Оценете темата:
  • 0 гласа - средно 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

lg g4 не се включва

Я си представи до тогава да има информация, че и Г6 гори... Big Grin
Цитирай
Аксесоари

Пепел ти на устата (пръстите)! Big Grin

| LG G6 Ice Platinum |
Цитирай

Хахаха. До края на гаранцията ако втори път изгори платката се съмнявам пак ЛГ да взема...

Tapatalk
Цитирай

(2017-05-18, 23:09:07)eksoldier написа:   Както казах и на един приятел явно телефонът гори при натоварено ползване. На жена му Г4 с номер 505 не е мръднала вече две години, но едва ли тя е хард потребител като повечето от нас... Big Grin
 

Натоварване или не - човек и добре да живее, рано или късно неговия LG G4 заминава към сервиза.  Big Grin
Сега чакане му е майката, но да видим какво и как ще му правят и дали в техния сервиз или ще го пращат в МОСТ.
Цитирай

То и моят общо взето цял ден си стои, от време на време играя Street Fighter II (1991 г.), щото ме връща в детството с игрите-сандъци с жетони и ръчки, ония хубави и безгрижни,сладки години, началото на 90-те. И сериозно си загрява телефончето и почва да прегаря екрана, че и даже и след като изстине ,пак има отпечатъци.
Днес си прехвърлих всичко на една флашка и скоро ще го давам за смяна на екрана.
Цитирай

Всъщност оня ден телефонът за който споменах, че още бачка е издъхнал. Big Grin Хубаво, че има още гаранция...

Tapatalk
Цитирай

Чудя се моя как е още жив, вече година и нещо яка експлоатация. Аз все още си мисля, че телефоните за бг пазара са вероятно от "специални" партиди...
Цитирай

Нейният е двусимов, не за нашия пазар... В цял свят има дефектни бройки. Всъщност май всички горят рано или късно... Въпросът е след ремонта новите платки как са...

Tapatalk
Цитирай

Уж всички горят ама има примери около мен с телефони, които трябаше безброй пъти да са умряли, а нямат нито един от познатите дефекти. Примерно едно Г3 на 3+ години, яко подгрявано, изпускано безброй пъти и няма нито жълти петна, нито пукнатини, дъно или каквото и да било.
Цитирай

Да, има изключения, но те трябва да са за дефектните телефони, не за здравите... За съжаление в момента това виждаме.

Tapatalk
Цитирай

Здравейте колеги! Реших да рискувам с G4 и понеже намерих в Ситител бройка със сериен номер 611, дали има вероятност да издържи?! Все пак изчетох целия форум и бройки с този номер имат по рядко дефект! Наясно съм, че всичко е относително, но все пак ще се радвам на малко кураж... Smile ! И ако може някой да каже има ли значение дали е двусимов H818  или и там има същите ядове?!

Sony Xperia SP, C5303 > Lenovo P70-A > Huawei Honor 8
Цитирай

И там има същите ядове. Моя е 607 и вече една година държи, обаче като загрее батерията почва да забива. Вероятно ще мре пак.

Tapatalk
Цитирай

Днес и моя замина. Купен октомври 2015 от Техном...т, много запазен, нерутван и т.н. Оставивих го в М..т сервиз.

Samsung Galaxy S10+
Samsung Galaxy Note 10.1 4.4.2
Цитирай

А някой знае ли за бройка която да си работи нормално от 2015 насам или всички 100% гърмят?!

Sony Xperia SP, C5303 > Lenovo P70-A > Huawei Honor 8
Цитирай

Моето 602 държи още без никакви проблеми. Точно тия дни се чудих дали да сменям профилактивно все пак ама няма директен заместител. Някаква фирма сменя дъна за по 200лв между другото...
Цитирай

А знае ли се коя е тая фирма?
Цитирай

(2017-07-26, 17:35:12)AvB написа:  А някой знае ли за бройка която да си работи нормално от 2015 насам или всички 100% гърмят?!

Ми моя е произведен месец Май 2015 и си е жив още. Игри не цъкам.
Купен е Декември 2015. Пак се повтарям- не знам дали искам да умре още в гаранция или да си живее с тая платка (506 ако не бъркам) 
Телефона ми е много удобен и не чувствам нужда от по-нов и модерен поне още година или две.

LG G4 Leather/Kingston microSDXC UHS-I U3 90R/80W 64GB
Цитирай

Е значи има някаква светлина в тунела... Дано само не се окаже влака!!! Като чета колко масов е проблема с платките то директно трябваше да си изтеглят партидите от LG, ама явно в наши дни реномето и доброто име за нищо го нямат, иначе луди пари за реклама харчат. Бях се отчаял , че всяка една бройка е пътник, но дано са си живи и здрави и ние покрай тях!

Sony Xperia SP, C5303 > Lenovo P70-A > Huawei Honor 8
Цитирай

Моята Г4 с 506 платка също купена декември 2015 с интензивно ползване умря юли 2016... Сега една година по късно телефонът ми забивя яко при 40 и повече градуса на батерията. Надявам се да умре преди гаранцията да свърши, за да го ползвам спокойно още поне година, че за сега не ми харесва нищо ново. Освн това и сменения дисплей има малък дефект в горния десен ъгъл...

Tapatalk
Цитирай

(2017-07-26, 11:08:46)AvB написа:  Здравейте колеги! Реших да рискувам с G4 и понеже намерих в Ситител бройка със сериен номер 611, дали има вероятност да издържи?! Все пак изчетох целия форум и бройки с този номер имат по рядко дефект! Наясно съм, че всичко е относително, но все пак ще се радвам на малко кураж... Smile ! И ако може някой да каже има ли значение дали е двусимов H818  или и там има същите ядове?!

Година и половина ползвам моя (512 му е серийния номер). Доста често цъкам игри и засега няма проблеми дори и с дисплея. Така че явно има голяма доза късмет.

ПП: Имам още един за резерва който в гаранция, ако те интересува пиши на лични.
Цитирай

Не искам да ви отчайвам но всички който започват с 5 и 6 ще умрат някога. Въпроса е само кога Smile

Блъскаме:LG G4, LG G2, Asus ZenFone 5, LG G Pad v500, Samsung i9300, Sony Xperia L, Sony Xperia Neo, LG Optimus P500, Samsung i7500 и една купчина MTK китайци.
Цитирай

2 години изкара ли грам не ме интересува после и без това ще е време за смяна Smile Тия които са купили телефони със 6 и нагоре вероятно са хванали и много добра цена.
Цитирай

Абе то явно всички са еднакво дефектни. Въпрос на натоварване...

Tapatalk
Цитирай

Еми да напишат в упътването да не го товариш! Даваш пари за флагман, пък мойто Леново за 300 лв му вземам акъла от игри и то якички (Asphalt, MK X) и вече почти две години не е мръднало ! Наистина не ми се иска да вярвам, че на 100% всички ще са фира!

Sony Xperia SP, C5303 > Lenovo P70-A > Huawei Honor 8
Цитирай

Моя се ползва много сериозно, пълен е до горе, има безброй паралелни процеси на заден фон и се играе от време на време, бил е и навигация. Засега като нов...
Цитирай




Потребители разглеждащи темата: 1 гост(и)