Оценете темата:
  • 0 гласа - средно 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

lg g4 не се включва

При мен това го няма по принцип, става примерно веднъж в месеца. Не мога да кажа дали се омазва софта или причината е примерно този проблем, за който е темата. А телефона акоима някакво значение е на около година и половина и се екслоатира яко, 1гб свободно място и безброй приложения и паралелни процеси.
Имам и някакво мъглаво усещане, че не винаги е еднакво бърз, но в предвид горното знам ли...
Цитирай
Аксесоари

708 дали ще я бива като платка! Някой нещо чел, чул?!?

LG G4 Leather/Kingston microSDXC UHS-I U3 90R/80W 64GB
Цитирай

Ми моят 607 повече от година кара, при тва яко товарене. Дано и тоя е така.

Tapatalk
Цитирай

Рапортувам: Днес си получих телефона обратно. На документа пише: Сменено дъно и сменен тъч модул. Номера на дъното започва със 706. Какво ми направи веднага впечатление. Като пуснах телефона от изключено положение той си тръгва и т.н. и като зареди, яркостта на дисплея веднага скочи на 100%. Намалих я на 25% на колкото обикновено ми стои като съм си вкъщи. След малко го изключих отново и го включих и пак така стана - яркостта хоп на 100%. След това реших да я намаля до край тая яркост и отново спрях телефона и го пуснах. Този път яркостта вместо на 100%, скочи точно на 70%. Тоест не иска да си запомни последната настройка за яркостта, нито пък помни дали съм го оставил на автоматична яркост. След рестарт отметката за автоматичната яркост е отметната и яркостта стои на 70% (по последни данни). Сещам, че тук имаше същото оплакване от съфорумец, но не се сещам точно темата, в която е коментирал (може би тази за проблемите с дисплея). Сега това хардуерен проблем ли е, софтуерен ли е.... не знам. Надявам се да е софтуерен и да се оправи с така ДЪЛГООЧАКВАНИЯ ъпдейт до 7.0, който чакаме вече толкова много време, че нямам думи вече. А сетих се и още нещо - онзи ден ми изгоря оригиналното зарядно.

Edit: Не знам как стана, само му върнах фабричните и след това си направих някои от моите лични настройки, но нещата с яркостта сега са нормални.
Цитирай

От Брос мой приятел си взе днес Г4 след ремонт. Чакаха нови платки, че бяха свършили. Сложили са му 708 номер...
Цитирай

(2017-08-15, 15:16:14)zigg написа:  И моя беше с отключен бутлоудър и го оправиха въпреки това. Месец преди да изтече гаранцията. Има надежда за тебе Big Grin

А след като ти смениха дънната платка ,изсписвали ти при старитиране че буутлоадера е отключен.Моя днес ми върнаха уж със сменена платка ,не ми изсписва това но от време на време забива или изключва дали в сервиза не са си свършили работата както трябва ?

LG G4 H815 HUN  
Samsung S8 
Цитирай

Ако е така и е често им го върни в сервиза.

Изпратено от моят SM-G950F с помощта на Tapatalk
Цитирай

(2017-09-13, 22:00:02)Marto.g написа:  Ако е така и е често им го върни в сервиза.

Изпратено от моят SM-G950F с помощта на Tapatalk

Така и направих,сега ще чакам

LG G4 H815 HUN  
Samsung S8 
Цитирай

Обаче откакто смениха гаранционно 505 с 708, телефона загрява повече при същият начин на употреба.

LG G4 Leather/Kingston microSDXC UHS-I U3 90R/80W 64GB
Цитирай

Продай го и си вземи нещо друго по-добре.

Изпратено от моят SM-G950F с помощта на Tapatalk
Цитирай

(2017-09-17, 13:32:13)hitman0013 написа:  Обаче откакто смениха гаранционно 505 с 708, телефона загрява повече при същият начин на употре*а.

И моя 607 номер си грее стабилно... Година и три месеца от както смениха платката.
Цитирай

Абе колеги много може да не е по темата, но .Днес получих смс, че телефона е поправен. Като в заключението на сервиза, пише: LG G4 Сменена основна платка с IMEI: XXX-XXX-XXX. Препоръчва се смяна на батерия с нова, оригинална за сметка на клиента, с която апарата да работи нормално.
Това за батерията ми е много странно. Да не са ми менкали батерията тихомълкум.
Моята си работеше нормално.

LG  OPTIMUS L9 II >> LG G4 H815 (Space gray)/Samsung A50
Цитирай

Това да не е теленор сервиз. На мен ми казаха същото, но отказах смяна. При получаване батерията беше на 0%, но си беше моята. Поне по дата на производство и s/n. Батерията държи и видимо не се усеща нужда от смяна. Не е и надута. Надушвам схема....

LG G4 Leather/Kingston microSDXC UHS-I U3 90R/80W 64GB
Цитирай

(2017-09-18, 22:09:15)hitman0013 написа:  Това да не е теленор сервиз. На мен ми казаха същото, но отказах смяна. При получаване батерията беше на 0%, но си беше моята. Поне по дата на производство и s/n. Батерията държи и видимо не се усеща нужда от смяна. Не е и надута. Надушвам схема....

Да, към теленор е рекламацията.Аз мислех, че те препращат към Мост ?
Още не ми е пристигнал телефона (към сервиза пътува 1 седмица, дано в обратна посока да са по-бързи), но ще следя и аз за номера на батерията.

LG  OPTIMUS L9 II >> LG G4 H815 (Space gray)/Samsung A50
Цитирай

(2017-09-14, 03:47:25)kreize написа:  Така и направих,сега ще чакам

Днес ми го върнаха ,засега е ок ,но ми направи впечетление че първия път пишеше сменена дънна платка ,а сега пише сменено дъно.Не разбирам много но има ли разлика между двете и как мога да проверя номера на дънната платка.Благодаря

LG G4 H815 HUN  
Samsung S8 
Цитирай

Дъно и дънна платка са едно и също нещо. Серийния номер би трябвало да го пише на лепенката под батерията. Там е и IMEI номера.
Цитирай

(2017-09-20, 10:08:02)ivandimitrov написа:  Дъно и дънна платка са едно и също нещо. Серийния номер би трябвало да го пише на лепенката под батерията. Там е и IMEI номера.

Добре благодаря

(2017-09-12, 18:16:22)ivandimitrov написа:  Рапортувам: Днес си получих телефона обратно. На документа пише: Сменено дъно и сменен тъч модул. Номера на дъното започва със 706. Какво ми направи веднага впечатление. Като пуснах телефона от изключено положение той си тръгва и т.н. и като зареди, яркостта на дисплея веднага скочи на 100%. Намалих я на 25% на колкото обикновено ми стои като съм си вкъщи. След малко го изключих отново и го включих и пак така стана - яркостта хоп на 100%. След това реших да я намаля до край тая яркост и отново спрях телефона и го пуснах. Този път яркостта вместо на 100%, скочи точно на 70%. Тоест не иска да си запомни последната настройка за яркостта, нито пък помни дали съм го оставил на автоматична яркост. След рестарт отметката за автоматичната яркост е отметната и яркостта стои на 70% (по последни данни). Сещам, че тук имаше същото оплакване от съфорумец, но не се сещам точно темата, в която е коментирал (може би тази за проблемите с дисплея). Сега това хардуерен проблем ли е, софтуерен ли е.... не знам. Надявам се да е софтуерен и да се оправи с така ДЪЛГООЧАКВАНИЯ ъпдейт до 7.0, който чакаме вече толкова много време, че нямам думи вече. А сетих се и още нещо - онзи ден ми изгоря оригиналното зарядно.

Edit: Не знам как стана, само му върнах фабричните и след това си направих някои от моите лични настройки, но нещата с яркостта сега са нормални.
Здравей ,можеш ли да ми кажеш точно как се справи с настройите на яркоста, и при мен има проблем с автоматичната настройка на яркоста с 706 съм

LG G4 H815 HUN  
Samsung S8 
Цитирай

Както съм написал единственото, което направих е да му върна фабричните настройки. Друго свързано с яркостта не съм правил.
Цитирай

(2017-09-20, 20:45:22)ivandimitrov написа:  Както съм написал единственото, което направих е да му върна фабричните настройки. Друго свързано с яркостта не съм правил.

Добре ще  пробвам  Storstark

LG G4 H815 HUN  
Samsung S8 
Цитирай

Добре сега пък друг проблем ,при свързване с компа никаква реакция телефона само се зарежда даже LG Bridge и LGUP не откриват телефона .Драйверите са инсталирани  Справих се проблем с драйверите

LG G4 H815 HUN  
Samsung S8 
Цитирай

И моя замина, заби и почна да се рестартира. SN 511... Сервиз КК добри ли са, щото те са посочени на сайта откъдето е купен телефона, а той е gosmart.bg. И случайно някой да има опит с гаранционното им обслужване, правят ли проблеми ?
Цитирай

На мен днес телефона показа само логото на екрана и не се включва, след 2 години безпроблемна работа това се случи, 2 седмици от изтичането на гаранзията, а в кой сервиз и каква цена излиза ремонта вероятно е смяна на платката идея си нямам.
Цитирай

В Алито платката е 135лв. Може и сами да си я смените. Има много видеа и е елементарно. 
https://youtu.be/

32gb Original unlocked for LG G4 H810 Motherboard,Complete Logic Boards for LG G4 H810 Mainboard with Chips
http://s.aliexpress.com/aiaMZrIr
Цитирай

Това е много кофти. Чел съм, че смяна на платка извън гаранционно е от порядъка на 400лв. Може и да бъркам де, но такъв ми е спомена. Моя телефон е със sn:507 и има още 3 месеца гаранция и имам чувството, че ще се получи като при теб, да си изкара гаранцията и тогава да започнат проблемите. Преди с официалните андроиди, определено телефона ми грееше доста, но от както минах на Imperium Rom, греенето спадна чувствително и си мисля, че това го спасява да не е гръмнал до сега. Гръмне ли ми след гаранцията, ще зачета темите в XDA форума как да спра 2-те бързи ядра на процесора, които правят проблема и така ще си карам до де не спре тотално. Надали ще дам 400лв за ремонт. По скоро, втора употреба, отремонтиран бих си взел Smile като един познат. Взе го за 270лв със сменено дъно и дисплей.

Motorola Defy --> Samsung Galaxy Nexus -- > LG G2 D802 --> LG G4 H815 / 4CORE Fix --> LG V30 H930
Цитирай

Пускайте си вибрацията на телефона по някакъв начин да работи напразно. За тия дето имат все още гаранция пиша. Май вибрирането го скапва по-бързо от загряването.

LG G4 Leather/Kingston microSDXC UHS-I U3 90R/80W 64GB
Цитирай




Потребители разглеждащи темата: 1 гост(и)