Оценете темата:
  • 0 гласа - средно 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

lg g4 не се включва

Еее това е супер! Гледай само на бял фон дисплея на Самсунга дали не розовее.

Tapatalk
Цитирай
Аксесоари

Аз моето LG G4 го купих от RV Mobile. Като се скапа тотално камерата (и не само тя) оня ден, което явно означава ново дъно, бях допълнително разочарован като разбрах, че тези ЕрВи Мобайл са фалирали. МОСТ не искат директно на тях да изпратя телефона, а на магазина, от който съм го купил и от там да им го препратят за ремонт. Това разбирате няма как да стане. Тогава потърсих К и К сервиз. И те са си сменили името на Стръчко Сервиз Smile Аве, нямам думи. Та те казаха, да им пращам директно телефона с гаранционната карта и документ за покупка. Вчера го пратих и днес е при тях. Да видим до къде ще го докарат. Само се моля да няма забавяне повече от 30 дни и да го оправят, защото и да имам право и да искам нов или замяна, няма как да го получа от фалирала фирма. А в пазарувай.бг бяха със статут на лоялен търговец и държаха супер ниски цени, с реален физически адрес и много доволни кленти. Дано няма други колеги купили си телефона от RV Mobile.


Huawei Mate 20 Pro Midnight blue & Twilight®
Цитирай

Здравейте колеги!От днес вече мога да се похваля!От Виваком най сетне ми смениха телефона и ми дадоха Samsung Galaxy s7 edge!Бяха обещали да се обадят но така и не се обадиха затова аз отидох пак да ги притеснявам и най сетне се увенчах с успех!Прехвърлиха ми гаранцията от LG G4 на Sasung-a и доплатих още 70 лв.За сега всичко си е ок.Не се отказвайте и търсете начини дори ако трябва пишете на комисията за защита на потребителите и вярвам че ще имате успех!!Пожелавам на всички късмет!!

Motorola Moto G 2014 - KitKat 4.4.4
LG G3 Dual sim 3 GB RAM 32 GB ROM KitKat 4.4.2
LG G4 3 GB RAM 32 GB ROM Android Marshmallow 6.0.1
Samsung Galaxy S7 edge 4 GB RAM 32 GB ROM Android 7.0
Цитирай

Гаранцията остава същата, а не за нови две години, така ли?

Tapatalk
Цитирай

Да,да остава си старата гаранция от старият телефон но и това си е нещо.Важното е че може да смениш телефона с друг модел а не да си останеш пак с LG G4!!

Motorola Moto G 2014 - KitKat 4.4.4
LG G3 Dual sim 3 GB RAM 32 GB ROM KitKat 4.4.2
LG G4 3 GB RAM 32 GB ROM Android Marshmallow 6.0.1
Samsung Galaxy S7 edge 4 GB RAM 32 GB ROM Android 7.0
Цитирай

Моят също е към Виваком. Като гледам как се развиват неща ще ходи пак на ремонт. Дано са изчерпали всички части. Искам и аз смяна с еджа. Big Grin

Tapatalk
Цитирай

Дано да се скапи докато е в гаранция и да ти го сменят но искат всичко и фактура и касов бон макар че става само и с фактурата защото всичко е записано в мрежата им ама се правят на ударени и нарочно те мотат за да те прецакат сякаш ги дават от джоба си.Значи аз моя го използвах главно за нет,фейса и страшно много филми дори бих казал че поне 6 - 7 часа гледах филми на него!Ако го ползвате само като телефон скоро няма да се скапи!!

Motorola Moto G 2014 - KitKat 4.4.4
LG G3 Dual sim 3 GB RAM 32 GB ROM KitKat 4.4.2
LG G4 3 GB RAM 32 GB ROM Android Marshmallow 6.0.1
Samsung Galaxy S7 edge 4 GB RAM 32 GB ROM Android 7.0
Цитирай

Да. Преди да се скапе платката джитках nfs повечко. Всъщност тва е единствената игра която цъках. От както смениха дъното не съм се занимавал с игри, но май ще трябва да почна... Както казах и на един приятел явно телефонът гори при натоварено ползване. На жена му Г4 с номер 505 не е мръднала вече две години, но едва ли тя е хард потребител като повечето от нас... Big Grin
Иначе пазя всички документи.

Tapatalk
Цитирай

При мен снощи умря телефона. Работи няколко секунди, забива и нищо не мога да направя. Вадя батерията, включвам и само до логото, след няколко опита се включва отново за няколко секунди и спира. Дадох го днес да го правят, но кога, ще е готов никаква идея. Другият месец минавам на P10 ! Успях да го пробвам днес в ръка и е наистина супер. Малко по-малък е от нашият и стои по-удобно в ръката, а камерата е още по-добра поне лично за мен особено в Porter mode !
Цитирай

При половин час браузване на 30% яркост вдига на 40 градуса забива и се рестартира... Скоро май ще има пак умряла платка. И тва при едно обикновено браузване. А като дойдат големите жеги... [Изображение: 490a3fcf2a1ce6dbe8f91d9bf213764b.jpg]

Tapatalk
Цитирай

Може и батерията да е за смяна вече.

Изпратено от моят GT-I9301I с помощта на Tapatalk

Samsung Galaxy S23 Ultra & Realme GT2 & LG Wing
Цитирай

До сега единствената батерия която съм сменял е на Нокиа n95 8gb и то след 10 години...
Телефонът си загряваше така и миналото лято. Просто споделих ситуация предвид предстоящите жеги...

Tapatalk
Цитирай

Ще хвърля кърпата скоро. Моя загряваше доста преди да се спомине.

Блъскаме:LG G4, LG G2, Asus ZenFone 5, LG G Pad v500, Samsung i9300, Sony Xperia L, Sony Xperia Neo, LG Optimus P500, Samsung i7500 и една купчина MTK китайци.
Цитирай

Той моя си е под постоянно товарене като цяло. Big Grin Просто сега дойдоха и жегите... Но ако замине след сервиз го продавам...

Tapatalk
Цитирай

Тука имаме едно G4,изглежда получи Bootloop ефекта.Интересното е,че не се рестартира на логото,а само седи на логото LG при стартиране.Флашнах го чрез LGUP,флашна си се нормално,обаче седи на логото и това е.Хард ресет-пак седи на логото.Дали е заминал тотално или има шанс?506 е номера,ако има значение.

Galaxy S10+ Prism Black
Huawei Watch GT2 Pro
Цитирай

Заминал е със сигурност.

Tapatalk
Цитирай

Платка е на 100%

Sent from my SM-G935F using Tapatalk

Samsung Galaxy S23 Ultra & Realme GT2 & LG Wing
Цитирай

Е как да даде човека после пак 1к лева за лЪжЪ... Big Grin..отива в кофата телефона..Мерси за отговорите. Smile

Galaxy S10+ Prism Black
Huawei Watch GT2 Pro
Цитирай

Ако можете да си сменяте телефона с друг не се чудете а действайте.След като приключих със LG останах приятно изненадан от новата ми придобивка Samsung Galaxy S7 edge !Преди ми се налагаше постоянно да зареждам батерията на LG-то защото работата ми е такава че имам време да гледам много филми и да вися във фейса а сега се прибирам в къщи без да съм го зареждал с 30-40% батерия която на edge е 3600mAh но не само тя а и новият осем ядрен процесор които е по икономичен помага много за това.Просто Samsung са една класа по напред от LG и има защо техните апарати да са по скъпи!!Успех на всички!!

Motorola Moto G 2014 - KitKat 4.4.4
LG G3 Dual sim 3 GB RAM 32 GB ROM KitKat 4.4.2
LG G4 3 GB RAM 32 GB ROM Android Marshmallow 6.0.1
Samsung Galaxy S7 edge 4 GB RAM 32 GB ROM Android 7.0
Цитирай

Последно мнение тук, преди да затворя страницата LG G4
Онзи ден телефонът ми пристигна от Сръчко сервиз (бивш К и К сервиз). 20 дни престоя там. Сменена дънна платка, както се и очакваше. В гаранционната карта при закупуването на апарата не бяха отразили нищо от Сръчко, но вътре в кутията имаше друга цветна карта книжка, съдейки по доста неща явно оригинална от LG България, в която бяха отразили смяната и новия IMEI. Нов фабричен номер нямаше посочен, така че не мога да се ориентирам от коя серия е новото дъно.
Веднага пуснах обява и продадох телефона на атрактивна цена и приключих с LG G4.
Успех на упоритите, които още са с него и до нови срещи в другите раздели на форума! Smile


Huawei Mate 20 Pro Midnight blue & Twilight®
Цитирай

Здравейте,

Още един в черния списък с "невключващи се" - LG G4 Н818N (Dual SIM).
Случи се на 18-тия месец след закупуването, т.е. имам още 6 месеца гаранция.

По-скоро се включва от време на време, след изваждане на батерията.
Вероятно след разряд на някой от по-мощните кондензатори.
Показва логото 1 или 2 пъти и изгасва отново.
Не може дори да изпълни hard reset докрай.

Върнах го за сервизиране. 
При приемането казаха, че е за смяна на платката.


Лека вечер,
Иво
Цитирай

Жалко. Моя стигне ли 40 градуса на батерията почва да забива яко. Като нищо втори път да ми изгори платката.Толкова несполучлив телефон не съм имал. Надявам се и да нямам повече, чудя се с какво да го сменя, но... Нищо интересно за съжаление.

Tapatalk
Цитирай

OfftopicТова в голяма степен обяснява факта че в Техноверигите вече, почти не се продават апарати от марката...

SM-G975F Prism Black + 64 GB SanDisk Ultra® microSDXC™ UHS-I Card 

Цитирай

(2017-06-20, 22:49:36)eksoldier написа:  Жалко. Моя стигне ли 40 градуса на батерията почва да забива яко. Като нищо втори път да ми изгори платката.Толкова несполучлив телефон не съм имал. Надявам се и да нямам повече, чудя се с какво да го сменя, но... Нищо интересно за съжаление.

Tapatalk

Здравей, eksoldier,

Имах сериозно загряване на телфона след като минах на Android 6 (OTA Update).
Телефонът започваше да грее без обяснима за мен причина.
Дори и преминаване във Flight Мode не помагаше, но само Restart.

Това е една от причните да се върна обратно на Android 5.1.
Тук загряване се получаваше доста по-рядко и то при едновремено ползване на навигация, камера и зареждане.
(но пак греенето не беше толкова силно)

Но пък може всичко това да е конкретно и само на моя телефон (дано)!

Успех,
Иво
Цитирай

Аз съм с 5.1 щото имах ядове с 6. Веднага след като ми смениха платката преинсталирах ОС. Той винаги си е загрявал. Просто зимата беше по студено. Сега лятото с жегите загрява повече и съответно забива повече. Предишното ми Леново Z2 Pro и той грееше, но нямаше забиване... Чакам си го да умре и да го пращам в сервиза за пореден път. Заради тоя телефон се наложи да си купя резервен дроид, щото всеки ден има шанс да ми издъхне в ръцете... До декември може да карам с него, след това нов, но и с тея цени от по 1300-1500 лв. се оляха. 55" ТВ струва толкова баси. Като нищо да си взема някой миналогодишен флагман с добра камера или нещо от рода на Хонор. Над 1000 лв. за телефон за мен не е приемливо, да не говоря, че и тва е много.

Tapatalk
Цитирай




Потребители разглеждащи темата: 1 гост(и)