Оценете темата:
  • 0 гласа - средно 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

lg g4 не се включва

Нов вече се намира за около 530лв!
Цитирай
Аксесоари

И толкова няма да дам след всички ядове.

Tapatalk
Цитирай

И моя умря след 1г и 6 месеца (H815 international, 505 s/n).Оставих го на сервиз в Теленор, но е с отключен бутлоудър и предполагам няма да ми сменят дънната платка.
Цитирай

Пак добре е гаранционен още... Иначе в али намерих по евтини платки, използвани. 150 лв. са, но не ми казват кои номера са. Big Grin Пишат ми, че всички са тествани и работят. Аз им отговорих, че всички серии с номера 5 и 6 умират.

Tapatalk
Цитирай

(2017-08-11, 09:53:29)cecobbb написа:  И моя умря след 1г и 6 месеца (H815 international, 505 s/n).Оставих го на сервиз в Теленор, но е с отключен бутлоудър и предполагам няма да ми сменят дънната платка.

И моя беше с отключен бутлоудър и го оправиха въпреки това. Месец преди да изтече гаранцията. Има надежда за тебе Big Grin

Блъскаме:LG G4, LG G2, Asus ZenFone 5, LG G Pad v500, Samsung i9300, Sony Xperia L, Sony Xperia Neo, LG Optimus P500, Samsung i7500 и една купчина MTK китайци.
Цитирай

(2017-08-15, 15:16:14)zigg написа:  И моя беше с отключен бутлоудър и го оправиха въпреки това. Месец преди да изтече гаранцията. Има надежда за тебе Big Grin

Да и аз извадих късмет. Пише, че са му сменили дънната платка. Другата седмица ще си го взема и ще видя какъв е СН Smile
Цитирай

(2017-08-15, 15:16:14)zigg написа:  И моя беше с отключен бутлоудър и го оправиха въпреки това. Месец преди да изтече гаранцията. Има надежда за тебе Big Grin

В момента съм малко след година и 6 месеца - сериен номер 512. Държи се, въпреки якото загряване в жегите. Ще видим дали ще изкара до началото на февруари. Между другото да попитам, къде ти смениха дъното с отключен буутлоудър?
Цитирай

(2017-08-19, 18:27:08)ivandimitrov написа:  В момента съм малко след година и 6 месеца - сериен номер 512. Държи се, въпреки якото загряване в жегите. Ще видим дали ще изкара до началото на февруари. Между другото да попитам, къде ти смениха дъното с отключен буутлоудър?

Занесох го в офис на теленор. Забравих как се казваше сервиза с който работят обаче.

Блъскаме:LG G4, LG G2, Asus ZenFone 5, LG G Pad v500, Samsung i9300, Sony Xperia L, Sony Xperia Neo, LG Optimus P500, Samsung i7500 и една купчина MTK китайци.
Цитирай

Според мен би трябвало направо в сервиза, за да се спести време.

 
Цитирай

(2017-08-11, 10:00:50)eksoldier написа:  Аз им отговорих, че всички серии с номера 5 и 6 умират.
Здрасти! Може ли да питам какво точно значи това? Моят също спря да работи. Серийния номер започва с 512... и е на малко повече от година и половина... Гаранционен е но от фирмата от която съм го закупил (rv mobile) отказват да поемат сервиза. Ще се наложи да го оправя за моя сметка. Има ли смисъл изобщо? И трябва ли да настоявам новата платка (ако изобщо е от това) да не започва с някое число или каквото и да е там?
Цитирай

Как така отказват сервиз тези мишки гаражни??? На какво основание?! Оплаквай се в КЗП! Подмяната на платка е 400 лв... Друг път от такива измислени магазини не си купувайте телефони!

Tapatalk
Цитирай

Не беше ли казал някой, че тия са фалирали? Ако е така не мога да си представя, че ще приемат гаранция.
Иначе друга фирма в olx продаваха дъна за 200лв, не мога да намяря обявата пак, но ако някой има желание да потърси.
Цитирай

Не са фалирали изобщо, ама като им видях магазина, а и сайта акъла ми не го побира как някой ще си купи телефон от тея. Смятайте и емаг с кви "доверени" партньори работи... Пълни мишкари. [Изображение: f4978eaade2a7d3d2cfea7bb2bd15a2d.jpg][Изображение: 9e6a68bc2b3ea59c4e77e004524ee186.jpg]

Tapatalk
Цитирай

Ами ако има документи тогава с комисията и така... Освен ако тия не са се покрили с ново име и фирма пък старата уж фалит.
Цитирай

(2017-08-22, 09:42:17)ba4 dido написа:  Здрасти! Може ли да питам какво точно значи това? Моят също спря да работи. Серийния номер започва с 512... и е на малко повече от година и половина... Гаранционен е но от фирмата от която съм го закупил (rv mobile) отказват да поемат сервиза. Ще се наложи да го оправя за моя сметка. Има ли смисъл изобщо? И трябва ли да настоявам новата платка (ако изобщо е от това) да не започва с някое число или каквото и да е там?

Ето сега чак виждам тук някой с моя сериен номер 512 Smile  Моят също е на малко над година и половина, но все още работи. Купувал съм го обаче от Техномаркет февруари миналата година.
Цитирай

(2017-08-22, 10:55:40)eksoldier написа:  Не са фалирали изобщо, ама като им видях магазина, а и сайта акъла ми не го побира как някой ще си купи телефон от тея. Смятайте и емаг с кви "доверени" партньори работи... Пълни мишкари. [Изображение: f4978eaade2a7d3d2cfea7bb2bd15a2d.jpg][Изображение: 9e6a68bc2b3ea59c4e77e004524ee186.jpg]

Tapatalk

От тази фирма си купих LG G3-ката декември месец 2013-та година. Като изби жълтото петно го занесох в магазина (тогава беше на бул. Васил Левски при Попа) и го приеха за ремонт. Върнаха ми го с подменен дисплей и рамка обслужен по книга без никакви възражения при това в рамките на 1 седмица. След това вече не съм ги ползвал, понеже G6-цата я купих на изплащане от М*ел.

| LG G6 Ice Platinum |
Цитирай

(2017-08-22, 09:45:37)eksoldier написа:  Как така отказват сервиз тези мишки гаражни??? На какво основание?! Оплаквай се в КЗП! Подмяната на платка е 400 лв... Друг път от такива измислени магазини не си купувайте телефони!

Tapatalk

Твърдят че LG спрели сервизна дейност. Свързах се със сервиз на LG в София и се оказа че имат представители тук и чрез тях им изпратих телефона . В селвиз на LG. Дано признаят гаранцията. Иначе не знам. Мога да отида и в комисията... Не съм сигурен какъв е проблема.. Тефона просто угасна.
Цитирай

Спрели сервизна дейност. Тия трябва да ги затворят.
Цитирай

Аз виказах, че са гаражни мишоци. Все едно казват ЛГ са фалирали и не ремонтират вече продуктите си. Егати измамниците! Не си купувайте телефони от подобни боклуци!

Tapatalk
Цитирай

При мен изкочи следния проблем след инсталация на TWRP и рестарт да вляза нестана нищо,а стига до логото и пак се рестартира постонно при опит за влизане в download mode не става нищо излиза ми само ИМЕЯ

(2017-08-23, 11:36:14)kreize написа:  При мен изкочи следния проблем след инсталация на TWRP и рестарт да вляза нестана нищо,а стига до логото и пак се рестартира постонно при опит за влизане в download mode не става нищо излиза ми само ИМЕЯ

Всичко е ОК

LG G4 H815 HUN  
Samsung S8 
Цитирай

(2017-08-22, 18:42:25)ba4 dido написа:  Твърдят че LG спрели  сервизна дейност. Свързах се със сервиз на LG в София и се оказа че имат представители тук и чрез тях им изпратих телефона .  В селвиз на  LG. Дано признаят гаранцията.  Иначе не знам.  Мога да отида и в комисията... Не съм сигурен какъв е проблема..  Тефона просто угасна.

Здравей, и аз имам подобен проблем, може ли да споделиш кой е сервиза, за да се свържа с тях?
Цитирай

(2017-08-24, 12:34:52)sicoN написа:  Здравей, и аз имам подобен проблем, може ли да споделиш кой е сервиза, за да се свържа с тях?

028730037  е номера на LG сервиза в София. Ако не си от София ще ти кажат къде имат представители. Но на мен ми отказаха гаранционен сервиз.

Мога ли да изтегля информацията от паметта на телефона по някакъв начин?
Цитирай

Нормално, като телефонът не е купен от официален дистрибутор.
Колегата го каза, но да го повторя - купувайте скъпа техника само от доказани търговци. Как можеш да налееш маса пари в някакъв гараж, дето внася незнайно откъде и какви телефони ми е непонятно.

Sent from my LG-H815 using Tapatalk
Цитирай

Вие в кой сайт си проверявате серийния номер по имея?
На мен в един ми показва ,че започва с 606 ,а в друг 703. Сега се чудя кой е правилния Smile.
Цитирай

Този който ти е написан под батерията.

Tapatalk
Цитирай




Потребители разглеждащи темата: 2 гост(и)