Оценете темата:
  • 0 гласа - средно 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

lg g4 не се включва

(2019-04-05, 17:27:41)ba4 dido написа:  Здравейте! Моя G4 е с bootloop проблем но загряхме процесора и тръгна. Какво следва от тук нататък? Мога ли нещо да направя за да не се изяви отново проблема? Четох че се спират двата процесора. Как става и има ли смисъл? Благодаря!
Кой е точно процесора който загряхте? С какво и за колко време?
Аз имам три Г4-ки от които единия след двумесечно ползване спря да зарежда. Искам да опитам да го поправя. Серийния му номер започва с 604.
Цитирай
Аксесоари

(2019-04-09, 13:15:13)dimitarlozev написа:  Кой е точно процесора който загряхте? С какво и за колко време?
Аз имам три Г4-ки от които единия след двумесечно ползване спря да зарежда. Искам да опитам да го поправя. Серийния му номер започва с 604.

Трудно ми е да обясня. Има много клипове в ютуб. Аз занесох платката в една фирма. Телефона работи около час и проблема се изяви отново.
Цитирай

Ето че след 3г. и 8-9 месеца и моя взе да сдава багажа. Сигурно съм поставил световен рекорд за този модел(с 1 сменяне на платката де). Вчера след включване на мобилни данни прегря, влезе в един безкраен boot loop след което се изключва и се загряваше доста въпреки и изключен. Разглобих го, оставих го няколко часа да изстине напълно и тръгна, но след няколко минути ползване пак се изключва, пак boot loop и докато не извадя батерията и не го бучна да се зарежда не тръгва, като тръгването му е буквално за няколко секунди ползване и пак същото, като батерията пада с по 10-20% след рестарт. За мен това е краят, не знам дали е в батерията проблема или от платката, но почвам да проучвам модели и да търся нов. Все пак някакви диагностики да му пусна да видя какво му е мога ли? При условие, че в момента въобще не мога да го подкарам.

П.С. Така, подкарах го, след като извадих батерията и я ударих няколко пъти в дървеното шкафче Smile
[-] 1 потребител изказва благодарност на Joro777 за това мнение:
  • vargala81
Цитирай




Потребители разглеждащи темата: 1 гост(и)