Оценете темата:
  • 0 гласа - средно 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

lg g4 не се включва

(2017-07-27, 11:32:30)AvB написа:  Еми да напишат в упътването да не го товариш! Даваш пари за флагман, пък мойто Леново за 300 лв му вземам акъла от игри и то якички (Asphalt, MK X) и вече почти две години не е мръднало ! Наистина не ми се иска да вярвам, че на 100% всички ще са фира!

Не искам да ти скапвам ентусиазма от покупката ти, но ако случайно се загледаш от почти пълната липса на модели от визираната марка по Техноверигите и в частност магазините на мобилните оператори, можеш да си отговориш на много въпроси...

SM-G975F Prism Black + 64 GB SanDisk Ultra® microSDXC™ UHS-I Card 

Цитирай
Аксесоари

ЛГ още миналата година обявиха че се оттеглят от нашия, а и не само регион... Явно не сме интересни, докато в Щатите били много вървежни.

Tapatalk
Цитирай

Еми така е... В другите форуми пълно с раздели от сорта "да преброим собствениците на еди кой си модел", а тук се броят собствениците на изпържени платки и партидни номера Smile !

Sony Xperia SP, C5303 > Lenovo P70-A > Huawei Honor 8
Цитирай

(2017-07-27, 18:14:21)batproho написа:  Не искам да ти скапвам ентусиазма от покупката ти, но ако случайно се загледаш от почти пълната липса на модели от визираната марка по Техноверигите и в частност магазините на мобилните оператори, можеш да си отговориш на много въпроси...
Обаче как ме светна само! Аз търсих по технотата, нямаше един телефон lg. G4 като търсих някъде началото на 2016-та щях да взимам за брат ми ми го извадиха във vivacom, но пък той се отказа, но аз му се бях изсилил също и вероятно ако го бях взел, щях да съм един от щастливците Big Grin

Изпратено от моят SM-G950F с помощта на Tapatalk
Цитирай

Днес към 10 ми се обадиха от М..т, че телефона ми е готов. Много ме изненадаха с тази бързина, сменено дъно с номер 707. На пръв поглед всичко е наред.

Samsung Galaxy S10+
Samsung Galaxy Note 10.1 4.4.2
Цитирай

По забързали са се. Аз на g3 чаках месец и няколко дни от горе да го оправят, но чакането си струваше замениха го с нов.

Изпратено от моят SM-G950F с помощта на Tapatalk
Цитирай

Смяна на платки докато се ползва, тва е.

Tapatalk
Цитирай

Ама като има гаранция е малка разправията. Какво щеше да е ако g4 му бяха сложили snapdragon 810. Щом с този грее. Но след г4 като ми го дадоха в магазина, нито един друг телефон не ми хареса след г4 усещането да го държа особено нов. Направо ми се прищя да го взема. И после като взехме s6 не беше същото като lg g4.

Изпратено от моят SM-G950F с помощта на Tapatalk
Цитирай

Така е. За тва рискувам и ще си карам до догодина с него. Ако гори да гори до декември, че да има живот поне година още. Big Grin
Днес цял ден си играх с xiaomi note, мога да ви кажа, че на моменти е по-бърз от Г4... Дадох го на приятел и си поръчах същия за резерва.

Tapatalk
Цитирай

Ами време е да го по прегрееш в жегите и да замине ако ще заминава, че след гаранцията става кофти Big Grin Big Grin

Изпратено от моят SM-G950F с помощта на Tapatalk
Цитирай

Да миналата година цълах Асфалт от време на време. За тва на седмия месец замина... Ще почна пак. Хубавото е, че си пази историята и няма да почвам отначало. Big Grin Аз преди дс изтече гаранцията го давам в сервиза. И сега при работа и заграване забива и се рестартира. Дисплеят също има малък дефект...

Tapatalk
Цитирай

Да, може да чакаш g7, май щял да е първия с новия снапдрагон и изглежда да е добър, но време има. Аз като нищо може да се върна на lg.

То и при мен бяха такива симптомите забиване и рестарт моя замръзваше вннезапно.

Изпратено от моят SM-G950F с помощта на Tapatalk
Цитирай

Октомври 2018 мога да преподпиша и най-после да взема за мен телефон, че само за приятели отиват. До тогава искрено се надявам да нямя умрели Г6 като нашия, а ще има и достатъчно информация за предстоящия V30, въпреки, че има не малка вероятност да не стъпи официално в България и офисите на операторите както стана с V20... До сега всички са страдали от тоя дефект, за съжаление и V20, въпреки, че причина за тва сочат ползването на кабел различен от оригиналния, което е недопустимо за мен. Аз ползвам външни батерии постоянно...
Жалко за дефектите в Г4. Взех го с голям кеф заради дизайна и камерата!

Tapatalk
Цитирай

Здравейте - моя веднъж гаранционно му смениха платката,но гаранцията изтече преди два месеца и отново същата ситуация. Някой знае ли колко струва нова платка? Благодаря

SGS 1, SGS 3, SGS 5, LG G4,iphone 7,SGS7 edge
Note 8 GOLD
Цитирай

Над 200 лв.

Tapatalk
Цитирай

Сигурно ... само че ми се струва безсмислено упражнение...

SGS 1, SGS 3, SGS 5, LG G4,iphone 7,SGS7 edge
Note 8 GOLD
Цитирай

Не знам какво да ти кажа. Много тъпа работа. Колко време изкара след първата смяна? На мен декември ми изтича гаранцията...

Tapatalk
Цитирай

Година и месец -два

SGS 1, SGS 3, SGS 5, LG G4,iphone 7,SGS7 edge
Note 8 GOLD
Цитирай

Ясно. Аз вече имам година. Надявам се скоро да изгори пак, колкото и парадоксално да звучи. Big Grin Искам поне година още да ме изкара. А кой сериен номер ти е сменената платка? Пише го под батерията.

Tapatalk
Цитирай

602 и смятай,че игри на телефона не играя.Не ми се разделя с този телефон по този начин,но явно така ще стане. Писах на LG да видя каква оферта ще ми пуснат.

SGS 1, SGS 3, SGS 5, LG G4,iphone 7,SGS7 edge
Note 8 GOLD
Цитирай

Съмнява ме, че ще пуснат каквото и да било... Аз съм със 607 след смяната. Да видим кво ще стане с моя.

Tapatalk
Цитирай

Е,Аз бях до тук-400 лв (с ДДС) за платка НЯМА как да стане.Дано вие да извадете късмет.

SGS 1, SGS 3, SGS 5, LG G4,iphone 7,SGS7 edge
Note 8 GOLD
Цитирай

Ужас. Аз горял не горял октомври го давам на сервиз. Без тва като загрее се рестартира, тва е признак че платката си отива. И дисплея ми е с проблем...

Tapatalk
Цитирай

(2017-08-07, 09:56:04)kkostov75 написа:  Е,Аз бях до тук-400 лв (с ДДС) за платка НЯМА как да стане.Дано вие да извадете късмет.
 Преди няколко дена, познат си взе втора ръка, скоро отремонтиран LG G4. Дъното и екран му е сменян и струваше 280 лв. Телефончето изглежда, буквално като ново и беше още с лепенката на дисплея. 602 или 603 му беше серийния номер. Та да го ремонтираш за 400 лв си е направо безсмислено, както и сам си го преценил де.. Година, година и нещо да изкара този телефон на познатият ми, като за такива пари си е идеален. Smile

Сетих се сега и още един вариант. В XDA форума съм мярка теми за спиране на 2-те бързи ядра на процесора, които дефакто са проблемните. Потърси там и може и да успееш да го подкараш, макар и да работи по-бавно.

Motorola Defy --> Samsung Galaxy Nexus -- > LG G2 D802 --> LG G4 H815 / 4CORE Fix --> LG V30 H930
Цитирай

Безсмислено е. По-добре ако има възможност направо нов. Излагат се жестоко и с цената, и с ремонта.

Изпратено от моят SM-G950F с помощта на Tapatalk
Цитирай




Потребители разглеждащи темата: 1 гост(и)