Оценете темата:
  • 0 гласа - средно 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

lg g4 не се включва

Прати им друга снимка от нета на изгорял диспей и кажи, че е твоя.
Направо да сменят и него.


Sent from my LG-H815 using Tapatalk

LG G4
Цитирай
Аксесоари

Щото сега не може да си види. С изгоряла платка стига до логото при включване и до там. Ако не влез в нета и намери снимка с дефекта и я свали и я прати на служителя във Виваком. Той ще я качи в системата и в сервиза ще видят за какво става въпрос.

Tapatalk with LG G4
Цитирай

Влачи, това е от моя. В мтел мина номера с тази снимка.    

Sent from my D2303 using Tapatalk

Siemens M55>>Nokia 3250 Symbian v9.1>>Nokia E51 Symbian v9.2>>hTC Wildfire - CyanogenMod V7.1.0.1 Android 2.3.7 or Stock ROM Android 2.2.1>>hTC E\/O + root + 3D Stock ROM>> 
LG G2 + CloudyG3 2.2 + Dorimanx 9.9 >> LG G4 >> Moto X4 >> Samsung Galaxy S10
Цитирай

Благодаря колега, ще пробвам с твоята снимка, да видим дали ще мине номера?

LG G2 32 GB  LG G4 SAMSUNG GALAXY S8, MI 9 6/64
Цитирай

Моя G4 със сериен номер 509 умря преди 2-3 седмици. Свързах се директно с most, оставих го и на следващия ден бяха сменили платката, въпреки че беше с отключен bootloader. Та идеята ми е, че може да се свързвате директно с тях(LG ме препратиха към тях, това им е оторизирания сервиз), няма нужда да минавате през оператор и да доказвате каквото и да е пред тях. (моя не е от оператор между другото)

Huawei P10
Цитирай

По горе съм описал случката с мен. Дадох телефона в представителство на Мост във Видин и ми ги върнаха след една седмица с констатация, че няма проблем. От Виваком ми го пратиха в K&K.

Tapatalk with LG G4
Цитирай

Моя е на изплащане и ако не се лъжа, задължително трябва да го дам на "оранжевите"

LG G2 32 GB  LG G4 SAMSUNG GALAXY S8, MI 9 6/64
Цитирай

Моя на 6-ти януари ми умря в ръцете . Първата му платка беше с 506 , втората вече нямам спомен. Беше закупен от техномаркет ,но от K&K нямали части и ми върнаха парите по фактура. eksoldier ,това може и при теб да се случи.

Note 10+
Цитирай

До сега не бях срещал информация. Трябваше поне номера на втората платка да запомниш.

Tapatalk with LG G4
Цитирай

(2017-02-24, 22:07:58)eksoldier написа:  Трябваше поне номера на втората платка да запомниш.

Трябва да проверя протокола от сервиза и по IMEI на втората платка ще ти кажа и номера,но това ще стане най-рано утре следобяд.

Note 10+
Цитирай

Ок. Няма проблем. Това е важна информация. До сега не се беше чувало втора платка да гори, поне аз не съм.
Леле... Сега като се поразтърсих... В xda един се оплаква, че е минал през 508, 604, 607 и 609. Аз съм с 607... Продадох Асус Макс, за да си взема по малък резервен телефон, а още не съм си избрал, явно ще трябва да побързам... Ето и точния цитат:
[Изображение: 0a248b2fb4bf6625691636555c59a1e6.jpg]

Tapatalk with LG G4
Цитирай

Аз това се замислям понякога дали проблема в новите платки  е отстранен, или просто слагат същите с нов сериен номер и чакаме година/ година и половина да се случи същото нещо.

Samsung Galaxy S3 --> HTC One X
Цитирай

(2017-02-24, 22:36:58)eksoldier написа:  Ок. Няма проблем. Това е важна информация. До сега не се беше чувало втора платка да гори, поне аз не съм.
Леле... Сега като се поразтърсих... В xda един се оплаква, че е минал през 508, 604, 607 и 609. Аз съм с 607... Продадох Асус Макс, за да си взема по малък резервен телефон, а още не съм си избрал, явно ще трябва да побързам... Ето и точния цитат:


Tapatalk with LG G4

Да де но става въпрос за "един" който не се знае как точно си ползва телефона и дали проблема е въпросния бутлуп ... Принципно се проявява поне след 6 месеца ползване а тук серийните номера са през 2-3 месеца ... Докато му го сменят и вече е в бокса ... намирисва ми.
Цитирай

Абе мирише, не мирише, в xda има доволно народ, който е с по два пъти умрял телефон...

Tapatalk with LG G4
Цитирай

Доволно народ? 18 мнения от които повечето не докладват изгоряло дъно ... Това за мащаба на xda ... Другите теми не съм ги гледал а и не ми трябва ... Не мога да го мисля ... имам живот да живея, през който телефонЯ смятам да ми служи, а не аз на него ... Като умре ремонт или нов ... до тогава ще му се кефя на макс.
Цитирай

Никой не е казал, че няма да му се кефя, а че трябва задължително да имам резервен телефон. Факт е, че има изгорели платки за втори път. Ако се стигне до трети сервиз вероятно ще се разделим. Все пак гаранцията ми е до края на годината.

Tapatalk with LG G4
Цитирай

@eksoldier, сега погледан протоколите от сервиза. Първия мъртвец с номер 506 ,замина на майстор на 13.01.2016. Втория с номер 512 ,умря на 06.01.2017 и на 02.02.2017 ми върнаха парите.

Note 10+
Цитирай

Ясно. Все пак е бил отново пета серия. Дано нямаме проблем другите...
Цитирай

Аз съм с 512 на година и един месец почти. Молете се за мен Smile
Цитирай

Хахаха, нека силата на SD 808 бъде с теб. Big Grin

Tapatalk with LG G4
Цитирай

То да се чудиш за какво да се молим- да изгори преди края на гаранцията или да не се разваля скоро. Моя не помня с кой номер беше, ама е произведен месец Май 2015. Няма проблем за сега, ама Декември гаранцията изтича. Следгаранционно цените за платка или дисплей как ли ще са , че и бая скъпи кейсчета накупих.

LG G4 Leather/Kingston microSDXC UHS-I U3 90R/80W 64GB
Цитирай

Аз си поръчах преди малко Асус Макс 3 за резерва. С тези внезапни изключвания не ми се рискува да остана без апарат. Моя вече мина 6 месеца от както е сменена платката. Във всеки случай при цени по над 200 лв. за платка и дисплей ще изкарам с телефона максимално до края на гаранцията. Все пак ако не се изключи до тогава може да му дам шанс защото наистина ми харесва.

Tapatalk with LG G4
Цитирай

(2017-02-25, 16:03:43)hitman0013 написа:  Моя не помня с кой номер беше, ама е произведен месец Май 2015.
505 е колегa.


Samsung Galaxy A54 5G и LG V20/G8s
Цитирай

(2017-02-24, 16:47:05)PRANDELINHO написа:  Днес и моят телефон умря, закупен от оранжевите  през Септември 2015 г. и със сериен номер, започващ с 506. Дисплеят също беше почнал да розовее от двете страни на сив фон, след малко човъркане. Понеделник ще го нося в офиса им, понеже е на изплащане.

Днес занесох телефона в офиса на "оранжевите" и докато служителката попълваше протокола за сервиза, го включи към техния лаптоп и излезна иконката на батерията, че се зарежда, а освен това индикатора показваше 0%. (В Петък на 24.02. когато се появи проблема батерията беше на 49%. Тогава даже оставих телефона да се зарежда в колата за 1 час и после пробвах да го включа, но не се включи. Същата вечер пак пробвах много пъти, даже пробвах с вадене набатерията, но нищо не се случваше. В Събота сутринта пак пробвах, като го включих към зарядното, но пак нищо, даже и до логото не стигаше и от тогава не съм го пипал )И днес докато описвахме проблема с дисплея със служителката и както си беше включен към лаптопа, телефона тръгна да се включва, но стигна до логото и се изключи. След минута-две пак тръгна да се включва и пак стигна до логото и се изключи. Взех телефона натиснах бутона за включване, но пак същата работа и го оставих до лаптопа. И вече накрая когато оформихме доументите за сервиза се случи чудото: телефона изгря, включи се. 
Аз даже исках да си го взема обратно, но служителката ми каза, че тъй и тъй сме оформили протокола, поне да видят дисплея. И сега ще чакам  видя какво ще направят

LG G2 32 GB  LG G4 SAMSUNG GALAXY S8, MI 9 6/64
Цитирай

Това чудо ще да е било еднократно.
Даже не е трябвало да го мъчите.
Сега в сервиза ще го включат веднъж и ще напишат нещо от рода на "след направени тестове не е открит проблем".
И след два дни пак ще повторите процедурата.
Дано да имаш късмет и да не съм прав. Smile

Sent from my LG-H815 using Tapatalk

LG G4
Цитирай




Потребители разглеждащи темата: 1 гост(и)