight White
Xiaomi Mi 11 256 GB Midnight Gray
Honor View 20 128GB Sapphire Blue + Honor MagicWatch 2 42mm Agate Black
Цитирай
#3

Аз днеска отидох до при един, който разбира.Далечко беше, но свърши работа и оправи телефона.Тук разчита, че може снощи да отговори някой, но уви нямаше ...
Цитирай
#4

@tyrboman, Колегата [15]Peshew ти е отговорил на това, какво да предприемеш, за да излезеш от ситуацията си с неадекватно държащият се софтуер.
Вероятно същото това предложено нещо към теб с програмата Sony PC Companion, е направил и човека за когото споменаваш.

Samsung Galaxy S23 Ultra Green
Galaxy Buds Pro
Galaxy Watch 6 Classic 47mm-Silver
TicWatch Pro 3
Цитирай
#5

(2016-01-07, 19:33:55)Monipeev написа:  @tyrboman, Колегата [15]Peshew ти е отговорил на това, какво да предприемеш, за да излезеш от ситуацията си с неадекватно държащият се софтуер.
Вероятно същото това предложено нещо към теб с програмата Sony PC Companion, е направил и човека за когото споменаваш.

Възможно е, не знам брат.Знам само, че ми писна да се мъча и го занесох на по компетентен от мен и стана.
Цитирай




Потребители разглеждащи темата: 1 гост(и)