Оценете темата:
  • 0 гласа - средно 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

lg g4 не се включва

(2017-08-28, 09:41:08)eksoldier написа:  Този който ти е написан под батерията.

Tapatalk

Смениха ми дъното и съм с нов имей. Не съм го и взел още от сервиза Smile
Цитирай
Аксесоари

Като го вземеш ще видиш. Пише и номера. Моя от миналата година сменен е 607. Твоят трябва да е по нов.

Tapatalk
Цитирай

Да 707 , току що го взех. Този сайт http://www.imeipro.info/   ми го показа правилно
Цитирай

И моят умря днес! При повикване зелената слушалка замръзна, телефона се изключи, махнах батерията и я поставих отново. Телефона извибрира, че се пуска, но уви логото на ЛГ и след малко загасва. Ако махна сим картата и микро сд картата, телефона остава на логото ЛГ без да се изключва. И до там!
За първи път да се радвам, че нещо ми се е развалило в гаранционният срок. Платката е 505 или 506, не помня точно. Телефона нямаше симптоми на умиране-загряване, лагване и др.
Повече LG мисля да не купувам. Жалко за хубавата операционна система, не мога да се оплача от работата на телефона по никакъв начин, нито пък от камерата.

LG G4 Leather/Kingston microSDXC UHS-I U3 90R/80W 64GB
Цитирай

Както си четях една статия с Chrome и черен екран.......... Life's good в момента го гледам тоя слоган и двете големи букви LG над него как си стоят на екрана и не мърдат Smile Изкара 1 година 6 месеца и 27 дни (платка 512). Малко ме е яд, защото имам някои неща във вътрешната памет, но като се замисля повечето неща са ми на мемори картата, така че не е болка за умиране (все пак трябваше да се постарая и да си преместя нещата). Както казва колегата по-горе и моят не даваше никакви признаци на умиране. И както някой беше написал тук и аз до някъде се радвам, защото би трябвало да ми сменят платката гаранционно. Слагам си картата в резервния телефон и утре заминавам да се разправям.
Цитирай

Той ако даваше признаци щяхме да си спасяваме нещата :Smile
И да ти кажа изобщо няма да се разправяш. Видят ли модела на телефона отварят чекмеджето пускат го там и нищо не питат Smile

Sony Xperia SP С5303 -> LG G2 Black -> LG G4 Н815 Leather Edition -> SAMSUNG G950F Galaxy S8 ->iPhone X 64GB
Цитирай

Моят е с платка 604 и съм му изключил вибрацията още как го взех, като видях темата. Ако причината е както казват ЛГ слаби спойки, когато е загрял и вибрира, става лошо.
Цитирай

Той поне да звънеше силно като ноут 4, че и без вибрация да се чува на някое кръстовище.
Дано да нямат платки, че операторите да го сменят с някоя друга марка.

LG G4 Leather/Kingston microSDXC UHS-I U3 90R/80W 64GB
Цитирай

Пуснал съм на моя всичко. Да гори втори път докато е в гаранция. Big Grin

Tapatalk
Цитирай

И при мен явно се случи така, при опит за downgrade в download mode ми спираше с грешка 0х2000 занесох в сервиз и ми казаха че е хардуерен проблем.Между другото имам гаранция но телефона е с отлючен bootloader,дали ще ми признаят гаранцията.Ако откажат сиурно ще го продавам ако има заинтересувани..... Big Grin

LG G4 H815 HUN  
Samsung S8 
Цитирай

Моят отиде в теленор сервиз. Това хубаво ли е, лошо ли е?

LG G4 Leather/Kingston microSDXC UHS-I U3 90R/80W 64GB
Цитирай

Като го получиш обратно, сам ще разбереш.

 
Цитирай

Всъщност, да попитам, че си имам едно на ум-може ли да се откаже приемане на апарата след гаранционен ремонт? И какво следва след това.

LG G4 Leather/Kingston microSDXC UHS-I U3 90R/80W 64GB
Цитирай

Да, ако имаш възражения относно извършена услуга, просто не разписваш приемно-предавателния протокол.

 
Цитирай

А след това? Жалба до КЗП, или?

Tapatalk
Цитирай

Ами зависи от качеството на "ремонта" - може и да там да се стигне.

 
Цитирай

Брат ми има Г4 на по-малко от година и днес умря. От старите партиди е с чип 500 и нещо си беше. Дисплеят също беше почнал да се предава. В нотификацията се бяха отбелязали иконите. Има гаранция към Виваком. Признаците са били, забавена работа и понасичане. Моят е втора ръка уж от Англия купуван с чип 604 и с новите дисплеи, и засега е като нов, но гаранция няма ако се предаде.
Цитирай

Скръбна вест!
Туко що моят лг издъхна след 1 и 9 месеца работа. Беше от фамилията 506. Интересното е че просто исках да видя часа при изключен екран. Така замръзна и край.
P.S Теленор ида, чакай ма....

LG  OPTIMUS L9 II >> LG G4 H815 (Space gray)/Samsung A50
Цитирай

Пак много си изкарал. Моят с 506 на деветия месец замина. Сега моя забива и чакам и номер 607 да се спомине... Дано да е до края на декември. После гаранция няма.

Tapatalk
Цитирай

Аз вече се бях настройл , че мина зора, пък то точно 3 месеца преди края.

LG  OPTIMUS L9 II >> LG G4 H815 (Space gray)/Samsung A50
Цитирай

Как точно забиват тия телефони и сигурно ли е че това е признак за проблема?
Цитирай

"Половин" час не мога си пусна музика на спотифай. С Xiaomi за секунди се случва всичко...

Tapatalk
Цитирай

Дадох телефона на Теленор, в замяна получих Huawei P7 . Стана ми много интересна служителката като си прокара пръста по гърба и като установи, че е заносен понеже е грапав, също отбеляза и че имало вдълбнатини по рамката. При въпрос ще направят ли проблем сервиза, тя ми съобщи: "Ами те сервизите са като нас на бонусна схема, така че им е по изгодно да го направят."

LG  OPTIMUS L9 II >> LG G4 H815 (Space gray)/Samsung A50
Цитирай

(2017-09-08, 13:47:21)eksoldier написа:  "Половин" час не мога си пусна музика на спотифай. С Xiaomi за секунди се случва всичко...

Tapatalk

Телефона не реагира или какво? Ако пробваш да пуснеш нещо друго случват ли се нещата? Преди няколко дни моя се омаза нещо и можех само да чакам 1-2 минути докато успея да го рестартирам. После всичко супер пак.
Цитирай

И при мен така. Понякога забива яко особено като загрее. Накрая сам се рестартира... Добре, че дойде китаецът, той по бърз от Г4...

Tapatalk
Цитирай




Потребители разглеждащи темата: 1 гост(и)