Оценете темата:
  • 0 гласа - средно 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

lg g4 не се включва
#26

Мда, и аз така казвам! В крайна сметка гаранцията е за това, още повече ЛГ официално са признали за проблема. Все пак е кофти да даваш нов телефон в сервиз и да чакаш, но...
Цитирай
Аксесоари
#27

Съгласен с tda. Не съм дал една шапка пари, че да му изключвам вибрацията и да му слугувам. Затова и дадох повече пари и го взех от Техномаркет, за да имам гаранция към оторизирания сервиз. И между другото и там е застояла стоката - май месец е произведен моя, купен края на ноември.
Цитирай
#28

Нали за това сме дали пари!? Да имаме и гаранция. Именно за това сме купили телефоните от оператор и големи вериги за да имаме гаранция. Ползвайте апаратите и ако има нещо ще ползваме и гаранцията. На Г3 сменяха дисплея с рамката, заради пукнатините по пластмасовата рамка и тук ще сменят компоненти ако се наложи още повече, че са гомпризнали за хардуерен дефект. При това дисплея с рамката струва не малко пари-почти половината от цената на устройството. Smile


Most people respect the badge. Everyone respects the gun.
Цитирай
#29

На 30 декември ми замениха старата G2 с G4 . Щестието ми не беше дълго. Малко след като го взех видях вертикално разделяне на екрана ,дори на моменти не искаше да се събуди телефона. За това иде реч: Vertical split screen
Дйде момент в който телефона не искаше да се събуди въобще и се наложи да го върна за ремонт. За щастие ремонта отне една седмица. В протокала пишеше ,че са подменили всичко без задния капак и батерията.Това е разликата между стария и новия:  https://www.flickr.com/photos/138844529@...res/m18GMo

Note 10+
Цитирай
#30

Ха, моите данни са същите като старата ти бройка. Big Grin
Цитирай
#31

Моя също го купих Декември, а е произведен Юни, а беше последния във Вивата.И аз съм на мнение, че затова имаме гаранция да си ползваме телефоните с пълна сила Smile
Цитирай
#32

Моят опис с LG до сега е:
През 2013 си взех върхов техен модел 3Д телевизор - след 3 месеца се пусна един ред на матрицата и поради това ми смениха телевизора с нов.
2014 г. си взех LG G2 - след 6 месеца се появи жълто петно;
През декември на 2014г.  си взех LG G3 - след 5 месеца се появи жълто петно на дисплея;
През 2015 г. си взех Лаптоп Asus G551JM и след 6 месеца се появи на матрицата бяло петно, матрицата е на LG в сервиза на Most Coputers за 3 дни ми смениха матрицата с нова и то при призната гаранция за което им благодаря.
Та в общи линии какво повече мога да спомена за качеството на LG, аз лично за напред ще бягам като дявол от тамян от тях. Много жалко, че с такива дефекти опорочават иначе добрите продукти които пускат на пазара. В този ред на мисли те и при трите си последователни влагмана G2, G3, G4 имат недопустими хардуерни проблеми, което за мен е недопустимо.
Цитирай
#33

Offtopic
ivanov_km 
- А моят опис за теб е че си голям карък.  Big Grin

Sony Xperia 1 II, black
Цитирай
#34

Е той какво е виновен човекът, че е попаднал на дефектни бройки. Важното е гаранционно обслужване да има, без заяждане от страна на сервиза!
Цитирай
#35

@ivanov_km, за съжаление така се е получило при теб и си прав, и аз да бях щях да се откажа при това положение от LG. Но при мен е е точно обратното. От 2010 год. насам имам LG Optimus One, LG Optimus Black, LG Optimus 4X, LG Optimus L5, LG G Pad 8.3 и LG G3. Всичките в момента са вкъщи и се ползват, само Optimus One го зарязах преди 3-4 месеца, че вече е почти 6 годишен, батерията не му държи и отказа back бутона. Нито един не е ходил в сервиз. Телевизора ми е LG на 4 год. с 5 год. гаранция от Технополис - все още не е бил в сервиз. Пералнята ми е LG на 1.5 год. също не е била в сервиз. Преди това беше INDEZID и за 2 месеца 2 пъти и изгоря програматора. На четвъртата год. отново изгоря и си купих LG. Преди 2010 год. имах телефон LG GD Pop 510 май беше, който също го ползвах доста време. После го дадох на жената, тя го изтърва във вода, работи още към 1 год. и започна да му отказва дисплея. На LG единствено DVD записвачка ми се е разваляла, и не само на мен, за това ги отбягвам.


Samsung Galaxy A54 5G и LG V20/G8s
Цитирай
#36

Offtopic 
аз имам 3 Тв Лг, 2 ДВД, 2 тел. и 1 таблет(като до сега не съм имал ядове...) и си мислех че съм луд фен на марката....ама Въргала ме бие поточки от всякъде.... Smile

LG G2 16 GB Whit, Android 4.4.2 + OTG Kingston 16GB >> LG G Flex 2, 32GB/3GB RAM, Blak/Titan/,Andrid 5.1.1.PR + 64 GB SanDisk Extreme® microSDXC™ UHS-I U3 Card >> LG G Pad 8.3 Black, Android 4.4.2.
Цитирай
#37

(2016-01-27, 09:20:44)boXeer написа:  На 30 декември ми замениха старата G2 с G4 . Щестието ми не беше дълго. Малко след като го взех видях вертикално разделяне на екрана ,дори на моменти не искаше да се събуди телефона. За това иде реч: Vertical split screen
Дйде момент в който телефона не искаше да се събуди въобще и се наложи да го върна за ремонт. За щастие ремонта отне една седмица. В протокала пишеше ,че са подменили всичко без задния капак и батерията.Това е разликата между стария и новия:  https://www.flickr.com/photos/138844529@...res/m18GMo

И аз се сблъсках със същия проблем, само дето при мен едната част на екрана оставаше черна  Smile От една седмица е на сервиз, дано го върнат по-бързо. 
п.п. Телефона е от Мтел и беше на малко повече от месец като почна да прави тези магарии и миналата събота просто отказа да запали
Цитирай
#38

Здравейте колеги,някой да си има на идея от къде да си купя платка понеже моята даде фира а гаранционно ми отказаха понеже има следи от изтърване.

SGS 1, SGS 3, SGS 5, LG G4,iphone 7,SGS7 edge
Note 8 GOLD
Цитирай
#39

Ти им покажи, че това е официално признат проблем от ЛГ и да не се правят на отворени.
Цитирай
#40

(2016-02-17, 15:12:07)kkostov75 написа:  Здравейте колеги,някой да си има на идея от къде да си купя платка понеже моята даде фира а гаранционно ми отказаха понеже има следи от изтърване.

Обади се на съпорта на ЛГ България и говори с тях. Разкажи им защо са ти отказали гаранция.


Most people respect the badge. Everyone respects the gun.
Цитирай
#41

(2016-02-17, 15:12:07)kkostov75 написа:  Здравейте колеги,някой да си има на идея от къде да си купя платка понеже моята даде фира а гаранционно ми отказаха понеже има следи от изтърване.

Обади се на съпорта на ЛГ България и говори с тях. Разкажи им защо са ти отказали гаранция. Дано ти съдействат адекватно.


Most people respect the badge. Everyone respects the gun.
Цитирай
#42

Направих го вече.Върнаха ми отговор,че проблемът е в дисплея(пукнат в едното ъгълче).Предложиха ми смяна-съгласих се.

SGS 1, SGS 3, SGS 5, LG G4,iphone 7,SGS7 edge
Note 8 GOLD
Цитирай
#43

Телефона ми работи безупречно вече 8 месеца без спонтанни рестарти и забивания - според вас има ли шанс да получа bootloop? Те ли са предвестник на bootloop-а?

Galaxy S10
Цитирай
#44

Според мен го давай по-спокойно, че да не ти стане нещо от притеснение! Врачки във форума няма, за разлика от гаранцията ти на телефона.
Да не ми се разсърдиш, ама как някой със сигурност да определи това!?! И си дръж снимките на карта памет.

LG G4 Leather/Kingston microSDXC UHS-I U3 90R/80W 64GB
Цитирай
#45

Здравейте
И аз го отнесох с куц модел Big Grin 
Както си седеше на масата, изписука, че съм получил съобщение и влезе в Boot-loop.  Имам го от 3 седмици втора употреба.
Естествено чак тогава разбрах за фабрияният дефект, а уж изчетох толкова за модела преди да го избера...
Единствено се притеснявам, че е закупен и гаранцията е към някакъв съмнителен телефонен магазин във Варна - Mobilgeim (Мобилджейм). Надявам се да не са мошенници. Някой има ли някакви наблюдения от тях?


П.П. Днес ми отговориха, че проблема бил софтуерен и щели да го префлашнат.
Аз, обаче, имам едно наум, че може и да си е фабричният дефект.
Съществува ли метод, по който да установиш дали конкретен апарат е от партидата с дефекта?
Цитирай
#46

Спокойно и моят убавец го порази изгорялата платка,а от септември досега съм нямал никакви ядове....точно тръгвам да отварям съобщение и като се почна...а,не е изпускан нито е удрян,доста го пазих,та просто си е до бройка явно...оставих го днес да го оправят и ще видим,какво ще кажат Smile)
Цитирай
#47

Колеги температура от 35,36 грауса нормална ле е при браузване на телефона... Притеснява ме че по надолу в графиката повечето процеси са около 45-50 градуса, а като основна температура го дава 36 градуса...А ако температурата се покачи да 40, то тези надолу (sensor...) могат да достигнат до 56-60 градуса. Питам защото из интернет пишат че от топлината заминава процесорът и от там се получава бутлупа...

[Изображение: d2cb1a05403ee953970a02cb81564700.jpg]

Sent from my LG-H815 using Tapatalk

Galaxy S10
Цитирай
#48

Колеги здравейте!
Днеска докато браузвах в интернет телефона ми се изключи и след това се почви логото на LG и си остана така. Явно моят телефон също е от "грешната" партида. Устройството е закупено от Мтел преди 11 месеца. Искам да попитам дали някой от вас знае, дали гаранцията на телефона е международна, понеже в момента съм в Германия и ще се връщам в България най-рано в началото на Август? И още нещо - някой знае ли как се отнася фирмата сервиз сключила договор с мобилният ми оператор, дали са коректни или правят проблеми от сорта на "телефона е изтърван, заливан и т.н." ?
Благодаря предварително за отговорите!
Поздрави!
Цитирай
#49

Здравейте, добавете ме и мен към групата на умрелите LG-та Smile
Както си браузвах из нета усетих загряване в горния десен ъйъл и изгасна...
Направих няколко опита за включване се наложи да го закарам в сервиз, след едноседмичен престой там и съмнение в батерията се оказа главна платка!
Телефона е закупен втора употреба от магазин който вече не съществува и няма гаранция!
От къде мога да намеря главна платка?

Котките си имат поверие - ако негър им пресече пътя...

Цитирай
#50

Официалния сервиз на ЛГ - Мост. Жалко, че няма гаранция, от ЛГ признаха за този проблем и сменят платката без проблеми... Нямам идея каква ще е цената за ремонта.
Цитирай




Потребители разглеждащи темата: 2 гост(и)