Оценете темата:
  • 0 гласа - средно 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

lg g4 не се включва

(2016-12-17, 14:13:42)1124 написа:  Само за инфо. Брат ми и той е с LG G4 на 3 месеца от Виваком със сериен номер 505. Моя е втора ръка със сериен номер 604. Сравнихме неговия дисплей с моя и има разлика, но само погледнато под ъгъл. Явно LG все пак са сменили дисплеите и да се надяваме новите да нямат проблеми.
Дисплея можете да го проверите с програмата, която по-горе се спомена, за да видите дали е от правилните.

А относно стария телефон - много странно. Приятел си взе от Виваком точно преди една година и беше с номер 506.

Sent from my LG-H815 using Tapatalk
Цитирай
Аксесоари

МОя пък за първи път не е от оператор и съответно е за друг регион, но беше 602 т.е. супер свеж. Интересно ми е дали ще има разлика и от това, че е бил предвиден за другаде...
Цитирай

(2016-12-17, 17:59:15)arrogant написа:  Дисплея можете да го проверите с програмата, която по-горе се спомена, за да видите дали е от правилните.

А относно стария телефон - много странно. Приятел си взе от Виваком точно преди една година и беше с номер 506.

Sent from my LG-H815 using Tapatalk 

Проверихме ги. Неговия е със стария,  а моя е с новия (JDI)
Цитирай

(2016-12-17, 18:29:02)100 написа:  МОя пък за първи път не е от оператор и съответно е за друг регион, но беше 602 т.е. супер свеж. Интересно ми е дали ще има разлика и от това, че е бил предвиден за другаде...
За кое да има разлика?
602 по принцип не би трябвало да имат проблеми.
А ако питаш дали качеството е различно за различните региони - от целия свят са пропищели за двата хронични проблема на телефона.

Sent from my LG-H815 using Tapatalk
Цитирай

603 вече се правят в другата фабрика в Китай и освобождават ресурса за G5 в Корея ... До колко няма да имат проблеми един знае. Моя и той е 602 купен февруари т.е. пресен. Производствената дата беше 2 седмици преди закупната. Чакам си го. Инак ядове никакви, нито екран и т.н. ...

Изпратено от моят LG-H815 с помощта на Tapatalk
Цитирай

(2016-12-17, 19:35:24)arrogant написа:  За кое да има разлика?
602 по принцип не би трябвало да имат проблеми.
А ако питаш дали качеството е различно за различните региони - от целия свят са пропищели за двата хронични проблема на телефона.

Sent from my LG-H815 using Tapatalk

За определени производители знам със сигурност, че се преразпределят партидите по региони. Но пък моя има еидн от масовите "проблеми" или да го наречен неудобство - понякога се чува съвсем леко в слушалката прицъкване при включено wifi.
Иначе за масовите проблеми знам, но се чудя защо по сервизите не го имат за прецедент тоя телефон? Така както всеки знае за жълтите петна вече.
Цитирай
Wink 

Моят е 506 и е купен 09/2015, все още е жив, но проблема с дисплея го има. Чакам всеки момент да умре Smile

LG G2 32 GB  LG G4 SAMSUNG GALAXY S8, MI 9 6/64
Цитирай

(2016-12-16, 16:38:27)eksoldier написа:  Да кажеш с кой сериен номер си след смяната. Wink

Смениха дъното и го върнаха за 1 седмица.
Сложили са 6.0. Сменен е IMEI с протокол от сервиза.
Къде да гледам за нов сериен номер?
Цитирай

В протокола би трябвало да пише и серийния номер. Иначе става с програмата LG phone from. И на мен ми сложиха шестицата, но върнах на 5.1. Имах ядове с 6.
Ами честито. А дисплея как е?

Tapatalk with LG G4
Цитирай

В протокола не пише сериен, има само IMEI. Ще търся под батерията ...... или чрез app .........
С дисплея няма проблеми .... засега. Ще трябва да го видя каква версия е ......
Имам чувството, че при 6.0 дисплея грее повече отколкото при 5.1.
На моторолата имам 6.0.1 - тотално безпроблемен.

П.п. Проверих - сериала започва с 611 (старият беше 505), дъното е произведено 11.2016 г.
Цитирай

Моето дъно също беше сменено за една седмица. Имах малък проблем с предаването, понеже служителката в мтел ме убеждаваше, че гаранцията ми е отпаднала. Всичко стана, понеже го бях носел в мост и те си бяха отбелязали, че са ремонтирали. Аз и казах ама това е официалният сервиз на лг за България, и сега като го оставя вие там ще го дадете. Тя ми обяснява, че ги носели в друг сервиз и че на 100% ще го върнат и нямало смисъл да го оставям. Все пак настоях да го приеме и ако го върнат от сервиза тогава ще му мисля. В крайна сметка нямаше проблем и го ремонтираха. На гаранционната карта пише новия имеи и има печат от... изненада-мост. Дъното беше 505, сега е 611 от 03 или 05/11/2016. Андроида е 6.0

П.П. за съжаление проблема с батерията си ми седи (много бързо пада). А също и дисплея е развален, замислил съм и за това да го нося, но това ще е след нова година.

Sent from my LG-H815 using Tapatalk

Siemens M55>>Nokia 3250 Symbian v9.1>>Nokia E51 Symbian v9.2>>hTC Wildfire - CyanogenMod V7.1.0.1 Android 2.3.7 or Stock ROM Android 2.2.1>>hTC E\/O + root + 3D Stock ROM>> 
LG G2 + CloudyG3 2.2 + Dorimanx 9.9 >> LG G4 >> Moto X4 >> Samsung Galaxy S10
Цитирай

сериен номер с 404 обречен ли е ?
Цитирай

За пръв път чувам, че има такава серия...

Tapatalk with LG G4
Цитирай

(2017-02-13, 09:33:15)satanta написа:  сериен номер с 404 обречен ли е ?
Колега, объркал си номера. Нещо друго си гледал. Няма произведени Г4 с този сериен номер.

Sent from my LG-H815 using Tapatalk

Samsung Galaxy S23 Ultra & Realme GT2 & LG Wing
Цитирай

Има. Крайна рядкост са и хората даже се чудят какви са тия телефони с такъв сериен номер, но има.
И явно някои са от САЩ , T-Mobile, защото забележете ,че не е като нашите H815, а е H811.
Но има и с H815.

[Изображение: 242427499_7_644x461_lg-g4-single-sim-.jpg]

[Изображение: 13835989_1390638067630293_818548579_o.jp...1486990814]
Цитирай

Ха. Интересно. Наистина не знаех, че има. Да ме извини колегата за заблудата.

Sent from my LG-H815 using Tapatalk

Samsung Galaxy S23 Ultra & Realme GT2 & LG Wing
Цитирай

Изтегли си от магазина програмата LG phone from и виж коя е датата на призводство.
Ако е след февруари 2016, би трябвало да е от 'новите' бройки.

Sent from my LG-H815 using Tapatalk

LG G4
Цитирай

(2017-02-13, 15:07:50)greensmoke7777 написа:  Има. Крайна рядкост са и хората даже се чудят какви са тия телефони с такъв сериен номер, но има.

В крайна сметка при проверка на имея от снимката излиза номер 506. Същата работа е и с имей с номер 406... Ето: https://imeidata.net/warranty/lg?imei=359803060654104
Цитирай

Става въпрос за това (виж снимката) . Дали е от дефектните.


Прикачени файлове Миниатюри
   
Цитирай

506 номер. Моя беше такъв и замина и платка и дисплей... Поне гаранцията оправи всичко. Втория път с дисплея смениха и всички останали частни. Само кожата и капака на камерата с бутоните не са сменили... Та, да, от дефектните е.

Tapatalk with LG G4
Цитирай

Да. Започва с 506 серийния номер.

Изпратено от моят GT-I9301I с помощта на Tapatalk

Samsung Galaxy S23 Ultra & Realme GT2 & LG Wing
Цитирай

Днес и моят телефон умря, закупен от оранжевите през Септември 2015 г. и със сериен номер, започващ с 506. Дисплеят също беше почнал да розовее от двете страни на сив фон, след малко човъркане. Понеделник ще го нося в офиса им, понеже е на изплащане.

LG G2 32 GB  LG G4 SAMSUNG GALAXY S8, MI 9 6/64
Цитирай

На мен първо ми смениха платката, като им снимах проблема с дисплея чак тогава смениха и него. Все пак ще ти сменят всичко и ще се радваш на нов телефон. Smile
Да видим Г6 как ще се справи и към края на годината като изтече гаранцията на Г4 може да се прехвърля на него, но да видим има ли особен смисъл.
Цитирай

Дано ги сменят наведнъж, иначе и аз ще направя като теб, ще го снимам като загрее и им го давам отново за смяна на дисплея.

LG G2 32 GB  LG G4 SAMSUNG GALAXY S8, MI 9 6/64
Цитирай

Най си личи на сив фон.

Tapatalk with LG G4
Цитирай




Потребители разглеждащи темата: 1 гост(и)