Оценете темата:
  • 0 гласа - средно 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

lg g4 не се включва
#51

Може да провериш и в ebay как са цените, но по-добре в Мост.


Most people respect the badge. Everyone respects the gun.
Цитирай
Аксесоари
#52

Да по-добре първо да се провери в мостаджийте или друг оторизиран сервиз.
Цитирай
#53

Моста ми дадоха цена от 486лв само за платка без ремонт Undecided , мисля да се оглеждам за някой на части Smile

Котките си имат поверие - ако негър им пресече пътя...

Цитирай
#54

Хаха аз за толкова ще ти дам моя в перфектно състояние с гаранция Big Grin

Sent from my LG-H815 using Tapatalk
Цитирай
#55

Честито и на мен, купен е Декември, и мислех че като са минали 6-те месеца съм късметлия ама не Smile Както си ровех фейса докато си пиех кафето стана черен екран, появи се логото на LG и дотам Smile
Цитирай
#56

Кои са първите цифри на серийния номер ?

Sent from my LG-H815 using Tapatalk

LG G4
Цитирай
#57

506, ако не се лъжа беше някъде средата на миналата година произведен.
Цитирай
#58

506 -> 2015г. Юни месец, би трябвало да е.

SM-G975F Prism Black + 64 GB SanDisk Ultra® microSDXC™ UHS-I Card 

Цитирай
#59

Дисплей ли да сменяш, платка ли и двете ли... Калпава работа за съжаление.

Sent from my LG-H815 using Tapatalk
Цитирай
#60

Интересно, дали ще има поне един екземпляр, който да издържи 2 години и повече, или всички са обречени?

LG G4 H818P
Black, brown, red and belge leather back
Цитирай
#61

Ха сега, де !
Моя също е 506KPG (началото на серийният номер). Дисплеят му е за смяна, явно да очаквам и платка.

LG  OPTIMUS L9 II >> LG G4 H815 (Space gray)/Samsung A50
Цитирай
#62

До края на годината ако ми изпуши и платката ще го разкарам. Срамота е за 1000 лв. да получавам дефектен продукт. При това масово дефектен. Едва ли ще купя ЛГ отново...

Sent from my LG-H815 using Tapatalk
Цитирай
#63

Има ли някой проблемен със сериен номер започващ с 511KPF..... ?
Цитирай
#64

Е рано е за тези Big Grin
Цитирай
#65

Така като гледам и темата в xda 505 са на 99% обречени... Останалите е въпрос на време.

SM-G975F Prism Black + 64 GB SanDisk Ultra® microSDXC™ UHS-I Card 

Цитирай
#66

Аз съм 505. Чакам го всеки момент Big Grin

Sent from my LG-H815 using Tapatalk
Цитирай
#67

Аз съм от последния в момента, обаче си мисля дали изобщо е възможно да има някаква разлика? Кога ще е имало време да се отбележи като масов проблем това, да се разбере как се получава, че и да се направят промени в производствения процес? И дали това би струвало по-евтино година по-късно от гаранционна поддръжка?
Цитирай
#68

И такаааа Big Grin
Днес дойде и моят ред. Цъкам си нещо в нета, прибирам в джоба, след 3 минути го вадя и гледам седи на логото. Веднага ми стана ясно. Никакви симптоми преди това. Че и имам снимки, които не съм качил в облака.
Epic fail е тоя скапан телефон. Никога и при никакви обстоятелства вече LG за мен.
Цитирай
#69

Снимките не са ли на картата? Съболезнования ... да кофти е това, но въпреки него мисля, че телефончето си струва. Никой не е застрахован от проблеми, като тук поне знаеш какво да очакваш, даже и приблизително кога може да се отгатне ... Аз след някой друг месец започвам да чакам моя ...
Цитирай
#70

(2016-07-22, 19:23:35)arrogant написа:  И такаааа Big Grin
Днес дойде и моят ред. Цъкам си нещо в нета, прибирам в джоба, след 3 минути го вадя и гледам седи на логото. Веднага ми стана ясно. Никакви симптоми преди това. Че и имам снимки, които не съм качил в облака.
Epic fail е тоя скапан телефон. Никога и при никакви обстоятелства вече LG за мен.

Е ми значи пак трябва да ходиш до сервиза и да ти сменят дъното. И дано след процедурата с новата платка да нямаш никакви проблеми и да си го ползваш вече като нов след смяната на дисплея и дъното.
Аз съм с 512 и не знам какво да мисля. Минали са вече 6-те месеца период, в който по принцип би трябвало да се появи проблема.
Всъщност явно няма значение периода....
Цитирай
#71

Да така е, вече си сред чакащите, но имай предвид, че все още тепърва умират 506, явно закъснели ...
Цитирай
#72

(2016-07-22, 20:00:01)bodonance написа:  Да така е, вече си сред чакащите, но имай предвид, че все още тепърва умират 506, явно закъснели ...

Твоят с какви цифри започва?
Цитирай
#73

602 е моя. Последните Корейски хардуерна версия 1.1. На колегата @arrogant е 505, т.е. тези които почти гарантирано си отиват ... 505 и 506 им е задължително, останалите ако дойде ...
Тук колегата @arrogant даже врачка го е играл, понеже преди 2 дни е писал, че го чака и факт ... дойде. Та то там ред няма и рано или късно се стига до там, но ...
Цитирай
#74

(2016-07-22, 20:41:31)bodonance написа:  602 е моя. Последните Корейски хардуерна версия 1.1.

Как да разбера хардуерната версия?
Цитирай
#75

Пише я на кутията ... HW 1.1
Цитирай




Потребители разглеждащи темата: 1 гост(и)