Оценете темата:
  • 0 гласа - средно 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

lg g4 не се включва
#1

моля помогнете! телефона не иска да се включи не знам защо . имам този проблем-

https://www.youtube.com/watch?v=SrNFWVpzubo

пробвах хард ресет но не помага .
Цитирай
Аксесоари
#2

(2016-01-07, 04:54:35)radomir_94 написа:  моля помогнете! телефона не иска да се включи не знам защо . имам този проблем-
PHP код:
https://www.youtube.com/watch?v=SrNFWVpzubo 

пробвах хард ресет но не помага .

Модел H815?
5.1 или 6.0 Версия на Андроида?
Имаш ли СД карта в апарата?
От къде е купен?

LG G4-H815, Android 6.0 Official
Цитирай
#3

(2016-01-07, 09:26:58)m_mitashki написа:  Модел H815?
5.1 или 6.0 Версия на Андроида?
Имаш ли СД карта в апарата?
От къде е купен?

модела е H815 закупен от telenor с версия 5.1. Имам сд карта, но я извадих от телефона заедно със сим картата.Преди малко телефона се включи и беше направо с фабрични настройки, оставих го да се зарежда и си помислих че се оправил, но след 20 -30 минути, без да искам бутнах леко зарядното и сега телефона прави същите проблеми.

Мисля си че е от зарядното или от батерията
Цитирай
#4

(2016-01-07, 09:39:50)radomir_94 написа:  модела е H815 закупен от telenor с версия 5.1. Имам сд карта, но я извадих от телефона заедно със сим картата.Преди малко телефона се включи и беше направо с фабрични настройки, оставих го да се зарежда и си помислих че се оправил, но след 20 -30 минути, без да искам бутнах леко зарядното и сега телефона прави същите проблеми.

Мисля  си че е от зарядното или от батерията

Виж да не е замърсен жака на зарядното ! Възможно е да има боклуци в USB порта и да дават контакт по пиновете и да ти го рестартират !

LG G4-H815, Android 6.0 Official
Цитирай
#5

Дадох го на сервиз. дано го оправят.
Цитирай
#6

Ще го оправят, като му сменят платката.
Цитирай
#7

леле.. не знаех , че е толкова сериозно... доста скъпо ще ми излезе май
Цитирай
#8

Скъпичко ще е без гаранция.
Цитирай
#9

оправиха телефона , след като му смениха платката за включване и изключване
Цитирай
#10

А каква пара даде и в кой сервиз?!
Цитирай
#11

65 лв дадох в град пловдив при асен асенов.... но за съжалеление днес пак се появи този проблем и понеделник пак ще го давам на сервиз
Цитирай
#12

Днес като си дойдох от работа, случайно попаднах на новина, че имало BOOT LOOP проблем с G4. Разрових се из по-авторитетните сайтове и форуми и в общи линии са 2 мненията. Има проблем, но не е известно какъв брой от апаратите засяга, а второто мнение е, че телефона е пътник на 100%. От LG имат официално изказване, че ще помогнат за решаването на проблема, но ако не е купен от оператор телефона ще важат разни условия. Много съм паниран, защото си купих тела на 28.12 и съм супер доволен от него, а изведнъж разбирам, че може би има фрапантен проблем..... Писах до официалното представителство на LG, надявам се скоро да отговорят. Ще пиша когато има развитие по темата. А вашите G4-ки вървят ли, на колко месеца са ?
Цитирай
#13

Първо си оправи заглавието. Излиза, че не ти се включва телефонът. Второ какво наистина очакваш да ти отговорят от ЛГ?
Искаш ли да ти кажа какво ще е да не чакаш, после ще кажеш познал ли съм?
Не сме запознати с подобен масов проблем. Ако имате проблем с вашето устройство използвайте гаранцията си.
Аз знаех за този проблем и съм писал във форума.
Дали ще ти се случи никой не знае. В xda повечето като че ли до 1-2 месеца им се появява, имаше един след 4 месеца ползване. Мисля, че ако до 6 месеца не умре, няма проблеми. Big Grin
Мен и това ме спира да рутна.
И все пак едва ли всички са пътници. Има стотици хиляди хора, които си ползват телефона без проблеми.
Цитирай
#14

Този последния коментар не знам дали е изцяло към мен насочен, не аз съм отворил темата. Иначе очаквам ясен отговор на ясно зададен въпрос (от ЛГ) , нали затова има customer support трябва да ме съппортнат Smile Дано в бъдеще да се размина с проява този дефект.
Цитирай
#15

Мда и аз сега четох новината. Моят е от виваком, но се надявам да не стигам до сервиз... За сега бачка без проблеми!
Цитирай
#16

(2016-01-26, 20:29:30)vanksta написа:  Този последния коментар не знам дали е изцяло към мен насочен, не аз съм отворил темата. Иначе очаквам ясен отговор на ясно зададен въпрос (от ЛГ) , нали затова има customer support трябва да ме съппортнат Smile Дано в бъдеще да се размина с проява този дефект.
Извинявай, заблудих се, че е нова тема. Но така или иначе аз се надявам да нямам проблем, а ако имам гаранционно да го оправят без много приказки и бързо.
Не са чак толкова супер много случаите, но определено го има проблема.
Цитирай
#17

Как да разберем кога е произведен телефона?

LG G4 Leather/Kingston microSDXC UHS-I U3 90R/80W 64GB
Цитирай
#18

Инсталираш LG Phone From от Play Store, отваряш го и той ще ти покаже.


Samsung Galaxy A54 5G и LG V20/G8s
Цитирай
#19

Дефектните апарати нямат общо с датата на производството. Преди това смятаха, че имат но сега се установило и при по-нови партиди. Това не означава, че са засегнати всички бройки.


Most people respect the badge. Everyone respects the gun.
Цитирай
#20

А къде я четете тази статия?
Цитирай
#21

Тук и тук


Samsung Galaxy A54 5G и LG V20/G8s
Цитирай
#22

(2016-01-26, 21:18:24)vargala81 написа:  Инсталираш LG Phone From от Play Store, отваряш го и той ще ти покаже.

Явно стоката във Виваком е застояла. Купих го на 28 декември, а е произведен на 20 юни. Smile
Цитирай
#23

То пък теленор щот не е. -купен декември пък 17.05.2015

LG G4 Leather/Kingston microSDXC UHS-I U3 90R/80W 64GB
Цитирай
#24

Явно в България не са много вървежни тези модели. Всъщност имам само един близък с модела.
Ето какво съветва колегата A4i

Цитат:Изключи вибрацията при звънене, че мори здраво хлабавите конектори.
Моя е предимно на вибрация... В крайна сметка има гаранция. Facepalm1
Цитирай
#25

Не знам дали не са вървежни ама в ментела бяха свършили, когато аз търсих. Така че е много спорен върпоса. Smile
Ако вземем да му изключваме вибрацията, за да няма проблеми...да ти имам телефона. Има си гаранцияа, ако нещо се случи. От ЛГ покриха смяната на рамки и дисплеи при Г3 и това ще покрият ако има драма. Ползвайте си спокойно телефоните и ако има проблем си ползвате гаранцията.


Most people respect the badge. Everyone respects the gun.
Цитирай




Потребители разглеждащи темата: 1 гост(и)